Літературний лабіринт «Сім’ю згуртує книжка мудра»

13 травня 2018 року, в рамках міської програми «Розвитку сімейної та гендерної політики в м. Жовті Води», з нагоди відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім`ї працівники дитячої бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС» провели літературний лабіринт «Сім’ю згуртує книжка мудра» для широкого кола читачів. Захід відбувся за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Жовтоводської міської ради.

Надзвичайно дружня атмосфера панувала серед відвідувачів протягом проведення всіх конкурсів: знайомством з командами, казковою вікториною, пантомімою та караоке. Приємно було спостерігати наскільки користувачі дитячої бібліотеки є веселими, активними та начитаними.

Адже, не секрет, що родини, в яких люблять читати, в яких батьки змалку привчають дітей до книжки, залюбки читають їм уголос – такі родини міцні і щасливі, тому що гарна книжка і навчає, і виховує, і збирає родину разом. Саме такі сім’ї зібралися на літературному лабіринті, щоби поспілкуватися, погратися, згадати улюблені книжки та, звичайно, позмагатися за звання найбільш читаючої родини. Для проведення конкурсної програми бібліотекарі запросили найбільш читаючі родини дитячої бібліотеки: родину Овсепян (мама Олена і донька Карина), родину Бабенко (мама Віта і син Артем), родину Микитась (мама Олена і донька Анжеліка) і родину Плахіних (мама Тетяна і син Іван), а також до кожної з цих команд приєдналися найактивніші читачі з інших, не менш читаючих, родин.

Вже традиційно заходи в дитячій бібліотеці закінчуються смаколиками та чаюванням - літературний лабіринт не став винятком. Дорослі та маленькі користувачі дитячої книгозбірні вкотре довели, що вміють добре разом розважатися, дружні та відкриті до спілкування, а також надзвичайно багато читають.


Галерея "Літературний лабіринт «Сім’ю згуртує книжка мудра»"

Кiлькiсть переглядiв: 41

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.