Віртуальна виставка «Книжковий БебіБУМ»

Дитяча бібліотека Неабияке задоволення приносять нові книги, коли надходять в бібліотеку. Кожна нова книжка – це завжди подія та нове знайомство. А, коли нові книжечки отримують користувачі дитячої бібліотеки, то це подвійне задоволення. Адже вогник допитливості, який жевріє у душі кожної дитинки безумовно може розпалити добра, мудра і повчальна казка, а якщо вона написана ще й з гумором та рідною українською мовою, то… Шановні дорослі та маленькі читачі, переконайтеся самі, що кожен з вас знайде собі захоплюючу, нову книгу для читання у нашій дитячій бібліотеці КЗК «Жовтоводська ЦБС».

Найкращий подарунок — це знайомство із гарними книжками

А коли це книжки видатного дитячого письменника Всеволода Нестайка, це ще цікавіше та радісніше. До нового комплекту входять усі історії із серії «Дивовижні пригоди в лісовій школі»: 1.Сонце серед ночі. Пригоди в Павутинії. 2. Секрет Васі Кицина. Енелолик, Уфа і Жахоб'як. 3. Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк. 4. Таємний агент Порча і козак Морозенко. Таємниці лісею «Кондор».

Дитяча бібліотека Нестайко, Всеволод. Дивовижні пригоди в лісовій школі [Текст] /Всеволод Нестайко. – 2017 - . Дивовижні пригоди в лісовій школі. Сонце серед ночі. Пригоди в Павутинії / В. З.Нестайко.- К. : Школа, 2017. - 208 с. - (Дитячий бестселер).

.

.

.

Дитяча бібліотека Нестайко, Всеволод. Дивовижні пригоди в лісовій школі [Текст] /Всеволод Нестайко. – 2017 - . Дивовижні пригоди в лісовій школі. Секрет Васі Кицина. Енелолик, Уфа і Жахоб'як / В. З.Нестайко. - К. : Школа, 2017. - 128 с. - (Дитячий бестселер).

.

.

.

Дитяча бібліотека Нестайко, Всеволод. Дивовижні пригоди в лісовій школі [Текст] /Всеволод Нестайко. – 2017 - . Дивовижні пригоди в лісовій школі. Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк / В. З.Нестайко. - К. : Школа, 2017. - 128 с. - (Дитячий бестселер).

.

.

.

.

Дитяча бібліотека Нестайко, Всеволод. Дивовижні пригоди в лісовій школі [Текст] /Всеволод Нестайко. – 2017 - . Дивовижні пригоди в лісовій школі. Таємниці лісею «Кондор» / В. З.Нестайко. - К. : Школа, 2017. - 128 с. - (Дитячий бестселер).

Легкі, життєрадісні, сповнені доброго гумору книги розповідають про веселі, дотепні пригоди зайчика, їжачка та їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання.

.

.

Всесвітньовідомі комікси з історичними фактами чекають на своїх читачів

Дитяча бібліотека Стілтон, Джеронімо. Відкриття Америки [Текст] / Дж. Стілтон. - Х. : Юнісофт, 2016. - 48 с. : іл. - (Всесвітньовідомий комікс).

Це перша книга серії світового бестселеру про Джеронімо Стілтона. Джеронімо Стілтон живе в місті Мишанія і працює головним редактором газети “Гризун” — найвідомішого видання на цілому Мишачому острові. Понад усе на світі він любить та цінує спокій. Та коли історія всієї планети опиняється під загрозою через підступні плани зловмисних котів-піратів, Джеронімо разом зі своїми друзями та родичами сміливо вирушає в минуле. У першій книзі пригод Джеронімо Стілтона герої переносяться у часи Христофора Колумба у слід за котами-піратами, які хочуть привласнити собі честь відкриття Америки. Джеронімо та його друзів чекає довга та нелегка подорож Атлантичним океаном разом з експедицією Колумба. Чи вдасться Джеронімо захистити історію та допомогти Колумбу зробити своє відкриття? Дізнайтеся, прочитавши книжку!

Дитяча бібліотека Стілтон, Джеронімо. Таємниця Сфінкса [Текст] / Дж. Стілтон. - Х. : Юнісофт, 2015. - 48 с. : іл. - (Всесвітньовідомий комікс).

