Макс Кідрук "БОТ: "Ґуаякільський парадокс"

Центральна бібліотека Наразі дочитую другу частину трилогії “БОТ: Ґуаякільський парадокс”. На цей раз потрапляю до Еквадора, містечка Ґуаякіль. З героями, яким вдалося вижити після пекла Ель-Татіо, відбулися значні зміни (і цьому не дивуюся, бо я взагалі збожеволіла б): Тимур — більше не програміст, бо не може вже бачити зв'язку між цифрами та латинськими літерами, а простий системний адміністратор; Ріно Хедхантер (мисливець за головами) — диякон римо-католицької місії, Ви можете в це повірити? А Лаура Дюпре, ні не змінила професії, та все ж почала задумуватися чи справді професія психіатр є такою важливою, як вона вважала раніше. Цій команді прийдеться розгадати причини так званої еквадорської епідемії. На вулицях Ґуаякіля виникають спалахи агресії, масові вбивства, керівництву країни доводиться встановлювати надзвичайний стан. Заражені люди з закривавленими очима звуть Тимура Коршака. Але навіщо? Підпорядкувавши свідомості сотні людей психоістота переслідує героїв — виявляється вона шукає київського програміста аби вберегти себе як вид. Але виникає питання, звідки вона взялася знову??? Ріно та Тимур розуміють, що 5,5 років тому в печерах плато Ель-Татіо не до кінця довели справу, і по тому вирішують повернутися до Чилі та виправити помилку.

Як фанатка жанру трилера можу сказати, що твори Кідрука перевершили всі мої очікування, в них вдало переплелися голівудський “екшн”, людська психологія та сучасні технології.

Хочу закінчити словами Андрія Любка: “Під час перегляду фільму жахів можна заплющити очі, під час читання книжки-трилера такої розкоші, на щастя, не передбачено”. Читайте, насолоджуйтеся та подорожуйте з Максом Кідруком.

Відгук написала бібліотекар абонементу бібліотеки-філії№1 для молоді КЗК "Жовтоводська ЦБС"

Стороженко А.Г.

Макс Кідрук "БОТ: ҐУАЯКІЛЬСЬКИЙ ПАРАДОКС" [Перший офіційний трейлер]

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.