РЕНСОМ РІГГЗ «ДІМ ДИВНИХ ДІТЕЙ»

Центральна бібліотека Нещодавно видалась можливість познайомитись з дебютним романом американського письменника і сценариста Ренсома Ріггза «Дім дивних дітей». Вже сама обкладинка говорить за себе, що всередині нас очікує щось неймовірно таємниче, містичне і, звичайно, фантастичне. Зістарені жовті сторінки, моторошні старовинні фотографії доповнюють атмосферу цієї книги. Шістнадцятирічний Джейкоб виріс на захоплюючих історіях дідуся про прекрасний острів, про дивних дітей, які жили на ньому у сирітському притулку та про жахливих чудовиськ… Стається так, що дідусь помирає при дуже дивних обставинах, а онук вирушає на загадковий острів шукати відповіді на свої запитання.

Притулок виявляється зруйнованим, але тільки для звичайних людей. А для, так званих, «дивних» – створена тимчасова часова петля, в якій повторюється один і той самий день. Діти на острові володіють дивними над можливостями: хтось вміє літати, управляти вогнем, а хтось бачити майбутнє та оживляти мертве…Весь сюжет розповідати не буду. Але натякну на те, що життя дітей тільки з вигляду було ідеальне. За ними полювали тварюки і порожнечі. Тому їм і доводилося ховатися в часі і в такому місці.

Книга «Дім дивних дітей» сама по собі дивна. Але динамічна і зовсім не нудна!Сміливо вирушайте в подорож сторінками книги разом з Джейкобом, Ви не пожалкуєте! А прочитавши, можете переглянути фільм та порівняти свої враження)))

Відгук написала бібліотекар з питань автоматизації та євроінтеграції Центральної бібліотеки КЗК "Жовтоводська ЦБС" Анастасія Стороженко

Дом странных детей Мисс Перегрин - Русский Трейлер (2016)

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.