Це друга книга серії світового бестселеру про Джеронімо Стілтона. Пригода триває! Джеронімо Стілтон, миша, що є головним редактором газети “Гризун” і його друзі люблять подорожуватив часі та вивчати історію світу. Цього разу вони відвідують славний Єгипет у часи побудови пірамід. Команда потрапляє на будівництво однієї з найвідоміших споруд світу – Сфінкса, що має тіло лева та голову людини. Але коти-пірати вже тут і прагнуть змінити історію та переконати фараона побудувати Сфінкса зовсім по- іншому! Здається у Джеронімо та його друзів з’явилась нова робота.Адже якщо коти-пірати змінять вигляд пам’ятника, зміниться майбутнє всього Єгипту!

Дитяча бібліотека Стілтон, Джеронімо. Слідами Марко Поло [Текст] / Дж. Стілтон. - Х. : Юнісофт, 2016. - 48 с. : іл. - (Всесвітньовідомий комікс).

Джеронімо Стілтон живе в місті Мишанія і працює головним редактором газети “Гризун” — найвідомішого видання на цілому Мишачому острові. Понад усе на світі він любить та цінує спокій. Та коли історія всієї планети опиняється під загрозою через підступні плани зловмисних котів-піратів, Джеронімо разом зі своїми друзями та родичами сміливо вирушає в минуле. Цей комікс про те як Джеронімо зіштовхується зі своїми найзапеклішими ворогами — котами-піратами, які відкрили спосіб подорожувати в минуле, щоб змінювати історію... Цього разу Терсілла, Котордон III та Бонзо вирушили у 1292 рік у Ханбалик — столицю Стародавнього Китаю. Вони придумали нову схему зміни історії, в яку збираються вплутати не кого іншого, як знаменитого італійського мандрівника Марко Поло! Чи зможуть Джеронімо, Патті, Бенджамін, Пандора та вічно голодний жартівник Трап покласти край злодійству котів?

Дитяча бібліотека Стілтон, Джеронімо. Динозаври наступають [Текст] / Дж.Стілтон. - Х. : Юнісофт, 2016. - 48 с. : іл. - (Всесвітньовідомий комікс).

Це п'ята книга серії світового бестселеру про Джеронімо Стілтона. Джеронімо Стілтон живе в місті Мишанія і працює головним редактором газети “Гризун” - найвідомішого видання на цілому Мишачому острові. Але коли історія всієї планети опиняється під загрозою через підступні плани зловмисних котів-піратів, Джеронімо разом зі своїми друзями та родичами сміливо вирушає в минуле! Та цього разу все не так, як зазвичай! Коти-пірати нарешті збагнули, що лише завдяки допомозі професора Вольта Джеронімо Стілтонові щоразу вдається руйнувати їхні плани. Тож вони викрали професора й вислали його в минуле аж на 140 мільйонів років - у часи, коли Землю населяли динозаври. Тепер Джеронімо не зможе покладатися на його допомогу, щоб зупинити котів-піратів. І чи вдасться йому знайти професора Вольта в такому далекому минулому?

Дитяча бібліотека Стілтон, Джеронімо. Хто викрав "Мону Лізу"? [Текст] / Дж.Стілтон. - Х. : Юнісофт, 2017. - 48 с. : іл. - (Всесвітньовідомий комікс).

Друзі, це новий шостий комікс «Хто викрав Мону Лізу?» про пригоди Джеронімо Стілтона та його друзів! Неймовірний сюжет, і знову коти-пірати проти команди Стілтонів, а під загрозою – метр Леонардо да Вінчі! Читачі не тільки з затамуванням подиху слідкуватимуть за розвитком подій, а й дізнаються про епоху Ренесансу, Францію 16 століття, шедеври Леонардо та його життя!

.

Дитячі пригодницько-фантастичні повісті

Дитяча бібліотека Мельник, Петро. Дивовижна подорож Соні й Асі до Скандинавії [Текст] : пригодницько-фантастична повість / П.Мельник. - Кропивницький : Імекс-ЛТД, 2017. - 84 с. : іл. - (Мамин кулінарний зошит).

