Центральна бібліотека КЗК «Жовтоводська ЦБС» отримує 38 назв періодичних видань. Серед них: 11 газет і 17 журналів. З самими найкращими та цікавими ми хочемо вас познайомить.

/Files/images/gazeti/Sait_Verhovnoi_Rady_vvel_platu_za_prochtenie_materialov.jpg«Голос України» - державна суспільно-політична газета Верховної Ради України висвітлює найважливіші події нашої країни та світу, знайомить з новинами політики, економіки, науки,техніки, культури, освіти та інших сфер життя нашого суспільства. На сторінках цього видання ви зможете дізнатись про законодавчі акти України, прийняті останнім часом.

/Files/images/gazeti/i.jpg«Урядовий кур'єр» - прочитавши цю державну суспільно-політичну газету, засновником якої є Кабінет Міністрів України, ви відкриєте для себе сучасний світ новин, подій та коментарів нашої держави та світу, відчуєте гострий пульс державних та світових проблем і дізнаєтесь про шляхи їх подолання, а також познайомитесь з офіційними документами України.

/Files/images/gazeti/visti_prydniprovya.jpg«Вісті Придніпров’я» - хто цікавиться сьогоденним життям Дніпропетровщини – регіона- лідера, не байдужий до його перемог та досягнень , визначних людей, які творять його величну історію – обласна суспільно-політична газета «Вісті Придніпров’я» саме для вас.

/Files/images/gazeti/1.jpg

«Жовтоводські вісті» - всім, хто хоче більш детально дізнатися про новини життя Жовтих Вод, в нагоді стане громадсько-інформаційний щотижневик «Жовтоводські вісті». Він допоможе вам поринути у щоденні будні та свята нашого рідного міста, відкрити для себе сторінки його історії та сучасності, дізнатись про талановитих людей, які прославляють його ім’я.

/Files/images/gazeti/shapka.jpg«Трудовая слава» - ця газета висвітлює яскраві сторінки трудових звершень виробничого життя Схід ГЗКа, розповідає про досягнення кращих працівників, інформує про діяльність профспілкової і ветеранської організацій, новини культури та спорту.

/Files/images/gazeti/post-4-1177665923.jpg«Семейная газета» - цікава і корисна газета подарує вам захоплюючі розповіді про історії кохання видатних людей сучасності та історичних осіб, про життя унікальних особистостей і легенд кінематографу нашої країни та світу, секретні матеріали, життєві поради та багато іншого.

/Files/images/gazeti/product_7310.jpg«Пенсійний кур'єр» - усім пенсіонерам нашого міста стане в нагоді тижневик Пенсійного фонду України, який познайомить вас з його цінною та корисною інформацією. Ви зможете отримати поради та консультації фахівця, дізнатись про закони та коментарі до них, а також задати питання, що хвилює вас до пошти «Пенсійного кур’єра».

/Files/images/gazeti/307233-Lit_Ukraina.jpg«Літературна Україна» - ця газета для тих, хто цікавиться, живе літературним життям нашої країни і прагне доторкнутись душею до різнобарвного світу сучасної української літератури.

/Files/images/gazeti/logo.png«Факты и комментарии» - хто, хоче отримати найсвіжішу інформацію про події та факти України та світу, новини культури та спорту, дізнатись про життя звичайних українців – ця газета саме для вас.

/Files/images/gazeti/1360410943_7g6g.jpg«Бурда» - цей журнал подарує захоплюючу подорож у багатогранний світ краси та моди, зачарує своїми оригінальними ідеями та аксесуарами, надасть поради для здоров’я та рецепти приготування неперевершених за смаком страв.

/Files/images/gazeti/1345203583_viva_600.jpg«Viva! Україна!» - всі, хто цікавиться приватним життям видатних людей планети – кращій журнал про зірок саме для вас. Крім цього, море корисної інформації про моду, красу, тренди, відпочинок, кухню, гороскоп , події ви знайдете на сторінках цього унікального видання.

