ПОДАРУНКИ В МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДАРУВАННЯ КНИГ

Центральна бібліотека Читайте книги, даруйте книги

Читайте між рядками

Не знайдене в рядках.

Закрита книга – камінь,

Відкрита книга – птах!

Міжнародний день дарування книг – це один з наймолодших свят в календарі, об’єднує всіх, хто дарує книги і дорослим і дітям. За три роки свого існування ініціатива отримала підтримку в усьому світі та продовжує знаходити нових ентузіастів і учасників. Не залишились без подарунків і наші бібліотеки. Від наших читачів ми отримали 169 екземплярів. Це ексклюзивні новинки книг: світові бестселери, кращі класичні твори, твори шкільної програми, книги легкого жанру - детективи, жіночі романи, література для дітей та підлітків, краєзнавча література. Пропонуємо ознайомитися з деякими з них.

Центральна бібліотека Валько, Таня. Арабская кровь [Текст] : роман / Т. Валько ; пер. Е. Зись. - Х. ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2016. - 544 с.

Судьба наконец сжалилась над ними, и разлученные много лет назад мать и дочь встретились. Когда-то Дорота была вынуждена бежать от жестокого мужа-араба, а маленькую доченьку забрать не смогла. Марыся выросла без мамы. Она вышла замуж за саудовского миллионера из рода Бен Ладенов, но в золотой клетке не чувствовала себя счастливой... Мать и дочь отправляются в Ливию к родственникам и попадают в самое пекло революции. Вырваться из охваченной войной страны невозможно. На глазах Марыси гибнут ее друзья и родные, а сама она днями и ночами работает в госпитале. Кто придет бедным женщинам на помощь?

.

Центральна бібліотека Вдовиченко, Галина. 36 і 6 котів - детективів [Текст] / Г. Вдовиченко. - Львів : Старого Лева, 2017. - 142 с. : іл.

36 і 6 котів повертаються! І тепер у котів-танцюристів з’явився новий талант – до дряпопису. Їхні картини прикрасили стіни господаревої кав’ярні, але ненадовго... Стався злочин. Хто візьметься розслідувати дивне зникнення? Хто розкриє таємницю вісьмох липових дощечок? 36 і 6 котів-детективів беруться до справи…

.

.

.

Центральна бібліотека Гарасим, Андрій. Борги нашого життя [Текст] : роман / А. Гарасим. - К. : Нора-Друк, 2016. - 208 с. - (Морок).

В центрі роману історія про молодих людей, які вирішують покращити оточуючий світ, не дуже переймаючись при цьому законністю своїх методів. Головний герой роману замість обіцяної роботи піарника банку опиняється у колекторському відділі. Нова робота викликає в нього внутрішній конфлікт і разом зі своїм напарником він стає на шлях безкомпромісної боротьби за справедливість. Зрештою, в кожного з героїв роману виявляються свої неповернуті життєві борги, які прийшов час віддавати. Це міцна гостросюжетна проза з філософським підтекстом, чіткою сюжетною лінією та несподіваною розв'язкою. Динамічні події розвиваються на тлі жорстких сучасних українських реалій. Герої роману – не янголи, але вони здатні на рішучі та шляхетні вчинки, що викликають симпатії читача.

.

Центральна бібліотека Гербіш, Надійка. Теплі історії до кави [Текст] / Н. Гербіш. - К. : Брайт Стар Паблішинг, 2015. - 168 с.

Книга "Теплі історії до кави" - колекція світлих, зворушливих, ароматних розповідей про щире кохання, близьких людей та саме життя. В цій дивовижній збірці ви знайдете невеличні історії з присмаком кави, ванілі, кардамону та кориці. Є в них і любов, і радість, іноді смуток, багато мрій та спогадів і чимало щасливих моментів з людського життя. Головні герої цих сюжетів - звичайні люди, які вірять у чудеса, діляться почуттями, подорожують, шукають своє щастя, знаходять кохання і просто насолоджуються життям.

.

.

Центральна бібліотека Геррітсен, Тесс. Хірург [Текст] : роман / Т. Геррітсен ; пер. з англ. Н. Гоїн. - Х. : Кн. клуб сімейного дозвілля, 2016. - 352 с.