Як звичайний збірник маминих рецептів міг стати чарівним? Чому звичайна дівчинка Софійка опинилась так далеко від рідного дому й стала учасницею незвичайних небезпечних пригод, і коли вони завершаться? Чи помиряться Страшко й Чудернацький Олень? Чи зможуть дві дівчинки врятувати від голоду ціле плем’я, і що з ними після цього станеться? І як це звичайна кішка заговорила?! Про ці, та багато інших речей, юні читачі зможуть дізнатись з фантастичної пригодницької повісті «Соня й Ася в Скандинавії» – першої з циклу кулінарних казок.

Дитяча бібліотека Мельник, Петро. Дивовижна пригода Соні й Асі до Давнього Єгипту [Текст] : пригодницько -фантастична повість / П.Мельник. - Кропивницький : Імекс-ЛТД, 2017. - 84 с. : іл. - (Мамин кулінарний зошит).

Як звичайний збірник маминих рецептів міг стати чарівним? Чому звичайна дівчинка Софійка опинилась так далеко від рідного дому й стала учасницею незвичайних небезпечних пригод, і коли вони завершаться? Як це звичайна кішка заговорила і про що можуть розмовляти звичайні жуки-скарабеї? Чому жахливі хижаки слухалися дівчинку Іті? Чи вдасться Софійці й Асі врятуватися від головорізів сім’ю фараона Аменемхета Другого та як спекти Головний Хліб і приготувати Найсмачніше пиво? Про ці, та багато інших речей, юні читачі зможуть дізнатись з фантастичної пригодницької повісті «Дивовижна подорож Соні й Асі до давнього Єгипту» – другої з циклу кулінарних казок.

Казки для любої малечі

Дитяча бібліотека Чайка, Марина. Казки старого замку [Текст] / М. В.Чайка. - Х. : Ранок, 2017. - 80 с. : іл. - (Казки Місяця).

Друга частина трилогії «Казки Місяця». У цій книжці юний читач зможе дізнатися про нові пригоди котика Хомута, за яким пильно слідкує його новий друг - Місяць. Рудий кіт Хомут завжди в центрі подій. То він шукає злодія, то вирушає з подружками на бал до замку. Котик уперше в житті закохується до нестями і знаходить нових цікавих друзів. А ще він більше не жадібний, хоча сметанку полюбляє, як і раніше. Адже цей рецепт котячого щастя діє безвідмовно.

.

Дитяча бібліотека Шкляр, Василь. Помста Баби Яги [Текст] : оповідання / В.Шкляр. - Львів : Апріорі, 2017. - 76 с. : іл. - на укр. та англ. мовах.Дитяча бібліотека

Письменник Василь Шкляр та художник Кость Лавро створили нову подарункову книжку для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Це збірка яскравих оповідань про перше входження дитини у складний світ людських взаємин. Про пізнання добра і зла, які тісно сусідують як у реальному житті, так і в чарівній казці. Видання містить паралельний переклад оповідань англійською мовою, що неабияк прислужиться розумненьким дітлахам, котрі вивчають найуживанішу іноземну мову.

.

.

Дитяча бібліотека Дерманський, Сашко. День народження привида [Текст] : казки / С.Дерманський. - К. : Фонтан-казок, 2017. - 48 с. : іл. - (Добрі вірші).

У День народження до привида Сашуки Писуки прийдуть у гості всі його друзі-привиди – і Зловісна Марта, і Гарнюня Гапуня, і Балухатий Блюм, і Рудий Зуб, і Май Онес, і навіть Зелепонь Квартальна… І в кожного буде своя історія – химерна, розбишацька, страшненька, повчальна, добра – і неодмінно весела! Адже ці цікавущі казки розказав для вас найвеселіший український дитячий письменник, справжній улюбленець малюків Сашко Дерманський. А намалювала їх в оригінальній техніці акварелі по тонкому шовку найрадісніша українська дитяча художниця Любка Франко. А ще серед гостей-привидів буде хтось маленький, з голови до ніг загорнутий у простирадло, хто дуже любить смакувати ірисками. Цікаво, хто це?..

Дитяча бібліотека Сухомлинський, Василь. Вогнегривий коник [Текст] : казки, притчі, оповідання / В. О. Сухомлинський. - К. : Знання, 2017. - 255 с. : іл. - (Скарби).

Ця книга — збірка мудрих і повчальних казок, оповідань, притч, новел, написаних для дітей і дорослих великим українським педагогом і письменником Василем Сухомлинським. Кожна казка, кожне оповідання показують читачам неповторну красу природи, магічну силу доброти і чуйності у взаєминах між людьми, пробуджують у нас бажання захистити слабшого, допомогти старшим.

