Центральна бібліотека КЗК "Жовтоводська ЦБС" пропонує громаді міста взяти участь в On-line-дослідженні задля визначення ступеня задоволення послугами, що надаються книгозбірнею, а також задля визначення потреб жовтоводців у інноваційних послугах.

On-line-дослідження «Визначення потреб в інформаційно-бібліотечних та інноваційних послугах громади м. Жовті Води»

Дивіться фільм «ДОНБАС» онлайн безкоштовно не виходячи з дому. Донбас, Східна Україна. Про цей регіон у 2014 році дізнався весь світ, і чує досі. Там завжди поруч ідуть відкриті збройні конфлікти та сепаратистські диверсії на мирних громадян. На Донбасі така тонка грань між війною та миром, між правдою та пропагандою, між ненавистю та любов'ю. Кожен глядач зможе хоч віддалено зануритися в цю страшну атмосферу, де так поруч ходять життя та смерть, де від комедії до драми один крок. І це історія не тільки про один регіон або одну країну – це оповідання про весь світ, який загруз у фальші. Це про кожного з нас. Фільм заснований на реальних історіях. Центральна бібліотека долучається до онлайн-версії проєкту «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа» від кінокомпанії Arthouse Traffic за підтримки Європейського Союзу за програмою Дім Європи. Книгозбірня створила онлайн-версію кіноклубу та організовує некомерційні безкоштовні онлайн-покази. Першим проєктом онлайн-платформи стане фестиваль «Нове українське кіно», який триватиме з 27 липня по 31 жовтня та реалізується за підтримки Держкіно України. До його програми увійшли найкращі стрічки національного виробництва останніх років. Тож, запрошуємо жовтоводців долучитися до кіноклубу та онлайн-перегляду!!! https://online.kinoklub.org.ua/clubs/31/events P.S. Надсилайте в повідомлення свою ел. пошту і ми надішлемо вам запрошення на онлайн-перегляд.

/Files/images/2020/afsh/донбас.jpg

Дивіться фільм «Місто, в якому не ходять гроші» онлайн безкоштовно не виходячи з дому. Стрічка заснована на повістіАндрія Кузьменка«Місто в якому не ходять гроші» 2006 року, яка увійшла до збірки«Я, Побєда і Берлін». Робота над кінокартиною тривала близько п'яти з половиною років. Кузьма виступив сценаристом та оповідачем фільму. Його закадрова розповідь записана ще у 2013 році, за два роки до загибелі автора. Фільм знімали уДрогобичі,Києві,ПолтавітаПереяславі. В Аліси настав важкий період в житті: її звільнили з роботи, хлопець пішов до іншої, вона розчарована та не розуміє, як жити далі. Раптом у своїй кімнаті Аліса знаходить квиток на потяг у невідоме місто. Щоб трішки розвіятись від проблем вона вирішує скористатись квитком і вирушити в мандрівку. Проте Аліса потрапляє у дивний фантасмагоричний світ – закриту територію, звідки неможливо вибратись і де діють свої закони… І не ходять гроші.Тож, запрошуємо жовтоводців долучитися до кіноклубу та онлайн-перегляду https://online.kinoklub.org.ua/clubs/31/events

/Files/images/2020/afsh/місто афіша.jpg

Дивіться документальний фільм «МІФ» онлайн безкоштовно не виходячи з дому. Стрічка «МІФ» розповідає історію життя та загибелі Василя Сліпака – оперного співака зі світовим ім’ям та унікальним голосом. Фільм вийде на екрани кінотеатрів у січні 2018 року. Василь народився у Львові, але завдяки унікальному голосу вигравав конкурс за конкурсом і, зрештою, переїхав до Франції, де прожив 19 років. Там він мав усе, що ми звикли називати «щастям»: ім'я, успішну кар'єру на світових оперних сценах, вірних друзів і кохання. Він брав активну участь у Революції Гідності, очоливши демонстрації у Франції, а згодом долучився й до волонтерського руху, допомагаючи Україні. Здавалося б, робив більш ніж достатньо, як для людини творчої професії. Але Василь вирішив залишити сцену та кар'єру в Європі й стати до лав добровольців, коли в його рідну країну прийшла війна. Під час виконання бойової задачі Василь «МІФ» Сліпак загинув від кулі снайпера.

