Дитяча бібліотека

ПОЛОЖЕННЯ

про міський літературно - творчий конкурс

«ЛИСТ ДО УЛЮБЛЕНОГО ГЕРОЯ»

1. Загальні положення:

1.1. Це положення регламентує порядок організації та проведення літературно-творчого конкурсу «Лист до улюбленого героя».

1.2. Організатором Конкурсу є дитяча бібліотека КЗК «Жовтоводська ЦБС».

1.3. Мета Конкурсу – розвиток та популяризація дитячого читання; підтримка літературно-творчих здібностей користувачів-дітей.

1.4. Інформація про проведення Конкурсу оприлюднюється на веб-сайті КЗК «Жовтоводська ЦБС», у групах в соціальних мережах «Facebook», «ВКонтакті» «Однокласники», а також у інших засобах масової інформації.

2. Умови Конкурсу:

2.1. До участі у Конкурсі запрошуються діти віком до 15 років у двох вікових категоріях:

- читачі від 6 до 10 років;

- читачі від 11 до15 років.

Участь у Конкурсі є індивідуальною.

2.2. Завдання Конкурсу: написати лист до улюбленого героя, в якому визначається, чим він вразив, або сподобався; чому навчив і що порадив. А також висловити свої мрії і бажання щодо нових пригод улюбленця.

Лист можна доповнити власними малюнками та іншими цікавими матеріалами.

2.3. Роботи приймаються у друкованому вигляді ( формат А4). Можуть бути написані українською або російською мовами. Обсяг не обмежений.

2.4. Роботи мають бути гарно оформлені, відповідати темі конкурсу. На титульній сторінці обов’язково вказати назву роботи, прізвище, ім’я автора, рік народження, назву учбового закладу, клас, домашню адресу, телефон.

2.5. Конкурс проводиться з 15 лютого по 15 березня 2017 року. Творчі роботи на Конкурс подаються до 15 березня 2017 року включно за адресою:

- дитяча бібліотека КЗК «Жовтоводська ЦБС», вул. Маяковського, 59

тел. для довідок 3 – 35 – 28.

3. Визначення та відзначення переможців Конкурсу:

3.1. За результатами Конкурсу в кожній віковій категорії визначаються призові місця.

3.2. Журі має право визначити кількість нагороджених та встановлювати спеціальні номінації учасникам Конкурсу.

3.3. Оцінювання робіт відбувається за наступними критеріями: відповідність темі; глибина та переконливість художнього змісту; естетичне оформлення тощо.

3.1. Нагородження переможців відбудеться в дитячій бібліотеці КЗК «Жовтоводська ЦБС» на заході – літературний вечір «Нам книги дарують дива неймовірні» в рамках Тижня дитячого та юнацького читання.

3.2. Витрати на організацію та проведення, підбиття підсумків та нагородження переможців Конкурсу здійснюється за рахунок благодійних та спонсорських внесків, а також за рахунок коштів, не заборонених законодавством України.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.