Він приходить лише у ночі. Безшумно проникає у дім. Крадеться до спальні, де тільки но прокинувшись від сну, самотні жінки потрапляють до приголомшливого кошмару. Зважаючи на те, що він робить зі своїми жертвами, можна припустити, що злодій знається на медицині. Саме через це його називають Хірург. Томас Мур та Джейн Ріццолі розслідують серію страшенних вбивств. Злочинець наслідує почерк серійного маніяка, якого було вбито два роки тому. Він копією навіть такі дрібні деталі, про які мало кому відомо. Остання з жертв загиблого маніяка Кетрін Корделл, вбила його, та саме через це стає метою нового вбивці. Із кожною наступною жертвою невідомий наближається до Кетрін. Саме Томасу та Джейн доведеться зупинити геніального вбивцю, чого б це не коштувало.

.

Центральна бібліотека Госсейні, Халед. Ловець повітряних зміїв [Текст] : роман / Х. Госсейні ; пер. К. Міхаліцина. - Львів : Старого Лева, 2017. - 432 с.

Одного морозного дня взимку 1975-го афганський хлопчик Амір стає свідком жахливого вчинку. Ця подія назавжди змінює і його власне життя, і долю його близького приятеля Гассана. Та річ не лише в побаченому, а й у тому, що Амір не втрутився, нічого не зробив, лишився стояти осторонь. Боягузтво, ба навіть відступництво, буде переслідувати його протягом життя спершу в Афганістані, потім в Америці, аж доки Амір набереться мужності, кине виклик усім своїм внутрішнім демонам і знайде «спосіб знову стати хорошим».

.

Центральна бібліотека Гридін, Сергій. І паралельні перетинаються [Текст] : повість / С. Гридін. - Львів : Старого лева, 2017. - 128 с.

Автор не боїться чесно і відверто проговорювати болючу для суспільства тему підліткового самогубства і вплив на свідомість хлопців та дівчат «груп смерті» у соцмережах… Герой повісті Роман через непорозуміння з батьками і прикрощі в школі намагається звести порахунки з життям. Отямившись у лікарні, хлопець переосмислює свій учинок і усвідомлює, що є заради чого жити.

.

.

.

Центральна бібліотека Дев'ятко, Наталія. Злато Сонця, синь Води [Текст] : фольк-реалізм / Н. Дев'ятко. - Луцьк : Твердиня, 2014. - 140 с.

По обидва береги Дніпра протягом багатьох століть береже народ стародавні легенди. Одна з них — переказ про тисячолітнє прокляття. Страшним воно було: не знатиме наша земля миру і свободи, чужа воля на ній пануватиме, а той, хто свій народ порятувати спробує і волю здобути, згине у нерівному бою чи від підступної зради. Нині добігає кінця тисяча років, слабне прокляття, і наново постав перед людьми на українській землі тяжкий вибір: жити вільно своїм розумом, слухаючи своє серце, чи, втративши себе, назавжди потонути у сірості і зневірі. Різними шляхами через імлу і небезпеки веде доля сміливців до чарівного вогнища на дніпровій кручі, де на них чекає хранитель загубленої пам’яті українського народу.

.

Центральна бібліотека Дев'ятко, Наталія. Легенда про юну Весну [Текст] / Н. Дев'ятко. - Х. : Мачулин, 2015. - 92 с. : іл.

Чи добре, що ти і твої друзі люблять пригоди? А якщо ці пригоди небезпечні? Цього року Влад, Митько, Анжела і Христина втекли з табору відпочинку, аби на самоті зустріти світанок на березі моря. Дорослі, звісно, кинулися їх шукати, але пощастило новенькому вожатому. Валентин залишається з дітьми до ранку і розповідає їм чарівну казку, яка насправді не є вигадкою. Чим обернеться казка для них, оповідується у цій книзі.

.

.

Центральна бібліотека Дев'ятко, Наталія. Скарби примарних островів [Текст] : роман. Кн.1. Карта і компас / Н. Дев'ятко. - 2-ге вид. - Х. : Мачулин, 2015. - 372 с. : іл.

