Дара Корній, Тала Владмирова «Крила кольору хмар»

Дитяча бібліотека Каждый выбирает по себе

Женщину, религию, дорогу,

Дьяволу служить или пророку,

Каждый выбирает по себе.

Ю. Левитанский

Саме ці слова російського поета як найкраще характеризують посил чудового твору «Крила кольору хмар» талановитих, сучасних, українських письменниць Дари Корній і Тали Владмирової.

Читаючи цей роман, не могла позбутися нав’язливої думки: «Неважливо у якій родині ти народився, у якій країні виріс, якими дорогами водить тебе доля, ти – або Людина, або нелюд. І неможливо виправдати свої злочинні вчинки або походженням, або збігом обставин, або вимушеним заходом».

Роман «Крила…» переконує нас, що зло ніколи не спить, а чатує на слабких волею і духом людей, і не тільки, перетворюючи їх на потворні істоти у людській подобі. Завжди було легко жити тим, у кого немає совісті, власних переконань. Вони пливуть за течією і приймають за милість будь-які подачки з боку сильніших та провладних. І, навпаки, важко в світі людям, які живуть по совісті, переймаються через чистоту своїх помислів та вчинків. Нажаль, ми не завжди можемо розпізнати дійсно кришталеву душу чесної людини і поторочені залишки душі підлої істоти, підмінюючи вічні цінності за потребою.

Казковість і міфологічний наліт «Крил…» додає романові ірреальності, а життєві ситуації і побутові проблеми повертають читача до сьогодення. І, дійсно, хочеться вірити, що за нас, за людей, за наші чисті і безсмертні душі, ведеться боротьба між темними і світлими силами Всесвіту. Звичайно, маємо надію, що добро, як завжди, переможе, а сірі сили не нашкодять, а тільки допоможуть у цьому.

Ця книга, на моє глибоке переконання, сподобається і тим, хто полюбляє жіночі романи, бо силу кохання ніхто не відміняв; і тим, кому подобається фентезі, адже всі події відбуваються у паралельній реальності міста Львова із вампірами, опирями, перевертнями та, звичайно ж, янголами; знайдуть багато цікавого для себе і ті, хто вподобав детективний жанр, так як роман «Крила…» насичений моментами карколомних пригод, небезпек та смертельних пасток.

Умисне не називаю жодного імені, не даю оцінки вчинкам жодного персонажа твору, адже скільки читачів, стільки і думок. Головне – залишатися чесним перед самим собою. Тож, як говорять у Львові: «Смачної вам кави, і до кави…». А естетичну насолоду вам гарантують «Крила кольору хмар» Д. Корній і Т. Владмирової.

Читайте із задоволенням!

Відгук написала бібліотекар дитячої бібліотеки КЗК "Жовтоводська ЦБС" Л.М. Нужна
Дара Корній, Тала Владмирова "Крила кольору хмар"
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.