Гра-знайомство «Книжкове літо»

15 червня 2018 року дитяча бібліотека КЗК «Жовтоводська ЦБС» радо приймала у себе вихованців пришкільного табору «Дивосвіт». Для юних відвідувачів було проведено гру-знайомство «Книжкове літо».

Маленькі користувачі уважно слухали розповідь бібліотекаря про книгозбірню та її «мешканців» – книги. Знайомство з бібліотекою для дітвори було незвичайним, загадковим і казковим. На заході читайликів познайомили з новинками літератури сучасних українських та зарубіжних письменників, які допоможуть перетворити їх літній відпочинок у радість, а читання в справжнє задоволення та свято книжкових відкриттів. Особливу увагу малечі привернули періодичні видання, вони із великим задоволенням гортали яскраві сторінки новеньких журналів. Захід супроводжувався мультимедійною презентацією з відеоматеріалами: ігор, вікторин, ребусів та загадок, які допомогли підростаючому поколінню пригадати веселі, чарівні казки та відомих літературних героїв.

Діти цікаво та змістовно провили свій час у бібліотеці, отримавши позитивні емоції від зустрічі з книжковими героями, покращили свої навички в спілкуванні та розвивали інтелектуальні і творчі здібності.


Галерея "Гра-знайомство «Книжкове літо»"

Кiлькiсть переглядiв: 38

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.