/Files/images/gazeti/1283458646_0.jpg«Женский журнал» - це журнал для сильної та стильної жінки, тому на його сторінках ви дізнаєтесь все про те, як нею стати, а також поради, майстер-класи від відомих жінок України та світу.

/Files/images/gazeti/skachat-nauka-i-texnika-5-60-maj-2011_1.jpg
«Наука и техника»
- для тих, хто захоплюється унікальними відкриттями в різних галузях науки та техніки,їх цікавою історією та сьогоденням, а також біографіями видатних вчених, які внесли значний вклад в розвиток науки та техніки.

/Files/images/gazeti/original-file_1.jpg
«Практична психологія та соціальна робота»
- цей науково-практичний освітньо-методичний журнал стане добрим порадником практичним психологам та соціальним працівникам всіх категорій – самовідданим практикам психологічної служби системи освіти і державної мережі соціальних служб України, а також всім, хто цікавиться досягненнями психології. Він містить багато цінної інформації з психології підлітків та особистості, соціальної та суїцидальної психології та інших видів цієї науки.

/Files/images/gazeti/original-file_2.jpg«Економіка України» - на сторінках цього наукового журналу висвітлені різні питання, пов’язані з системою управління економікою, фінансами, податками, кредитами, розвитком АПК, проблемами економічної теорії та природокористування, а також історія економічної думки України та світу.

/Files/images/gazeti/11021600231027496_f0_0.jpg
«Всесвіт»
- незалежний літературно мистецький та громадсько-політичний журнал познайомить шанувальників іноземної літератури з найкращими зразками сучасної поезії та прози, ви отримаєте справжнє задоволення від зустрічі з шедеврами кращих зарубіжних майстрів художнього слова.
/Files/images/gazeti/1305233886_dsg1.jpg«Дім, сад, город» - якщо ви маєте сад, город та займається домашнім господарством журнал «Дім, сад, город» саме для вас. На його сторінках ви отримаєте безліч корисних порад в таких його постійних рубриках як: «Щедра грядка», «Домашня ферма», «Ді м та садиба» та « Ходімте в сад».

/Files/images/gazeti/ds2012-1ob_.jpg«Дім та сім’я» - це журнал щасливої родини, який допоможе вам створити гармонію у сімейному житті. З його сторінок ви дізнаєтесь більше про світ, який вас оточує, відкриєте для себе глибини рідної історії, наших традицій та культури, станете учасником багатьох подій та сьогочасних наукових відкриттів, збагатитесь інформацією про те, як виховати зоровими та розумними ваших дітей, навчитесь готувати смачні українські страви, пізнаєте секрети рукоділля та таємниці наших предків, які зроблять ваш дім затишним , а життя – гармонійним.

/Files/images/gazeti/1357979934_2013-01-12_102538.jpg"Единственная" - тенденції моди, новинки косметики, практичні поради психологів, дієтологів, лікарів, прості рецепти оригінальних блюд, захоплюючі подорожі й натхненні історії з життя реальних жінок – про все це ви зможете прочитати на сторінках цього дивовижного журналу.

/Files/images/gazeti/1238503021_tvojo-zdorove-4-aprel-2009.jpg


«Твоё здоровье»
- цей журнал збагатить вас інформацією про збереження духовного та фізичного здоров’я, надасть рекомендації кращих експертів: психологів, лікарів косметологів, фітнес- інструкторів, відкриє секрети краси та молодості.

/Files/images/gazeti/edab7_a_207890093.jpg«Маленькая Diana» - цей журнал вже 20 років радує своїх прихильниць модними дизайнерськими проектами. Він надає цікаві ідеї, модні тренди, підказки, інструкції виготовлення різних та життєрадісних моделей, а також знайомить з яскравими предметами інтер’єра.

/Files/images/gazeti/0594692.jpg«Evrofootball» - шанувальники улюбленого в усьому світі футболу отримають велике задоволення від цього цікавого журналу, адже на його сторінках розміщені статті про великих та неперевершених майстрів та тренерів цієї гри, відомі футбольні клуби планети.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.