Бібліоподорож «Бібліотека дитячих мрій»

Людно та гамірно було 18 травня 2018 року в дитячій бібліотеці КЗК «Жовтоводська ЦБС». Саме в цей день в стінах своєї книгозбірні бібліотекарі вперше радо зустрічали учнів 2 класу середньої школи №8, для яких провели бібліоподорож «Бібліотека дитячих мрій».

Працівники дитячої бібліотеки познайомили своїх нових користувачів із правилами поводження у бібліотеці, провели літературну вікторину, танцювальну фізкультхвилинку. Неймовірно захопила відвідувачів розповідь про книжки-родзинки дитячої бібліотеки: найменшу книжечку, найбільшу книжку, книжки – театр на столі, книжки-білінгви тощо.

Цікавим моментом заходу стала поява справжнього лікаря Айболита, який провів з дітьми бесіду «З книгою дружи, шануй і бережи» та урочисто вручив класному керівникові Пам’ятку щодо правил користування книгою.

У заході взяли участь активні читачі бібліотеки - учні 5 класу ліцею природничо- наукового навчання Бабенко Артем, Овсепян Карина і Нужний Денис, які розповіли гумористичні вірші про користь книги та заохотили молодших товаришів до активного читання.

Завершилася подорож ознайомленням із книжковою виставкою «З книгою канікули – сумувати ніколи», яка нагадала юним читачам яккорисно можна провестисвій вільний час влітку.


Галерея "Бібліоподорож «Бібліотека дитячих мрій»"

Кiлькiсть переглядiв: 39

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.