/Files/images/2020/afsh/Black and White Boots Movie Poster.jpg

Центральна бібліотека долучається до онлайн-версії проєкту «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа» від кінокомпанії Arthouse Traffic за підтримки Європейського Союзу за програмою Дім Європи. Книгозбірня створила онлайн-версію кіноклубу та організовує некомерційні безкоштовні онлайн-покази. Першим проєктом онлайн-платформи стане фестиваль «Нове українське кіно», який триватиме з 27 липня по 31 жовтня та реалізується за підтримки Держкіно України. До його програми увійшли найкращі стрічки національного виробництва останніх років. Вже сьогодні, 27 липня о 20:00, та 31 липня о 20:00 організовано перегляди гостросоціальної комедії «Герой мого часу» Тоні Ноябрьової – перший повнометражний фільм режисерки, яка раніше працювала над короткометражним стрічками та створювала кліпи для таких виконавців як Pianoбой і Скрябін. Прем'єра стрічки відбулася на Одеському кінофестивалі, де «Герой мого часу» з аншлагом відкрив Національний конкурс фестивалю і був відзначений премією за найкращу режисуру. Тож, запрошуємо жовтоводців долучитися до кіноклубу та онлайн-перегляду!!! https://online.kinoklub.org.ua/clubs/31/events

/Files/images/2020/LH/115547406_3257153451019215_3383173618341488105_n.jpg

Чудова новина!!!

LibraryHUB Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС»став офіційним хабом національного проєктуДія.Цифрова освіта.Дивись і вчись - «Тепер кожен українець може навчатись цифровій грамотності безкоштовно, корисно та цікаво! Долучайте до навчання ваших рідних!» Президент України Володимир Зеленський. З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку. На вас чекають освітні серіали: базові цифрові навички, цифрова грамотність для вчителів, серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», онлайн-сервіси для вчителів, оплата комуналки онлайн та інші. Тож, по закінченню карантину в Центральній бібліотеці на вас чекає безкоштовне навчання цифровим навичкам.

/Files/images/2020/LH/офіційний хаб.png

«Момент читання віршів І. Сокульського» у виконанні учасників Літературної студії «Горицвіт» Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС». Представляємо роботу на конкурс на кращий відео кліп з популяризації творчості І. Сокульського «Благословлю все болем і добром», що проходить в рамках регіонального проєкту «Читаємо разом» та регіональної кампанії «Іван Сокульський: душа, осяяна світлом».

Відеокліп Благословлю все болем і добром. Момент читання віршів І. Сокульського ЦБ КЗК "ЖЦБС"

До Року Європи в Україні Пункт європейської інформації Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС» розробив must-visit-путівник «Чудеса Європи». Бібліотекарі зібрали фото та інформацію про дивовижні місця в Європі, які потрібно обов’язково побачити кожному.

До Дня Європи в Україні в Library HUB Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС» відкрито Куточок «ЄС на книжковій полиці», створений в рамках проєкту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні». Матеріали для оформлення надані Представництвом Європейського Союзу в Україні та громадською організацією «Молодіжна Альтернатива». Серед отриманих ресурсів – методичні посібники, інформаційні видання та книжки-ігри, які стануть у нагоді в роботі з дитячою та юнацькою аудиторією. Kуточок Європейського Союзу - це нова унікальна можливість для бібліотеки надати дітям та молоді можливість дізнатися більше про Європейський Союз. Куточок ЄС пропонує відвідувачам широкий вибір літератури про: історію, принципи функціонування, керівні інституції, органи ЄС та їх діяльність, європейські цінності, відносини Європейського Союзу та України та багато іншого. Тож після закінчення карантину, запрошуємо громаду міста ознайомитися з літературою, що представлена на виставці.

/Files/images/2020/LH/ЄС на книжковій полиці 1.jpg

Відзначаємо День Європи в Україні онлайн

З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. У 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня. Для українців це особливий день. Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи. Через пандемію та карантинні обмеження цього року День Європи в Україні Пункт європейської інформації Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС» відзначає онлайн. Для громади міста працівники бібліотеки розробили WEB-навігатор «Корисні посилання для Вас про ЄС», Віртуальний Book-вояж «Літературна Європа», ПроГУГЛянку «Бібліотстопом по ЄС», Віртуальний тур «Галопом по Європі». Також бібліотекарі пропонують користувачам долучитися до онлайн-уроків про європейські цінності та важливі якості та взяти участь у Євровікторині 2020. Тож слідкуйте за новинами та матеріалами, буде цікаво)

/Files/images/1-24.jpg

ПроГУГЛянка «Бібліо-стопом по ЄС»

До Дня Європи в Україні Пункт європейської інформації Центральної бібліотеки розробив віртуальну мандрівку. Що ж нам відомо про країни ЄС??? Отож, вирушаймо у мандри Європою і погляньмо, що нового можна дізнатися про Бельгію, Данію, Нідерланди, Фінляндію та Швецію!

