travel-марафон «Галопом по Європі»

До Дня Європи в Україні Пункт європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс», який діє при Центральній бібліотеці КЗК «Жовтоводська ЦБС», та бібліотека-філія №3 організували та провели travel-марафон «Галопом по Європі» для учнів 3 класу ЗОШ №8.

Координатор ПЄІ ознайомила юнацтво з історичними витоками започаткування Дня Європи на континенті та зокрема в Україні. А за допомогою медіа-інформаційного колажу «Європростір», мультимедійної подорожі «Знайомтесь: Європа» та виставок «Безвіз у бібліотеці» і «Euro-trip» бібліотекарі познайомили присутніх з традиціями, звичаями та культурними цінностями народів, що входять до європейської спільноти. Діти поринули у вир захоплюючих та неординарних звичок європейських народів, побували на просторах Франції, Іспанії, Італії Німеччини й Польщі, зазирнули до повсякденного життя європейців та віртуально відвідали визначні історичні пам’ятки. Впродовж travel-марафону працівники бібліотеки не оминули і теми літературного надбання видатних письменників, презентувавши до перегляду розроблену слайд-виставку «Літературна Європа».

Також координатор представила школярам послуги, які надаються в Пункті європейської інформації: супровід у вивченні іноземних мов, допомога та консультації щодо отримання біометричних паспортів, запис до електронної черги на отримання закордонного паспорта, клуб європейського кіно, надання інформації про діючі європейські освітні програми та гранти, забезпечення матеріалами ро євроінтеграційні процеси в Україні. Доречною в цей день стала настільна гра «Подорож Європою», де перед гравцями постало цікаве завдання – відвідати якомога більше європейських міст та подолати найдовший маршрут Європою. Насамкінець всі охочі випробувати себе зі знання німецької мови, взяли участь у картковій грі «Яка тварина тут живе?», яку надав бібліотеці Goethe-Institut в Україні.

Закінчили захід словами, що діти – майбутнє України. Тож їхніми знаннями, працею, здобутками потрібно підносити українську культуру, досягненнями прославляти її і впевнено крокувати до Європи.

Галерея "travel-марафон «Галопом по Європі» "

Кiлькiсть переглядiв: 45

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.