За час роботи БібліоМедіаЦентру отримав значний досвід та має свої історії успіху:

· Надається допомога жителям міста в написанні резюме, щоб стати на облік у центрі зайнятості (23 особи) та зареєструватися на порталах з пошуку роботи (31 особа). За цей час вже 7 осіб працевлаштувалося.

· Завдяки консультації бібліотекара щодо грамотного оформлення апеляційної та касаційної скарг Дмитро Р. виграв судовий процес з Житлово-комунальним господарством на право отримання безоплатного ремонту.

· 35 осіб отримали консультації та інструкції щодо оформлення субсидії, заповнили заяви про призначення житлової субсидії та декларації про доходи і витрати. На сьогодні всім користувачам, які звернулися за допомогою до Бібліомедіацентру призначили субсидію залежно від їх доходів.

· Завдяки постійним партнерам – Першому криворізькому місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Жовтоводському бюро правової допомоги – 58 користувачів отримало юридичні консультації за допомогою Skype-зв’язку та назначено 3 безоплатні адвокати для представництва у судах.

· 46 осіб скористалися доступом до IGov – порталу державних послуг, а саме найчастіші звернення стосувалися питань призначень соціальних виплат ВПО, нерухомого майна, отримання дозволу на автономне опалення.

· В стінах БібліоМедіаЦентру було створено 7 петицій через Єдину систему місцевих петицій, на 2 з яких уже отримано відповідь, на 3 триває збір підписів.

· За допомогою ПЄІ «Євроінтеграційний імпульс» Микита Б. отримав інформацію щодо навчання в вищих навчальних закладів Польщі, перелік документів для отримання візи, та вже 2 семестр здобуває освіту в Ягеллонському університеті м. Краків.

· 55 осіб зареєструвалося для здачі ЗНО-2016.

· 123 особи отримали віртуальну довідку на запити.

· 46 пенсіонерів звернулися до БібліоМедіаЦентру щодо оплати комунальних послуг через on-line-додатки.

· Разом з бібліотекарем користувачі здійснювали орієнтовне обчислення своєї пенсії з допомогою пенсійного калькулятора на сайті Пенсійного фонду.

· Користувачка Олена М. має приватний бізнес і найчастіше звертається до бібліотеки з запитаннями відносно підприємницької діяльності. Останнім запитом було питання про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких місцевих податків і зборів. Бібліотекар допомогла користувачці зайти на офіційний сайт Державної фіскальної служби України та отримати відповіді на всі питання через «Електронний кабінет платників податків» і «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс».

· Користувач бібліотеки Ігор К. звернувся з проханням допомогти знайти перелік документів, які необхідні для надання статусу учасника бойових дій на Сході країни. В результаті ознайомлення з Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення», користувачу була надана інформація про перелік необхідних документів.

Галерея "Історії успіху діяльності БібліоМедіаЦентру"

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.