Люсі - Мод Монтгомері

Енн із Зелених Дахів

Центральна бібліотека

Прочитавши першу книгу канадської письменниці Люсі-Мод Монтгомері Енн із Зелених Дахів я була вражена маленькою дівчинкою, як на неї всі казали «бридке каченя» з її неймовірною уявою, нескінченною балакучістю та щирим, відкритим серцем до всього прекрасного навколишнього світу та людей. Я ще не зустрічала такої дівчинки, яка може надавати ім’я всьому, що бачить – лісові, стежині, полям.

Читаючи роман, я іноді зморювалась від базікання малої Енн, від її дорослого міркування. Як швидко дівчинка прижилася у брата з сестрою Метью та Маріллою Катбертів, коли потрапила до них з чистої випадковості з сиротинця. Була вражена, що не дивлячись на те, що дівчинка з сиротинця, вона була дуже розумною, начитаною та спритною.

Вишукана манерність дівчинки перекривала всі халепи , в які вона потрапляла, бо дуже сильно уявляла ту чи іншу подію, яка б могла статися з нею.

Вразила гордість і впертість дівчинки до навчання, я б сказала Енн влаштувала великі перегони з Гілбертом Блайтом, щоб бути кращою ніж він. Я так розумію, що в душі Енн закохана в Гілберта, але не подає виду.

Разом з Енн та Маріллою переживала смерть брата Марілли Метью, але маленька, руденька дівчинка змогла перенести тяжку втрату.

Не буду писати зайвого, тож бо скоріше читайте книгу «Енн із Зелених дахів».

Текст писала, Катерина Безрукава
редактор КЗК "Жовтоводська ЦБС"

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.