Піратський капітан Ярош Сокіл отримує карту, яка може привести його до скарбів Примарних островів. Але карту зачаровано: малюнок на ній з’явиться лише тоді, коли капітан збере нову команду. Випадкових зустрічей не буває, і невдовзі на піратському кораблі опиняються чародії і воїни, і навіть істоти з давнього народу, яких люди вважають безсмертними. У цьому світі є феї, дракони, русалки, підступні жорстокі вороги і сміливі віддані друзі. Море — живе і розмовляє з людьми, а зірку можна зняти з неба… Багато випробовувань і пригод чекає на корабель із чорними вітрилами і його команду, перш ніж вони дізнаються таємницю скарбів Примарних островів.

Центральна бібліотека Дев'ятко, Наталія. Скарби примарних островів [Текст] : роман. Кн.2. Кохана Пустельного вітру / Н. Дев'ятко. - 2-ге вид. - Х. : Мачулин, 2017. - 376 с. : іл.

А якщо такою непередбачуваною подією стане зрада?... Не до скарбів Примарних островів скеровує свій корабель Ярош Сокіл, а до Аталійського узбережжя, щоб виконати прохання королеви Герди. Земля Аталя пам’ятає безліч легенд, та частина тих історій написані мороком і кров’ю. А палац рудої королеви стоїть на руїнах давнього храму, в якому досі живе прадавня магія. Ще більше страхітливих історій можна оповідати про землі, по яким пролягає шлях до Саркону. Нині над столицею найвеличнішої з імперій владарюють буревії і пісок, а її охоронець – безжальний Пустельний Вітер. Невже і туди заведе дорога відчайдушних сміливців? І чиє кохання береже у своєму серці зачарований охоронець давніх руїн та чаклунських олтарів?

Центральна бібліотека Деркачова, Ольга. Крамниця щастя [Текст] : роман / О. Деркачова. - Брустурів : Дискурсус, 2016. - 128 с.

Роман Ольги Деркачової доволі несподіваний – легкий, повітряний і меланхолійний, адже наскрізь пронизаний вічною темою – кохання, кохання студентки до викладача. Втім, це лише умовності. Адже, як стверджує авторка, «Кохання – завжди кохання. І по суті воно однакове. Все залежить лише від того, в яку обгортку ми його загортаємо. А студенти сприймають кохання просто – без папірців і обгорток. Письменниця розповідає, що «Крамниця щастя» – фірма привітань – це яскрава обгортка. Зовні – красива, гламурна, а всередині – того може і не бути». Втім, як і слід було очікувати, щастя можуть купити не всі. Для декого – воно все одно залишиться недоступним, далеким, примарним».

.

.

Центральна бібліотека 10 історій для хлопців [Текст] : оповідання / упоряд. Н. Малетич. - Львів : Старого лева, 2017. - 160 с. –

Десятеро сучасних українських письменників розповідають про підліткове життя. Їхні герої — допитливі та по-юнацькому вперті, опиняються перед багатьма викликами й спокусами на порозі свого дорослішання. У цих дотепних та глибоких історіях — непрості стосунки з батьками, справжні та вдавані друзі, байдужість і розчарування, несподівані пригоди, перші симпатії, щоденні маленькі й великі перемоги... Коли емоції зашкалюють, коли хочеться бути «крутим» — чи вдасться героям розпізнати, що в житті справді важливе?

Центральна бібліотека Кідрук, Макс. Не озирайся і мовчи [Текст] : роман / М. Кідрук. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2017. - 512 с.

Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі,страшніша за те, від чого ховаєшся.Життя сім’ї Грозанів раптово змінюється. Вони переїжджають до нового будинку, і чотирнадцятирічний Марк змушений піти до нової школи. Хлопець начитаний, розумний, але дуже сором’язливий — ідеальний об’єкт для цькування. Щодень більше замикаючись в собі, він мріє про світ, де немає знущань і безпричинної жорстокості. Одного дня Марк знайомиться із Сонею, дівчиною з паралельного класу, яка розповідає йому про існування такого світу і про можливість туди потрапити… просто скориставшись ліфтом у їхньому будинку. Хлопець не розуміє, навіщо Соня вигадує нісенітниці, які легко спростувати, але зрештою вирушає за нею. Він не підозрює, що звичайна мандрівка на десятий поверх загрожує чимось набагато гіршим за руйнування уявлень про реальний світ.

Центральна бібліотека Книга Тьмы [Текст] : сборник / Генри Лайон Олди и др. - Х. ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2012. - 608 с.