.

.

Дитяча бібліотека Ліндгрен, Астрід. Пригоди Пеппі Довгапанчохи [Текст] = Boken om Pippi Langstrump : повісті /АстрідЛіндгрен. - К. : Рідна мова, 2017. - 312 с. : іл. - (Шедеври дитячої літератури рідною мовою).

Це не казка, а дійсно правдива історія про дівчинку, для якої затісні будь-які рамки, – фантазерка, бунтарка, жартівниця. Неймовірно сильна. Неймовірно щедра. І… трішечки самотня. Хочеш подружити з нею? Тоді розгорни мерщій книжку уславленої шведської письменниці Астрід Ліндгрен і поринь у пригоди Пеппі Довгапанчохи – доньки капітана, який став найсправжнісіньким королем.

.

.

Віршик про всяк випадок

Дитяча бібліотека Андрусяк, Іван. Лякація [Текст] : вірші / І. М.Андрусяк. - К. : Фонтан казок, 2017. - 56 с. : іл. - (Добрі вірші).

Іван Андрусяк – один із найулюбленіших поетів сучасних українських дітей. Кумедні, розбишацькі сюжети, яскраві образи й «добрі капості» у нього неодмінно поєднуються з досконалою поетичною технікою, тонким чуттям мови і ефектною звуковою грою. Це вірші, які не вчаться напам’ять, а легко й хвацько запам’ятовуються самі – й у поєднанні з креативними ілюстраціями юної художниці Лілії Курцеби запрошують маленького читача до веселої гри. Збірка «Лякація» удостоєна у 2016 році Корнійчуковської премії, а низка віршів із неї включена до нової шкільної програми для вивчення в третьому класі.

Оповідання для бешкетників і не тільки

Дитяча бібліотека Дитяча бібліотека Касдепке, Ґжеґож. Знайомтесь. Детектив Нишпорка. Нові клопоти детектива Нишпорки [Текст] / Ґ.Касдепке; пер. І. Котлярська - Фесюк . - Х. : Школа, 2016. - 144 с. : іл. - (Нова дитяча книга).

Запрошуємо вас познайомитися з нашою новою «книгою 2-в-1» — з двома повістями відомого польського фантазера, мрійника і популярного письменника Ґжеґожа Касдепке в новому сучасному перекладі: «Знайомтесь: детектив Нишпорка. Нові клопоти детектива Нишпорки». Бажаєте навчитися логічно мислити, робити висновки та розгадувати цікаві загадки? Тоді ласкаво просимо до детективної агенції «Рожеві окуляри», де ви маєте унікальний шанс познайомитися з кумедним диваком детективом Нишпоркою. Пліч-о-пліч із ним юні читачі дізнаються, де поділися шкарпетки з дельфінами та хто зламав повітряного змія. А коли на п’яти наступає підступний конкурент — детектив Мертвяк з детективної агенції «Чорнокнижник», пригоди стають ще більш захопливими.

Дитяча бібліотека Дитяча бібліотека Касдепке, Ґжеґож. Канікули детектива Нишпорки. Зачіпки детектива Нишпорки [Текст] / Ґ.Касдепке; пер. І. Котлярська - Фесюк . - Х. : Школа, 2016. - 136 с. : іл. - (Нова дитяча книга).

Незвична «книга 2-в-1» з подвійною обкладинкою!
Детективна агенція «Рожеві окуляри» працює на повну силу. Для неї нема ні канікул, ні вихідних, адже щодня може щось трапитися… Тому детектив Нишпорка пильнує й уважно розглядає кожну річ чи підозрілу людину, тим паче якщо ця людина — небезпечний суперник детектив Мертвяк. І якщо пан Нишпорка таки знайде якусь зачіпку, то робота буде всім: розгадувати ту зачіпку доведеться і йому, і читачам.
Нова незвична книга про детектива Нишпорку не дасть Вам нудьгувати. А незвична вона, бо може читатися з двох сторін. В першій частині описується генеральне прибирання детектива, де кожна річ є зачіпкою, навіть якщо на перший погляд це щось не суттєве. Головне щоб це не було, воно допоможе маленькому детективу розгадати таємницю розслідування. В другій частині йдеться про канікули, але ж це детектив і навіть під час канікул не можна відпочивати та й нема коли, бо світ навколо містить безліч таємниць, які треба розгадати. А допомагають йому вірні друзі Зузя і Домінік, бо тільки за допомогою друзів можна провести час не тільки весело але і пізнавально.

