Емілі Локгарт «Ми були брехунами»

Центральна бібліотека Хочу поділитися своїми враженнями від нещодавно прочитаного роману-саспенсу (в перекладі з англійської suspense - невизначеність, занепокоєння, тривога очікування) відомої американської письменниці Емілі Локгарт «Ми були брехунами» (в російськомовній версії «Виновата ложь»). За версією The New York Times 2014 року - це одна із кращих книг для молоді.

І так, ближче до суті. Мова йде про ідеальну сім’ю Синклерів, вони навчаються в найкращих вузах, літають лише першим класом, відпочивають на приватному острові, як їх описує автор «Ми – споконвічно багаті демократи. Наші посмішки широкі, підборіддя – квадратні, тенісні подачі - агресивні». Щоліта все сімейство відпочиває на власному острові, батько-патріарх, троє дочок, які роблять вигляд, що люблять батька, але насправді їх хвилюють лише його гроші та четверо підлітків друзів-брехунів, яким набридло прикидатися щасливими. Одного дня відбулося дещо, що перевернуло життя цієї родини догори дригом.

Що ж сталося з Кейденс – головною героїнею роману, найстаршою онукою Синклерів, спадкоємицею острова. Що за катастрофа? Чому вона нічого не пам’ятає про те літо? Чому з нею про це ніхто не хоче говорити? Розв’язка Вас дуже здивує, не сумнівайтеся.

Відгук написала бібліотекар з питань автоматизації та євроінтеграції Центральної бібліотеки КЗК "Жовтоводська ЦБС" Анастасія Стороженко
«Ми були брехунами» Емілі Локгарт
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.