ТОП-5 «ненудної» класики Центральної бібліотеки

Якщо ви вирішили зайнятися самоосвітою і заповнити свої пробіли в літературі, вам варто звернутися до прочитання шедеврів світової класичної літератури. Працівники Центральної бібліотеки полегшили ваш вибір і підготували список визнаних творів, які пройшли перевірку часом і здобули любов читачів по всьому світу.

/Files/images/2018/ya/141118180602216032_f0_0.jpg 1. Еріх Марія Ремарк. Три товариші.

«Три товариші» — роман, що належить до золотого фонду світової літератури ХХ століття, шедевр німецької класики, перекладений багатьма мовами та майстерно перенесений кінорежисерами на екрани, входить до трилогії романів Ремарка про трагедію «втраченого покоління» — молодих людей, які стали жертвами страшної й жорстокої Першої світової війни. Міцна дружба, справжня любов і щира радість від простого «бути» — це те, чим живуть герої Ремарка. Глибокий, чуттєвий роман, змусить думати інакше.

.

.

/Files/images/2018/ya/image_152143_1.jpg 2. Джейн Остін. Гордість та упередження.

Це найвідоміший роман популярної британської письменниці Джейн Остін. Закохані серця часом легко долають соціальні бар’єри, але не завжди можуть обійти стіни власної гордості, звичайних непорозумінь, а інколи й упередженості. 21-річна Джейн Остін змогла так майстерно викласти у романі сподівання й розчарування, турботи й почуття закоханих Елізабет і містера Дарсі, що її книгу і сьогодні із захопленням читають мільйони читачів різних поколінь.

.

.

/Files/images/2018/ya/1005544413.jpg 3. Чарльз Діккенс. Посмертні записки Піквікського клубу.

«Посмертні записки Піквікського клубу» — перший блискучий комічний роман Чарльза Діккенса, який перетворив ім’я автора в літературну сенсацію. Перед вами розгорнеться історія знаменитого Піквікського клубу, в якому члени розповідають про свої подорожі, пригоди і спостереження, які не просто подарують читачеві гарний настрій, але і змусять сміятися до сліз. Засновник клубу, Семюель Піквік, засновник клубу, чи не перший в галереї диваків Чарльза Діккенса, полюбився читачам усього світу, продовжуючи підкорювати покоління за поколінням.

.

/Files/images/2018/ya/sl_1141092_0.jpg 4. Теодор Драйзер. Американська трагедія.

«Американська трагедія» — виворіт американської мрії. Прагнення до заможності, поваги, положення в суспільстві, грошей властива всім людям, однак для більшості шлях наверх закритий за замовчуванням в силу різних причин. Клайд Гріффітс — виходець з низів, який всіма силами намагається пробитися у вище суспільство. Він готовий на все заради своєї мрії. Але суспільство з його ідеалами успішності як абсолютної життєвої мети, є саме каталізатором порушення моралі. У підсумку Клайд переступає закон, щоб досягти своїх цілей.

/Files/images/2018/ya/MalenPrints1-768x853.jpg 5. Антуан де Сент-Екзюпері. Маленький принц.

Це захоплива лірична казка з цікавою фабулою для дітей і глибинним філософським змістом для дорослих, бо йдеться в ній про вічні категорії — добро і милосердя, чистоту і безпосередність, зачарований погляд на світ і любов до ближнього.

.

.

Звичайно, ще багато прекрасних творів і талановитих авторів не увійшли в цей короткий список, але тим не менш, ви можете почати своє просвітництво вже сьогодні, отримавши вподобану книгу у бібліотеці за адресою: вул. Козацької Слави, 8, пн-чт — 10.00 — 18.00; нд — 10.00 — 16.00; пт, сб — вихідні дні. Кожна остання середа місяця — санітарний день.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.