Дитяча бібліотека Касдепке, Ґжеґож. Обережно! [Текст] / Ґ.Касдепке. - Х. : Школа, 2017. - 64 с. : іл. - (Нова дитяча книга).

Нова книга під назвою «Обережно!» Ґжеґожа Касдепке — улюбленого письменника малечі, досвідченого журналіста, головного редактора популярного польського дитячого журналу «Цвіркун». У ній зібрано все, що має знати дитина, щоб безпечно бавитися вдома. Вперше українською мовою! Мабуть, найбільше нещасних випадків трапляється з дітьми у власних домівках. Тому треба застерегти їх від загроз. Гострі предмети, гарячі рідини, отруйні речовини — все це може бути небезпечним. Але зауважте: «застерегти» — не означає «налякати»! Отож давайте говорити з дітьми, жартувати, сміятися і читати цю книжку.

Дитяча бібліотека Касдепке, Ґжеґож. Касперіада. Незвичайні пригоди звичайної родини [Текст] : оповідання для бешкетників і не тільки / Ґ.Касдепке. - Х. : Школа, 2016. - 192 с. : іл. - (Нова дитяча книга).

Кумедні історії про маленького хлопчика Каспера, який навіть звичайний похід до дитячого садочка, копирсання в пісочниці чи ліплення сніговика може перетворити на захопливу пригоду, чим надзвичайно тішить своїх батьків і читачів по всьому світу. Видання призначене для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

.

.

Казки, які читали ваші матусі і татусі

Дитяча бібліотека Чеповецький, Юхим. Пригоди шахового солдата Пєшкіна [Текст] /ЮхимЧеповецький. - Х. : ВД Школа, 2016. - 192 с. : іл. - (Дитячий бестселер).

На сторінках цієї книги юні читачі познайомляться з Кольком Пижиковим та його товаришем Петрусем Півничуком — завзятими гравцями в шахи — і всі разом спостерігатимуть за цікавим шаховим світом, у якому спалахують війни між двома ворожими арміями. У цьому світі є веселий чижик Пижик, що ніяк не навчиться літати, щебетуха Маша-Ромаша, хитрющий кіт Васько й підступний крутій павук Лапоніг. Та головним героєм подій виступає «геть оббритий, в атаках битий, перемогами знаменитий». Кожен, хто прочитає цю книжку, неодмінно стане майстром у грі в шахи.

Дитяча бібліотека Чеповецький, Юхим. Веселі пригоди Мицика і Кицика [Текст] / ЮхимЧеповецький. - Х. : ВД Школа, 2017. - 160 с. : іл. - (Дитячий бестселер).

До уваги юних читачів пропонується книжка відомого дитячого письменника Ю. Чеповецького про неймовірні та веселі пригоди мишенятка Мицика та його друга кота Кицика., які навчать маленького читача дивитися на все з оптимізмом та знаходити вихід із будь-яких несподіваних ситуацій. Книга яскраво проілюстрована малюнками, розглянувши які посміхнеться і дитина, і дорослий. Особливістю книжки є подані після кожного оповідання вірші, лічилки, загадки, рецепти, саморобки, фокуси та інші цікавинки. Прочитавши книгу до кінця та здобувши відповідні навички, кожен юний читач отримає диплом фахівця з мишознавства та котології.

Дитяча бібліотека Чеповецький, Юхим. Неймовірні пригоди М'якуша, Нетака та Непосидька [Текст] / Ю. П.Чеповецький; худож. В. Харченко ; пер.: Т. Вакуленко, Н. Косенко. - Х. : ВД Школа, 2017. - 176 с. : іл. - (Дитячий бестселер).

Тільки тут і тільки зараз! Вперше українською! Читайте, як трійця всесвітньо відомих іграшкових хлопчиків – Непосидько, М'якуш та Нетак – разом зі справжнім хлопчиком Петрусем на прізвище Матусин-Татусів вирушають у дивовижну подорож.

.

.

Тож, приємного читання!

Чекаємо на вас у нашій дитячій бібліотеці.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.