Страницы этой книги заставят каждого замереть от ужаса. Читайте и будьте осторожны, выходя на улицу, — персонажи этих историй ожидают вас во тьме... Что делать, когда убийца-психопат завещал тебе свое кровавое ремесло? Как не утратить человеческий облик, если ты вместе с другими несчастными заперт в гостинице без еды и воды и испытываешь зверский голод? Удастся ли последнему защитнику города удержать оборону, когда на него надвигаются полчища живых мертвецов? И если тебя забыли, бросили подыхать в одиночестве - тебе очень повезет, если на помощь придет зомби...

Центральна бібліотека Кондо, Марі. Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди [Текст] / М. Кондо. - Х. : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 207 с.

Втомилися від звичайного прибирання? За методом КонМарі ви приберете раз і ­назавжди! Він не зводиться до набору правил, як сортувати та зберігати речі. Це інструкція зі способу мислення, яка допоможе вам навести лад у домі та в житті й ніколи не повертатися до безладу! Позбавитися можна не лише непотрібних речей, а й зайвих зв’язків і кілограмів! Зміни мислення – зміни життя.

.

.

Центральна бібліотека Космовська, Барбара. Samotni.com [Текст] / Б. Космовська ; пер. І. Андрущенко. - 2-ге вид. - К. : Школа, 2017. - 208 с. - (Сучасна європейська підліткова книга).

Юну дівчину Йоанну важко не помітити в натовпі. Ще б пак — копиця рудого волосся, фіолетовий шалик та куртка-мілітарі роблять свою справу. А Віктора нічого не вирізняє серед натовпу — хіба що смуток в очах та старомодний светр. Цих двох головних героїв поєднує не школа, не компанія, не хобі, а… самотність. Це захворювання вражає будь-кого і має різні причини. Часом здається, що самотність стає хронічною і проти неї немає жодних ліків. Але є те, що має силу здолати будь-яку хворобу, — це почуття любові, що народжується в серці та змінює долю.

.

.

Центральна бібліотека Костина, Наталья. Только ты [Текст] : роман / Н. Костина. - Х. ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2016. - 352 с

Катя Скрипковская уже не похожа на ту влюбленную рыжеволосую студентку юрфака, которой Алексей изменил накануне свадьбы. Теперь рядом с ней — сильной, смелой и решительной — Тимур, Тим, единственный настоящий мужчина в ее жизни, чье предложение она так долго готовилась принять, пока не увидела его… с другой женщиной. По силам ли старшему лейтенанту милиции Скрипковской распутать сложный клубок теней из собственного прошлого? Где же он, тот принц, который навсегда прогонит тени из ее пришлого? Тот, кто готов будет не задумываясь броситься в драку ради нее? Тот единственный, кто увидит за формой опера трогательно беззащитную и слабую женщину…

.

Центральна бібліотека Лущевська, Оксана. З води у воду [Текст] : повість / О. Лущевська. - Львів : Старого лева, 2017. - 128 с.

Десятирічна Данка обожнює плавати, вода — її стихія. Дівчинка має супермету на літо – перепливти річку в її містечку. Проте боїться, що Бодя, який закохався в неї по вуха і скрізь за нею ходить, завадить їй здійснити задумане. Щоб спекатися хлопчиська, вона просить місцевого графітчика Скретча вдати її бойфренда. Та чи найкращий це план?..

.

.

Центральна бібліотека Львів. Смаколики. Різдво [Текст] : збірка / уклад., авт. передм. Н. Нікалео. - Х : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 256 с.

По-справжньому святкова сімейна книга, «Львів. Смаколики. Різдво» перенесе вас до припорошеного снігом Львова, де головним героям випадає на долю зустрічатися та закохуватися, зневірятися та віднаходити надію, сумувати та радіти. Вони блукатимуть вузькими вуличками Міста Лева, виходитимуть на Площу Ринок, милуватимуться ялинкою та сидітимуть разом із вами у затишній кав'ярні, переповідаючи свої історії. Книга «Львів. Смаколики. Різдво» написана за участю українських авторів, таких як Дара Корній, Світлана Горбань, Анна Хома, Алла Рогашко, Ніка Нікалео, Любов Долик, Вікторія Гранецька та Тетяна Белімова. Їхні оповідання — наче теплий марципан до чашки какао або терпких шоколад до філіжанки кави, що стануть у нагоді холодними зимовими вечорами. На їхніх сторінках — все тепло та чарівний шарм найромантичнішого міста України.

