Брати Капранови «Забудь-річка»

Центральна бібліотека Хочу поділитися своїми враженнями від нещодавно прочитаного нового роману Братів Капранових «Забудь-річка». А чому я обрала даний роман для читання? – відповідь проста – побувала на презентації письменників, яка мене вельми вразила та зацікавила. До речі,

Можу одразу сказати, що ця книга на будь-який смак і кожний читач знайде в ній щось таке, що його захопить. Даний роман – це «3 в 1»: присутній і детективний сюжет, і любовна тематика, і звісно ж її величність – історія, куди ж без неї.

Сюжет «Забудь-річки» анітрохи не фантастичний, і все ж неймовірний. Троє молодиків, майже ровесників, потрапляють на війну під одним іменем – Степан Шагута. За примхою долі, першому Степанові – галичанину, сину офіцера УНР – доводиться воювати в Червоній армії, другий – комсомолець з Полтавщини – опиняється в дивізії «Галичина», третій – польський жовнір – в УПА. Заплутана історія? Тепер уявіть, що станеться, коли в далекому 2010 їхні нащадки покохають одне одного, коли Уляна і примітно, теж Степан виявлять: їх поєднують не тільки пристрасні почуття, а й ім’я родича, можливо, спільного.

Чи зведуть докупи історичні кінці Уляна та Степан, розгадають заплутану історію свого родоводу, яка круто змінилася в роки Другої світової війни, – дізнавайтеся у новому романі Братів Капранових «Забудь-річка».

Відгук написала бібліотекар з питань автоматизації та євроінтеграції Центральної бібліотеки КЗК "Жовтоводська ЦБС" Анастасія Стороженко

Презентація історичного роману братів Капранових "Забудь річка"

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.