ПроГУГЛянка Бібліотстопом по ЄС до Дня Європи в Україні

У світовій літературі є безліч письменників, творчість яких вважається не тільки найвищим злетом національної культури, але і її найхарактернішим втіленням. Тож пропонуємо вашій увазі віртуальний book-вояж «Літературна Європа», який об’єднує геніїв слова за географічною ознакою – письменників Європи, які залишили нам воістину багатогранну спадщину – свої твори. До того ж, представляємо книги-ювіляри 2020 року, щоб познайомити вас з виданнями, які святкуватимуть свою чергову річницю.

Book вояж Літературна Європа

Юрій Андрухович – знакова фігура в сучасній українській літературі. Він – поет, прозаїк, есеїст, перекладач . З його іменем слушно пов'язують розвиток постмодернізму в українській літературі. До 60-річчя від дня народження письменника Центральна бібліотека підготувала віртуальну виставку «Юрій Андрухович: відчути на дотик епоху», яка познайомить користувачів з його найвідомішими творами, що є у фонді книгозбірні.

Юрій Андрухович відчути на дотик епоху

Запрошуємо молодь міста взяти участь у Всеукраїнському соціологічному опитуванні «Молодь і книги: чому варто читати?», яке спрямоване на виявлення цінності читання у молоді https://docs.google.com/forms/d/17L1DiOmR8tLChFcrPp1AJBvol1YMi9uICobGXdUeeUs/edit

Пропонуємо громаді міста ознайомитися з найцікавішими подіями I-го кварталу 2020 року КЗК "Жовтоводська ЦБС" https://ru.calameo.com/read/0031949280c99e9d190a6

«Читати чи дивитися?» Топ-список екранізованих книг розрахований на широке коло користувачів.Деякі бестселери неодноразово екранізувалися, не втрачаючи своєї актуальність через плин часу. Приємна несподіванка для книголюба - дізнатися, що існує або планується екранізація його улюбленої книжки! Часто можна почути, що фільм не виправдав сподівань, але відбувається це найчастіше тому, що читач деякі сцени уявив по-іншому - не так, як режисер. Але ми дотримуємось думки: якщо книжка хороша, фільм не може бути поганим. Отож пропонуємо запастися попкорном та влаштувати собі вечори читання книжок і переглядів кінострічок із цією добірки: https://www.calameo.com/read/0031949289f6a7d10372f

Знайомтеся з цікавими заходами, що відбулися у бібліотеках КЗК "Жовтоводська ЦБС" у І-кварталі 2020 року https://www.calameo.com/read/0031949286d11a1c97359

ЄВРОВІКТОРИНА 2020 – це чудова нагода зайняти себе під час карантину.З 17 березня по 16 вересня 2020 року реєструйся і бери участь у Євровікторині про ЄС.Перевір свої знання про Європейський Союз та змагайся за подарунки від Представництва ЄС в Україні.Євровікторина — це всеукраїнська вікторина про Європейський Союз, що складається з 5 тематичних блоків, кожен з яких розбитий на 4 теми. При оцінці буде врахована точність та швидкість відповідей. 100 найкращих гравців у категоріях до 14 років та від 14 років вже отримали цінні призи.Більше балів — крутіші подарунки!За правильні відповіді та поширення інформації в соцмережах тобі будуть нараховані квізкоіни – внутрішня валюта конкурсу, яку можна буде обміняти на сувеніри від Представництва ЄС.Накопичуй квізкоіни з березня по вересень 2020 року та обмінюй їх на сувеніри від Представництва ЄС в Україні.Спробуй себе і доведи, що твої знання ЄС варті винагороди. https://euroquiz.org.ua/euroquiz

/Files/images/2020/LH/euriquiz-logo-2019.png


Івана Сокульського можна не вагаючись назвати одним із яскравих представників літературного дисидентського андеграунду. Тому до вашої уваги представляємо Short-лист «Іван Сокульський: з Україною в серці» для широкого кола читачів розроблений в рамках регіональної компанії «Іван Сокульський: душа, осяяна світлом»Жовті Води відомі усім пересічним українцям, хоча б через дві речі: знамениту Жовтоводську битву 1648 року і... уран. «Уранова столиця» - так називали місто раніше. «Місто козацької та шахтарської слави» - так часто називають його нині. Пропонуємо ознайомитися з краєзнавчим trekом «Жовті Води: фотоекскурсія по місту», який розповість вам про пам'ятні та визначні місця нашого міста.