Центральна бібліотека Марченко, Мія. Місто Тіней [Текст] : повість / М. Марченко ; худож. Н. Дойчева-Бут. - К. : Фонтан-казок, 2017. - 360 с. : іл. - (Книжка про мене).

Янгол, вирізаний зі слонової кістки, — єдине, що залишилося дванад­цятирічній Марті від матері. Її життя змінилося назавжди: переїзд, нова школа, чуже місто і заклопотаний батько, якого вона майже не знає. Чи зможуть вони порозумітися? Чи зустріне Марта нових друзів, особли­во коли на єдину її цінну річ тепер полюють одразу дві магічні істоти: золотоокий сажотрус і таємничий залізний птах? І чи зможе зневірена дівчинка віднайти в душі ту силу, яка перетворить скуте кригою Місто Тіней на Королівство Золотих Веж?

.

.

.

Центральна бібліотека Мессинжер, Жозеф. Я вижу вас насквозь. Научитесь читать человека как книгу [Текст] / Ж. Мессинжер, К. Мессинжер ; пер. О. Бугайцова. - 2-е изд. - Белгород ; Х. : Клуб семейного досуга, 2015. - 512 с.

Авторы с многолетним стажем изучения жестов человека раскрывают тайны языка тела! Собеседник не сможет ничего утаить от вас! Как читать чужие мысли и узнавать секреты. Как определить, лгут ли вам. Как понять, испытывает ли партнер подлинный интерес к вам. Как узнать, что думают о вас коллеги и руководитель. Какие жесты выдают попытки повлиять на ваше решение и др.

.

Центральна бібліотека Нікалео, Ніка. Черешні з коньяком [Текст] : роман / Н.Нікалео. – Х. : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 192 с.

Цей світ ніколи ні на що не дає гарантій. І доля не пише попереджувальних листів. Журналістка Олена неочікувано для себе опинилася у непростій ситуації: її шлюб тріщить по швах. Вона намагається терпіти, а потім — відволікти себе від проблем. Її біль і гра заходять надто далеко. Шукаючи втіхи у свого однокласника, вона робить помилку, яка, можливо, зможе змінити усе її життя і довести: ніщо не було даремним… Роман пронизаний чутливістю й переживаннями. Але, разом із тим, дуже життєвий, з буденними проблемами та сподіваннями, які близькі кожній людині.

.

.

Центральна бібліотека Нікуліна, Анастасія. Сіль для моря, або Білий Кит [Текст] : / А.Нікуліна. – Х. :Віват, 2017. - 224 с.- (Книжкова полиця підлітка)

Чотирнадцятирічна Ліза не знаходить спільної мови ані з батьками, ані з однокласниками. Здається, єдині, хто її розуміють, - це море і хлопець під загадковим ніком Білий Кит. А ще дивна Анна, яка вчить: "Головне не те, що зовні, і не ті, хто навколо. Головне, що в тебе всередині". Чи випадкова їхня зустріч? Чи зустрінуться Ліза і Білий Кит? І хто кого порятує, коли настане час відплати? Ця історія про довіру, зневіру і про любов. Вона про нас із вами - дорослих і юних, розумних і наївних, романтиків і прагматиків. Зрештою, ця книжка про те, що сенс життя не в тому, щоб ставати сіллю для моря.

Центральна бібліотека Процюк, Степан. Залюблені в сонце. Друга історія Марійки і Костика [Текст] : повість / С. Процюк. - К. : Грані - Т, 2008. - 64 с. : іл.

Час – єдиний, хто не втомлюється. Він змушує дітей дорослішати, пори року – змінювати одна одну. Але кохання залиошається коханням. Якщо воно справжнє. Минув рік. Перше кохання Марійки і Костика подорослішало разом із героями. Тепер між ними не лише солодкі поцілунки – іноді трапляються отруйно-пристрасні ревнощі та непевно-гіркуваті сварки. Але й це відступає перед всемогутніми словами: «Я люблю тебе!».

