Ірен Роздобудько "Перейти темряву"

Бібліотекарі рекомендують Книгу мені порекомендували прочитати мої колеги! Як раз це було після моєї відпустки, я розпочала займатися консервуванням і хотіла вбити свій час між приготуванням різноманітних солінь. Любі мої дівчатка та жіночки, яке там консервування, я проковтнула цю книжку за один вечір. Може, хтось і не погодиться з моїми думками, ми ж всі різні і різні у всіх думки, але книга суперова! Недарма кажуть «Скільки людей, стільки і думок», тож слухайте мою думку.
Цю книгу, я рекомендую молодим жінкам, особливо студенткам, було б корисно прочитати і зробити висновки!
Головна героїня роману, втомлена „буденним” та „нецікавим” життям, випадково знаходить мобільний телефон. Жінка вирішує погратися в «пінкертонів» і починає розкручувати клубок знайомств попередньої власниці мобілки, аж раптом з’являється чоловік, котрий перетворює її життя на казку. Але з часом з’ясовується: все, що трапилося з героїнею останнім часом – не випадковість. Під маскою закоханого чоловіка ховається чудовисько, а ідеальне кохання може перетворитися на пекло.
Вразила поведінка хлопця, який вбив свою матір, потім проявляв не аби які здібності в експериментах над плазунами, але йому було цього замало і одного разу експеримент набув дуже великого значення, коли цей жахливий парубок вбив дівчину, щоб записати у свій брудний зошит свої спостереження за тим, як і скільки разів здригнулося тіло і які жахливі процеси відбувалися з ним. Вразило те, що подруга, яка всиновила цього вбивцю-звабника все це зрозуміла і приховала, а ще більше вона розробила таку схему у викраденні молодих жінок і отриманні коштів, що я була просто шокована таким вчинком.
Дуже сподобалась! Тема жіночої довірливості розкрита якнайкраще. Героїні твору занадто необачні, але це реалізм. Я зустрічаю подібне на кожному кроці, хоча і без таких жахливих наслідків, але все могло б бути й інакше. Можливо воно й вірно, що краще синиця в руках, ніж журавель у небі, та краще довіряй, але перевіряй.
По суті ж ця книга розкриває психологію молодих дівчат, які живуть в очікуванні дива та щасливого кохання, а потрапляють до пастки – як метелик, зображений на обкладинці книги.

Текст писала редактор КЗК "Жовтоводська ЦБС" Катерина Безрукава

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.