Не знаєте чим себе зайняти на карантині? Читайте - це наша відповідь. До того ж, Центральна бібліотека розробила інформаційний буклет «15 цікавих фактів про книги та читання»

Мовознавчий лікнеп «Новації українського правопису». Кабінет Міністрів України постановою від 22 травня 2019 р. №437 «Питання українського правопису» затвердив нову редакцію українського правопису. Від цього моменту рекомендовано застосовувати норми і правила нової редакції правопису в усіх сферах суспільного життя. Бібліотекарі Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС» вибрали 20 новацій правопису, які чи не найбільше привертають до себе увагу.

Працівники Центральної бібліотеки розробили літературно-ювілейний дайджест до 85-річчя від дня народження В. Симоненка «Зоря його таланту» для широкого кола читачів

Пропонуємо громаді міста ознайомитися з літературним інфоліо до 90-річчя від дня народження Ліни Костенко «Митцю не треба нагород. Його доля нагородила» для широкого кола читачів

Пункт європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс» Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС» підготував для громади WEB-навігатор «Корисні посилання для Вас про ЄС»

Запрошуємо на безкоштовні заняття з творчого письма з Клубом Анонімних Авторів.Час для вдосконалення текстів! Спільно з авторами ми редагуватимемо наші твори та вчитимемось давати зворотний зв'язок. В цьому нам допомагатимуть корисні вправи, поради по роботі з чернеткою і підтримка колег-авторів.Приносьте з собою видрукований текст, над яким хочете працювати (1 сторінка А4, 10-15 копій).Запрошуємо авторів будь-якого рівня.Захід відбудеться у місті Жовті Води 9 березня о 10:00.Адреса: Жовтоводська Центральна бібліотека, вул. Козацької Слави, 8Ведуча: Софья Скрипник (0972449904)Вхід: вільний

/Files/images/2020/afsh/87830688_3063239020377700_5644885009010524160_o.jpg

/Files/images/2020/afsh/шевченко афіша.jpg

/Files/images/2020/db/Безымянный.png

Клуб Анонімних Авторів запрошує на безкоштовні заняття з творчого письма. Одного темного-темного вечора... Анонімні Автори зберуться, щоб вправлятись у письменницькій майстерності. Вчитимемось описувати обставини та створювати атмосферу в прозі. Обговоримо, які засоби для цього корисні, використаємо їх у текстах. На вас чекають завдання з творчого письма, вправи та поради, затишна атмосфера і підтримка однодумців.Запрошуємо авторів будь-якого рівня.Захід відбудеться у місті Жовті Води 1 березня о 10:00.Адреса: Жовтоводська Центральна бібліотека, вул. Козацької Слави, 8Ведуча: Софья Скрипник (0972449904)Вхід: вільний

/Files/images/2020/afsh/86810205_3046562965378639_1716798969100632064_o.jpg

/Files/images/2020/afsh/Котопрограма.jpg

/Files/images/2020/db/Афіша Караван традицый.jpg

Клуб Анонімних Авторів запрошує на безкоштовні заняття з творчого письма.Продовжуємо писати! Цього тижня на вас чекають письменницькі вправи, корисні поради, цікаві творчі завдання та обмін досвідом у дружній компанії авторів. Беріть ручку, зошит, гарний настрій, та приходьте писати з нами.Запрошуємо авторів будь-якого рівня.Захід відбудеться у місті Жовті Води 23 лютого о 10:00.Адреса: Жовтоводська Центральна бібліотека, вул. Козацької Слави, 8Ведуча: Софья Скрипник (0972449904)Вхід: вільний

/Files/images/2020/afsh/86800427_3038910666143869_1118623433379282944_o.jpg

/Files/images/2020/afsh/рідна мова.jpg

Клуб Анонімних Авторів запрошує на безкоштовні заняття з творчого письма.Цього тижня пишемо романтичні історії. Вправи та завдання з creative writing будуть присвячені коханню. На вас чекає затишна атмосфера та дружня творча компанія. Приходьте, наші зустрічі для всіх, хто любить художнє письмо.Захід відбудеться у місті Жовті Води 16 лютого о 10:00Адреса: Жовтоводська Центральна бібліотека, вул. Козацької Слави,8 Ведуча: Софья Скрипник (0972449904)Вхід: вільний

/Files/images/2020/afsh/85191550_3021331947901741_3912984054428860416_o.jpg

06.02.2020 Сучасна бібліотека. Що відбувалося у січні?