Центральна бібліотека Роздобудько, Ірен. Арсен [Текст] : роман / І. Роздобудько. - 2-ге вид. - Х. : Фоліо , 2017. - 155 с. - (TeenBookTo). -

13-річний Арсен піклується про маму сам, адже тато їх давно покинув. Однак хлопець вірить, що мама ще знайде надійного й порядного чоловіка. А найбільше він мріє про мандри, пригоди і таємниці, бо сидіти всеньке літо за компом у київській квартирі — це, погодьтеся, важко назвати незабутніми канікулами. Тому Арсен і зважився гайнути в село, до бабці з дідом, яких не бачив після розлучення батьків. І там багато про що Арсенові довелося поміркувати — особливо про те, що він має бути справжнім чоловіком; чимало здолати — образу на тата, відчуття своєї непотрібності в татовій родині та ревнощі до маленької зведеної сестрички, яка «забрала» в нього тата; чимало дізнатись — адже історія його роду стала «візитівкою» цілого села. А головне — Арсен закохався. Вперше і, можливо, назавжди… Нова повість відомої письменниці Ірен Роздобудько розповідає про дорослішання, життєво важливі трансформації в свідомості й пошук моральних орієнтирів у житті.

Центральна бібліотека Рот, Вероніка. Віддана [Текст] : роман. Кн. 3 / В. Рот ; пер. Н. Вишневська. - К. : КМ-Букс, 2016. - 384 с. - (Дивергент).

Третя книга трилогії "Дивергент" - Allegiant. Віддана. Фракцій більше не існує, і Трис, отримавши шанс пізнати широкий світ за межами паркана, не вагається. Може, саме там на них з Тобіасом чекає нове життя, без брехні й зради. Але світ за парканом виявляється ще небезпечнішим, ніж місто їхнього дитинства. Довідавшись правду, Трис змушена буде зробити ще складніший вибір, і для цього від неї знадобиться вся її мужність, відданість, жертовність і любов.

.

Центральна бібліотека Рот, Вероніка. Інсургент. Бунтівниця [Текст] : роман. Кн. 2 / В. Рот. - К. : КМ-Букс, 2016. - 384 с. - (Дивергент). -

Друга книга трилогії "Дивергент" - Інсургент. Бунтівниця. День посвячення для Трис мав стати справжнім святом: вона перемогла, її зарахували до обраної фракції. Натомість свято обертається на жахіття: між фракціями вибухає конфлікт, попереду — велика війна, а Трис, втративши батьків, стикається з таємницями, які, можливо, вони все життя від неї приховували. Чи вдасться Трис розкопати ці таємниці й при тому не тільки не загинути, а й не втратити себе?

.

Центральна бібліотека Рот, Вероніка. Нескорена [Текст] : роман. Кн.1 / В. Рот. - К. : КМ-Букс, 2016. - 384 с. - (Дивергент). -

В Чикаго далекого майбутнього все не так, як сьогодні. Шістнадцятирічна Беатрис стоїть перед вибором: вона має приєднатися до однієї з п’ятьох наперед визначених фракцій, що й вирішить її долю до кінця життя. Але рішення виявляється не таким простим, адже Беатрис не така, як усі, й у наперед визначені рамки вона не пасує. Та й світ, у якому вона живе, схоже, не такий уже й ідеальний.

.

.

Центральна бібліотека Талан, Світлана. Замкнене коло [Текст] : роман / С. Талан. - Х. : Клуб семейного досуга, 2017. - 320 с. -

Ще дитиною Мирослава втратила дім і бабусю — єдину рідну людину — та опинилася в дитячому будинку. Біда й людська жорстокість — усе звалилося зненацька на дівчинку, яку не навчили боронитися від зла… І лише пам’ять про бабусину любов давала сили жити. Мирослава виросла, стала дружиною й матір’ю, і заприсяглася — її родина ніколи не зазнає горя та нестатків. Але не вміла відрізнити невдачі від справжньої біди… Усе йде не так, як мріялося Мирославі. І одного дня вона вирішує послухатися поради примарної бабусі – продати свої нещастя…

Центральна бібліотека Талан, Светлана. Надежда [Текст] : роман / С. Талан. - Х. : Клуб семейного досуга, 2016. - 304 с. С детства Павлинка жила надеждой. Сначала она мечтала, что у нее будет папа, как у других девочек. Потом она всей душой хотела вырваться из дома, который отчим превратил в ад. Она верила, что вырастет и перевоплотится из гадкого утенка в красавицу. Просто как в сказке, которую часто рассказывала ей мама. И вот девушка в городе. Впервые Павлинка вышла на улицу в нарядном платье, почувствовала себя неотразимой. Теперь она другая– красивая, уверенная в себе студентка престижного вуза. Рядом тот, оком мечтала всю жизнь,– любимый Юра. Но прошлое может вернуться…

Центральна бібліотека Талан, Світлана. Ракурс [Текст] : роман / С. Талан. - Х. : Клуб семейного досуга, 2017. - 320 с.

