Бібліотека-філія №1 КЗК «Жовтоводська ЦБС» філія №1 для молоді презентувала книжкову виставку «Чарівний світ Японії».

Найцікавіші книги, що представляють прекрасну, загадкову країну світанкового сонця, яка займає одну з найпередовіших позицій у світі, з її природою, звичаями, культурними традиціями і технологіями, можна вибирати для читання прямо з виставки. Така література сьогодні особливо актуальна, адже 2017 рік за рішенням Президента України Петра Порошенка оголошений Роком Японії в Україні.

Книжкова виставка на тему «Чарівний світ Японії» в бібліотеці-філії №1 КЗК «Жовтоводської ЦБС» поєднала японську й українську культури. Бібліотекарі представили книги японських авторів предметно, з використанням ікебани і відповідним оформленням. Виставка книг, які знайомлять з японською культурою, буде постійно діючою, лише її вигляд і концепція змінюватиметься впродовж року.

Завітайте до нашої бібліотеки,за адресою м. Жовті Води,вул. 8 Березня 35, та підберіть собі цікаву книгу для читання з виставки « Чарівний світ Японії», яка стала справжнім містком, що поєднує Україну з розмаїттям та багатством культури країни, де сходить сонце!

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.