Клуб Анонімних Авторів запрошує на безкоштовні заняття з творчого письма.Цього тижня пишемо про все! У компанії Анонімних Авторів на вас чекають цікаві вправи та завдання з творчого письма. Під час зустрічі ми повправляємось у фрірайтингу, попрацюємо над текстами та поговоримо про творчість.Приходьте, наші зустрічі для всіх, хто любить художнє письмо. Захід відбудеться у місті Жовті Води 9 лютого о 10:00.Адреса: Жовтоводська Центральна бібліотека, вул. Козацької Слави, 8Ведуча: Софья Скрипник (0972449904)Вхід: вільний

/Files/images/2020/afsh/84078767_3009517962416473_7653649025895235584_o.jpg

/Files/images/2020/db/АФІША.jpg

Клуб Анонімних Авторів запрошує на безкоштовні заняття з творчого письма. Редагуємо разом! Спільно з авторами ми вдосконалюватимемо письменницьку майстерність та редагуватимемо наші тексти. Будемо працювати з творами авторів, виконаємо корисні вправи та поділимось досвідом роботи з чернеткою. Приносьте з собою видрукований текст, над яким хочете працювати (1 сторінка А4, 10-15 копій).Запрошуємо авторів будь-якого рівня.Захід відбудеться у місті Жовті Води 2 лютого о 10:00.Адреса: Жовтоводська Центральна бібліотека, вул. Козацької Слави, 8Ведуча: Софья Скрипник (0972449904)Вхід: вільний

/Files/images/2020/afsh/83335292_2972145686153701_8834771917127811072_o.jpg

Клуб Анонімних Авторів запрошує на безкоштовні заняття з творчого письма. Застрягли в процесі письма? Ми знаємо, як подолати творчий ступор і радо поділимосьз вами. Долати творчий блок нам допоможуть цікаві завдання, вправи з фрірайтингу та підтримка у дружній компанії авторі. Тож беріть ручку, блокнот, гарний настрій, і приходьте писати з нами.Приходьте, наші зустрічі для всіх, хто любить писати.Захід відбудеться у місті Жовті Води 26 січня о 10:00.Адреса: Жовтоводська Центральна бібліотека, вул. Козацької Слави, 8Ведуча: Софья Скрипник (0972449904)Вхід: вільний

/Files/images/2020/afsh/82636136_1474504386059552_645405835081547776_n.jpg

/Files/images/2020/afsh/Водохреща афіша.jpg

Дитяча бібліотека КЗК «Жовтоводська ЦБС» запрошує дітей та їх батьків на сімейний перегляд художнього фільму – «Зоопарк», що буде проходити в рамках фестивалю «Нове британське кіно». Показ відбудеться 19 січня за адресою вул. Маяковського, 59 Початок - 11:00 Вхід вільний Стрічка розповідає історію хлопчика Тома, який разом з друзями намагаються врятувати тварин під час бомбардування Белфаста в період Другої світової війни. Фестиваль «Нове британське кіно» проводить компанія Артхаус Трафік за підтримки Британської Ради в Україні.

/Files/images/2020/db/АФIША.jpg

Клуб Анонімних Авторів запрошує на безкоштовні заняття з творчого письма.Цього тижня полюємо на сюжет! Розберемо його структуру, принципи створення, потренуємось розвивати ідею в повноцінний текст та придумувати карколомні повороти.Будуть цікаві завдання, письменницькі вправи, творча розминка та обмін досвідом у дружній компанії авторі. Тож беріть ручку, блокнот, гарний настрій, та приходьте писати з нами. Захід відбудеться у місті Жовті Води 19 січня о 10:00.Адреса: Жовтоводська Центральна бібліотека, вул. Козацької Слави, 8Ведуча: Софья Скрипник (0972449904)Вхід: вільний

/Files/images/2020/afsh/82934740_2955107337857536_8066406781884039168_o.jpg

/Files/images/2020/afsh/Симоненко.jpg

/Files/images/2020/db/Афиша.jpg

Клуб Анонімних Авторів запрошує на безкоштовні заняття з творчого письма.Зимові заняття з креативного письма продовжуються! Приходьте вдосконалювати письменницьку майстерність, виконувати цікаві творчі вправи, надихаючі завдання та спілкуватися з однодумцями.Захід відбудеться у місті Жовті Води 12 січня о 10:00.Адреса: Жовтоводська Центральна бібліотека, вул. Козацької Слави, 8Ведуча: Софья Скрипник (0972449904)Вхід: вільний

/Files/images/2020/afsh/81285290_2942263862475217_452408606302666752_o.jpg

/Files/images/2020/db/майстер клас.jpg

Питання? Відповідь!

  • SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'Edud_zhv-cbs.c_Statistic' doesn't exist
Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.