Макс Кідрук «Бот»

Центральна бібліотека Книга – відкриття. Яскрава, захоплююча, інтригуюча, держе в напруженні від початку до кінця. герої описані настільки яскраво, фантастично і реалістично в одночас. Дуже хотілося б побачити екранізацію цієї книги. Мені здається, що фільм вийшов би настільки захоплюючим, що Голівуд відпочиває. Сподіваюсь ще не раз ознайомитись з творчістю цього талановитого автора.

Відгук написала читачка Центральної бібліотеки

КЗК "Жовтоводська ЦБС"

Калінас Т.М.

Наступну книгу, яку я прочитала став технотриллер “БОТ” і цього разу я вирушила до країни Чилі, пустелі Атаками, Долини Смерті. Разом з київським програмістом Тимуром Коршаком, якого запросили у відрядження для вдосконалення програмного коду для ігрових ботів. Та його коди використали не для комп'ютерної гри, а для втілення віртуальних монстрів у плоті.

Але ж якщо розібратися хто насправді є монстром? Науковці, які нашпиговували хлопців з самого малку наноагентами для створення непереможного солдата чи ж самі хлопчики-боти з кривавими очима, яких виховували за допомогою електрошока, що і породило психоістоту, яка почала витісняти їх свідомість та керувати ними. Значна кількість ботів втікає з наукової лабораторії “NGF Lab” та починає вбивати мирних жителів селища Сан-Педро... Як виправити те, що вже неможливо виправити та перемогти непереможеного — катастрофа неминуча. З цим нелегким завданням намагаються впоратися група вчених, французький психіатр Лаура Дюпре, озброєні африканські найманці на чолі з Ріно Хедхантером, та Тимур. Чи вдасться їм вижити? Захоплюючий, динамічний сюжет, непередбачувані повороти подій, нереальні видовища — все це на Вас уже чекає!

Відгук написала бібліотекар абонементу бібліотеки-філії№1 для молоді КЗК "Жовтоводська ЦБС"

Стороженко А.Г.

Буктрейлер технотрилера "Бот"

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.