Східна Україна, 2014 рік. Активістка Еліна не залишає Луганськ, вона виконує розвідувальні завдання. Але вона потрапляє під підозру… Євген — прибічник ЛНР. Він щиро підтримував ту сторону і пішов воювати. Але він побачив правду…Такі різні, але рівні перед війною, перед лихом герої однаково намагаються випросити у долі ще трохи щасливого життя. Якщо не для себе, то для наступних поколінь. Ця книга — про долі людей, чиє життя тепер матиме чіткі «до» і «після», про надії та втрати, про боротьбу й силу волі, про помилки, вічне шукання істини і непереборне бажання жити далі.

Центральна бібліотека Талан, Светлана. Раздели мою печаль [Текст] : роман / С. Талан. - Х. : Клуб Семейного Досуга, 2017. - 204 с.

Милана росла в семье, где все жили по правилам отца-военного. Он — настоящий домашний тиран и девушка, даже повзрослев, живет в постоянном страхе и унижениях. Она встречается с парнем, но папа хочет выдать ее замуж за военного… Милана не в силах противиться отцу, она втайне мечтает вырваться из дома и начать нормальную самостоятельную жизнь…

Центральна бібліотека Талан, Светлана. Своя чужая жизнь [Текст] : роман / С. Талан. - Х. : Клуб Семейного Досуга, 2017. - 224 с.

Хрупкая, беззащитная девушка, попавшая в беду… Такой впервые Вениамин увидел Надю: она лежала на середине улицы и еле дышала. Он отвез ее в больницу, приютил в своем доме и полюбил всем сердцем. Уже двадцать лет они вместе, и все эти годы Надя скрывает от мужа тайну прошлого. Вениамин до сих пор не знает, что произошло в тот день, когда он впервые увидел ее и спас. Когда-то Надя сбежала из дома от жестокой матери и отца-алкоголика в большой город на поиски счастья. И ей показалось, что она встретила свою настоящую любовь. Руслан был таким добрым, таким нежным… Но оказалось, она не знала о нем самого главного. Надя старательно скрывает от всех тайну своего прошлого, но однажды оно само находит ее…

Центральна бібліотека Теплі історії про дива, коханих і рідних [Текст] : збірка оповідань / ред. Ю. Шутенко. - К. : Брайт Стар Паблішинг, 2017. - 144 с. - (Теплі історії).

У книжці зібрані короткі оповідання й ліричні замальовки різних авторів, об’єднані теплим настроєм, затишком і позитивом. Автори розповідають про найрізноманітніші дива у житті їхніх персонажів, як от диво пізнання Бога чи диво дружби бізнес-леді з бідним хлопчиком, що збирає пляшки біля смітників; про диво кохання з першого погляду чи трепетної подружньої любові аж до старості; про зцілення серця домашнім затишком, ковтком пахучої кави або прогулянкою улюбленим містом; про найрідніших на світі людей і про те, як бути щасливими.

.

Центральна бібліотека Тишка, Агнешка. Зося з вулиці Котячої [Текст] / А. Тишка ; пер. А. Рачинська. - 2-ге вид. - К. : Школа, 2017. - 224 с. - (Зося з вулиці Котячої).

Книги цієї серії розповідають про кумедні пригоди дівчинки Зосі та її чудернацької родини. Тут ви познайомитеся з тіткою Зосі - творчою Маліною, двома кузенами - боягузом Михасем і наївним Кшишем, їхнім навіженим собакою і багато з ким ще. Ви здивуєтесь із того, як Зося заклинає світ, і дізнаєтесь, що з цього виходить. А ще навчитеся всиновляти котів! Також на вас чекає багато несподіванок: конкурс на Павуче Обличчя Року, труп на сходах, танці з пралками і навіть зустріч із таким собі Безпанцировим!

