відгукНещодавно перегорнула останню сторінку «Зазирни у мої сни» мого улюбленого Макса Кідрука. І знаєте, це щось новеньке – суміш динамічного техно, лячної містики та любові, вчинки героїв продиктовані саме цим почуттям.

Разом з головним героєм Мироном пройшлася шляхом порятунку його сина, у мозок якого підселилася примара, також шукала відповідь на запитання – чи є у світі речі, які ти не здатен контролювати, але які ніколи та нізащо не захочуть лишити тебе осторонь.

А чи повірите ви, якщо я Вам скажу, що можна зазирнути у сни? Відповідь очевидна: звісно, що ні! Але Макс Кідрук доведе Вам – можливо, і що насправді щось подібне вже практикувалось у дослідах реального професора Джека Геллента.

Але повернімось до примари. Під час нескладної операції на вушку 5-ти річного Теодора, у нього несподівано зупиняється серце, хлопчик пережив 36-ти секундну клінічну смерть. На щастя, серце Тео запрацювало, та повернувся він в наш світ уже не сам, а з «подаруночком» – Даймондом. І тут починається найдивніше – з малим твориться казна що: псевдо епілептичні напади, якимсь чином без знання комп’ютера й англійської мови Теодор попереджає агентів ФБР про найбільшу за останні роки наркоконтрабанду з найменшими подробицями та через деякий час про теракт у Вашингтоні. Чорт забирай, звідки він про це дізнався? Про це йому у кошмарних снах нашіптує чужорідна сутність?

З цими дивацтвами доводиться розбиратися його батьку, парочці агентів ФБР та науковцям з ЦРУ. «Воно» не може покинути Тео, і є тільки один вихід – разом з малим. Даймонд провокує хлопчика на самогубство. Батько у відчаї, купа питань без відповідей призводять до домовленості з науковцями – ввести Теодора у стан штучної контрольованої штучної смерті на три хвилини, після чого до життя повернеться лише дитина.

Але сталося не так як гадалося… Читаючи початок роману, наприкінці вже забуваєш, що розв’язка буде неминуче трагічною…

Відгук написала бібліотекар з питань автоматизації та євроінтеграції Центральної бібліотеки КЗК "Жовтоводська ЦБС" Анастасія Стороженко
Макс Кідрук "ЗАЗИРНИ У МОЇ СНИ" [Офіційний трейлер]
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.