«Hot break» від бібліотеки-філії №2

Ви любите читати? У вас з’явився вільний час і ви не знаєте як його витратити ? Зваріть собі кави і проведіть своє дозвілля з захоплюючими романами від бібліотеки-філії №2 КЗК «Жовтоводська ЦБС». П’ятірка супер інтригуючих романів не залишить байдужими навіть найвибагливіших читачів. Завітай до нас за адресою вул.Лісова, 28 та отримай задоволення від таємниць і пригод на сторінках нашої літератури.

/Files/images/2018/ya/1017277163.jpg 1. Фред Варгас «Мерщій тікай і довго не вертайся»

У Парижі відбувається щось дивне. На дверях квартир з’являються символи, схожі на перевернуті четвірки. Спочатку це нагадує безглуздий розіграш, але згодом стає не до жартів... В одному з будинків, у квартирі, не позначеній четвіркою, знаходять почорніле тіло, а поряд з ним конверт. Комісар Адамберг з’ясовує: четвірка – це середньовічний знак, що захищав дім від кари Божої. І той, хто не має його на дверях, не зустріне схід сонця...

Уривок з роману.

Декамбре взяв папірці і швидко проглянув їх.

- А ось і вечірне послання, - додав Жос. – Передостаннє. А псих набирає обертів. Тепер я отримую його листи тричі на день.

Декамбер розгорнув аркуш і прочитав:

...коли з’являються отруйні гриби, коли поля і ліси вкриваються павутинням, а скотина хворіє чи навіть мертвою падає на моріжку, а дика лісова звірина так само, коли хліб швидко пліснявіє; коли на снігу валяються мухи, хробаки або молоді мухи...

Він знову склав папірець.Обличчя Деамбре здавалося значно похмурішим, ніж уранці.

/Files/images/2018/ya/x0338.jpg 2. Джек Кавано «Хранители»

Етан, детектив поліції, виявився потерпілою стороною. Дружина брата залишилася вдовою, а родинну реліквію викрали. Хто викрадач і хто замовник? І яка подальша доля зниклої цінності? Які таємниці сім'ї Морган зберігає ця реліквія?

Уривок з роману.

- Ну, поделись-ка мистер коп, что чувствует человек, когда его брата убивают без всякой причины?

- Я застрелил человека, потерявшего контроль над собой и представляющего опасность для окружающих. Мой брат совершенно не заслужил такой участи.

- То, что он был твоим братом, - уже преступление. Ну и потом, он же ничего не сказал. Я думал, что это ты, и он сам мне подыграл. Вот только не пойму, с какой стати он это сделал.

- Тебе этого никогда не понять, сказал Этан.

/Files/images/2018/ya/mertv-kvti-volkov-oleksy-35889.jpg 3. Олексій Волков «Мертві квіти»

Герой роману несподівано отримує спадок від далекого родича, але на певних умовах. Довелося покинути рідне місто, влаштуватись на нову роботу, а далі... Далі дивний будинок з купою таємниць, «книга» пророцтв і неймовірні пригоди, які переслідують героя на кожному кроці. Наприкінці низки майбутніх подій втрата коханої жінки, а потім і власна загибель... Чи зможе той, хто комбінує на шаховій дошці, прорахувати ходи наперед у реальному житті, де проти тебе сідає грати всемогутня та безмежна доля, а ціна однієї помилки – матова ситуація, з якої вже не вийти...

Уривок з роману.

Згадка прийшла раптово. Минулого разу, коли ходіння по стелі скінчилися, почувся якийсь грюкіт. І зараз, щойно ввімкнув світло на горищі, а руки відчиняли колодку дверей, грюкнуло знову,точнісінько так, як тоді. Господи, він таки є! Є якась геніальна схованка, куди нічний гість встигає втекти. І цей звук виникає тоді, як вона зачиняється.

/Files/images/2018/ya/zazirni-_004.jpg 4. Макс Кідрук «Зазирни у мої сни»

У дворічного Тео під час нескладної операції раптово зупинилося серце. Упродовж тридцяти шести секунд малюк тримався між світами мертвих і живих. А тоді повернувся, але не сам! Щось прийшло разом із Тео. У відчайдушних намаганнях урятувати сина Мирон виїжджає до Америки, де найновіші досягнення нейротехнологій дають змогу зазирнути у людський сон.

Уривок з роману.

- Ми гуляли у дворі перед тим, як піти додому, - розповіла мама. – Він ув’язався за дворовим котом, а потім раптом зупинився, випростався й закляк. Я відразу не зрозуміла, що сталося, а коли підійшла... Мироне, Теодор був схожий на ляльку. Я торкалася його, проводила перед очима рукою, але він не бачив мене. Це тривало півхвилини, потім він отямився й почав шукати очима кота, який давно шаснув геть. Він не тямив, що з ним трапилося. Мені це не подобається.

/Files/images/2018/ya/1014516025.jpg 5. Тадеуш Доленка-Мостович «Три сердца»

Дія роману розгортається на початку XX століття в Польщі. В сироту Кейт закохані відразу двоє: відомий марнотрат граф Роджерс і чесний прикажчик без засобів існування – Матей. Три молоді життя перевертає стара сімейна таємниця... хто ж стане коханим Кейт? І чи будуть вони щасливі?

Уривок з роману.

Михайлинка перед смертью открыла ей свою тайну и оставила записку...

«А записка?...»

Записку можна сжечь. Вот, одна спичка – и от этого клочка бумаги останется лишь немного пепла...

Кейт посмотрела на туалетный столик, где лежал спичечный коробок.

- О боже,боже... Почему именно на меня свалилась эта тяжесть...тяжесть ответственности и принятии решений?...

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.