Макс Кідрук "Жорстоке небо"

Центральна бібліотека Навесні цього року познайомилася з надзвичайним письменником Максом Кідруком та його неперевершеними творами, які назавжди змінили моє уявлення про українські трилери і взагалі про сучасну літературу.

Перша книга, яка потрапила мені до рук — це “Жорстоке небо” - роман-катастрофа та детектив в одному флаконі. Я ніколи не була за кордоном, а тим більше не пересувалася авіатранспортом, але це не стало мені на заваді опинитися у літаку “ААРОН 44”, який прямував рейсом з Ліону до Парижа. Разом з пасажирами я пережила зіткнення літака з снігоочисником, разом з Діаною Столяр, головною героїнею, розслідувала причини катастрофи, розшифровувала бортові самописці та складала воєдино картину подій, разом ми захищали літак українського виробництва, та приймали важкі, об'єктивні рішення, визначали що важливіше — приховати правду чи надалі вберегти людські життя.

Навіть, якщо у Вас не технічна освіта — Ви все одно захочете розбиратися в формулах, схемах, явищах, технічних параметрах, особливостях функціонування бортових систем, маркуваннях злітних смуг в аеропортах та зрозумієте, як багатотонна конструкція може злетіти у повітря.

Макс у своєму романі створив атмосферу напруги та переживання, і я Вас запевняю — Ви не зможете відірватися аж до останньої сторінки.

Відгук написала бібліотекар абонементу бібліотеки-філії№1 для молоді КЗК "Жовтоводська ЦБС"

Стороженко А.Г.

Макс Кідрук "ЖОРСТОКЕ НЕБО" [Офіційний буктрейлер]

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.