.

Центральна бібліотека Уоллес, Эдгар. Паутина преступлений. Тайна мистера Ридера [Текст] : сборник / Э. Уоллес ; пер. с англ. В. Михайлюк. - Х. ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2016. - 512 с.

Неприметный мистер Ридер – гроза фальшивомонетчиков и грабителей банков. Пусть он не так знаменит, как Пуаро, но столь же талантлив и дела раскрывает просто виртуозно! Джон Флак, гений преступного мира, совершает дерзкий побег! Его поиски приводят мистера Ридера к воротам таинственного замка... («Король страха»). Мистер Ридер расследует грандиозную аферу. Но подозреваемого жестоко убивают на пороге его дома... («Человек-тень). В расследовании необычного ограбления мистеру Ридеру помогает... бывший преступник!

.

Центральна бібліотека Фоззі. Гупало Василь. П’ять з половиною пригод [Текст] : повість /Фоззі. - Львів : Старого Лева, 2016. - 64 с. : іл.

Усі ми з дитинства навчені вірити, що добро перемагає зло. Для тих, хто з певних причин розчарувався чи засумнівався в цьому постулаті — книжка напівпритчевих оповідок від Фоззі. Тут добро уособлює простий собі чоловік — Гупало Василь. Але простий він до пори до часу. Коли ж настає інша пора, інший час і добру людей починає щось загрожувати, Гупало Василь фізично проявляє метафізичну здатність добра рости, збільшуватись у розмірах і таки перемагати...

.

Центральна бібліотека Фолкс, Себастьян. Пташиний спів [Текст] : роман / С. Фолкс ; пер. Т. Івченко . - Х : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 592 с.

Страшна світова війна, з якої почалося ХХ століття, через багато десятків років ще відлунює у долі Елізабет Бенсон. Випадково знайдений щоденник давно померлого діда, учасника битви при Соммі, сапера-тунельника, чия війна велася і під землею, лишив її спокою. У плутанині спогадів тих небагатьох, хто ще живий з учасників тієї бійні, у нерозбірливій павутині письма Елізабет шукає розгадки таємниць своєї родини: фатальної пристрасті, вірного кохання, мужності і самопожертви, невідплатного боргу перед тими, хто не дожив до миру кілька годин…

.

Центральна бібліотека Черній, Святослав. Теплі історії для неї [Текст] : збірка оповідань / С. Чорній. - К. : Брайт Стар Паблішинг, 2016. - 112 с. - (Теплі історії).

Від дитячих мрій про ідеальну дружину – через перше побачення, спільні радощі, конфлікти, комплекси, персональні дигресії та надії – до сімдесятої річниці шлюбу… Книга дає змогу зануритися в роздуми й поглянути по-новому на один із найсакральніших, найцінніших і найтендітніших інститутів нашого сьогодення – інститут сім’ї. Згадати власний шлях до нього або ж вибудувати концепцію на майбутнє.

Центральна бібліотека Ягелло, Йоанна. Зелені мартенси [Текст] : повість / Й. Ягелло ; пер. Я. Івченко. - Львів : Урбіно, 2017. - 216 с. - ISBN 978-966-2647-43-3 : 60.00 грн

На думку Фелікса, школа нагадує фронт, на якому точиться безупинне суперництво. У кого крутіший смартфон? Хто прийшов у фірмових шмотках? Але хлопець не збирається брати участі в цих змаганнях: у нього набагато серйозніші проблеми, до того ж, доводиться на невизначений час стати головою родини. Його мати знайшла роботу за кордоном, батько давно має нову сім'ю, а молодша сестра наближається до небезпечного підліткового віку і, як більшість її однолітків, аж ніяк не схильна до хатніх обов’язків! Отилія теж не схожа на своїх однокласників: барвистий одяг, копиця рудого волосся, зайва вага, якою дівчина взагалі не переймається, і улюблені зелені мартенси. А ще – оптимізм, який Отилія-Опта просто випромінює, хоч їй і самій не бракує проблем. Не дивно, що Фелікс відразу звертає увагу на Опту. Цих двох аутсайдерів швидко поєднає дружба. А може, щось більше?

ЧИТАЙТЕ ТА НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ ПЕРЕБІГОМ ЖИТТЯ!

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.