Повернутися до звичайного режиму

Центральна бібліотека

"Я живу тобою, Україно,

І Любов свою віддам сповна!"

Центральна бібліотека

Центральна бібліотека Україно, любий мій краю! Укладач Сметана І.І.-Харків.- 2011.-Видавництво «Клуб сімейного дозвілля».-111с.

Гортаючи сторінки цієї яскраво ілюстрованої книги, ви побачите всю нашу Батьківщину як на долоні! Ми запрошуємо Вас у захопливу віртуальну подорож старовинними містечками та чарівними куточками України. Понад 200 кольорових фотографій зроблять мандрівку її теренами незабутньою. Ви дізнаєтеся багато нового про видатні історичні та природні пам’ятки нашої країни: Величні храми; Архітектурні шедеври; Розкішні парки; Річки, озера, водоспади; Національні заповідники. А також знайдете найцікавіші відповіді на найнесподіваніші запитання з історії та українознавства!

Центральна бібліотека Малаков Д.В. Мальовнича Україна: альбом / Д.В. Малаков; вступ. ст. В.М. Кузьменка; фотозйомка: А.Л. Прибєги [та ін.]. – К.:Мистецтво, 2011.-336с.:іл.-Текст укр., англ., рез. рос. і фр.

Альбом розповідає про багатовікову культуру та мальовничу природу держави Україна. Храми і монастирі, замки і фортеці, палаци і маєтки та сучасні споруди характеризують творчий злет народних майстрів і професійних митців, які від часів Київської Русі до сьогодення створили неоціненну спадщину нашого народу. Видання знайомить із різноманітними чарівними куточками всіх регіонів країни – від Карпатських гір на заході до донецьких степів на сході, від голубоплесого озерного Полісся на півночі до сонячних берегів Криму й Одеси на півдні. Альбом зачарує кожного читача неповторною красою природи України, її давніми архітектурними пам’ятками і новобудовами.

Центральна бібліотека Чарівна Україна / Авт.-укл. О.В. Лаврик, Ю.Б. орлова.-Х.: Аргумент Принт, 2013.-128с.-(Мистецтво слова).

Це видання покликане стати прекрасним подарунком як для українців, що прагнуть якомога більше довідатися про археологічні пам’ятки та живописні куточки нашої батьківщини, так і для іноземців, що завітають до України. Тут представлена інформація про замки та фортеці, церкви та монастирі, національні парки та заповідники, архітектурні шедеври та природні унікальні місця. Приділено увагу українським традиціям та культурі. Українсько-англійське видання ілюстроване колоритними фотографіями, що не залишать байдужими жодного читача. Ця книга створена, щоб показати Вам все найкраще, що є в Україні – величні гори та моря, великі міста та маленькі села, старовинні храми та надсучасні будівлі, унікальні традиції та неповторно смачну кухню. Погортайте сторінки та переконайтесь – Україна дійсно чарівна, вона кличе у незабутню подорож! Чудовий подарунок на згадку про Україну.

Центральна бібліотека

Центральна бібліотека Нартов В.В. Історія України з давніх-давен до сьогодення. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб сімейного Дозвілля», 2006.-352с.

На початку ХХІ століття людство являє собою спільноту народів, яка налічує понад 200 держав. 15 років тому на карті світу на одну державу стало більше, і називається вона -Україна.

Центральна бібліотека Левицька Н.М. Історія України. Україна в світі: історія і сучасність: Навчальний посібник / Левицька Надія Миколаївна.-К.: Кондор, 2011.-418с.

Навчальний посібник містить системний виклад визначальних подій української історії, подає науково виважені й коректні оцінки подій і явищ, розкриває місце і роль України в сучасному світі. Зміст посібника і його структура подані у відповідності з вимогами Болонського освітнього простору і кредитно-модульної системи організації навчального процесу. У додатках наведено змістовну інформацію, яка збагачує модулі посібника. Посібник призначений для студентів вищих навчальних закладів. Він може бути використаний викладачами гуманітарних дисциплін різного профілю, а також широким колом читачів, зацікавлених у вивченні історії України і її народу.

Центральна бібліотека Супруненко В.П. Ми – українці. Енциклопедія українознавства, У 2 кн.: - Дніпропетровськ: ВАТ «Дніпрокнига», 1999. Кн.2-144с.:іл.

Ця книга є спробою представити для широкого загалу національну своєрідність українців, їх духовну спадщину, світогляд, традиційно-побутову культуру. Світосприймання, філософія та мораль наших предків, свята та обряди, господарська діяльність і побут були тісно пов’язані з навколишнім світом. Відтворена у народознавчих новелах цілісна етнологічна картина України від найдавніших до наших часів допоможе відчути пращурівський корінь, осягнути багатство і самобутність живих джерел етносу, представникам якого насамперед і призначена ця книга. Приваблюють яскрава, образна мова автора, насичена прислів’ями та приказками, його ліризм, оптимістичне світосприймання, м’який лагідний гумор. У другій книзі читачеві пропонується коротка довідкова інформація про природу, економіку, адміністративний устрій України, наводяться основні дані з історії, науки, культури та інших питань, а також повний текст чинної конституції. Видання розраховано на вчених, педагогів, лекторів, працівників культурно-освітніх закладів, студентів та школярів.

Центральна бібліотека

Центральна бібліотека Осадчук Богдан. Україна, Польща, світ. – К.:Смолоскип, 2001.-356с.

Читачеві пропонуються статті та репортажі, переклади з польських оригіналів відомого історика, публіциста Богдана Осадчука, які протягом півсторіччя з’являлися на сторінках журналу «Культура», редагованого великим прихильником української справи Єжи Гедройцем. Праця Богдана Осадчука на ниві польсько-українського порозуміння сприяла виробленню Польщею політичної доктрини щодо східних сусідів. Свідченням високої оцінки заслуг нашого земляка служать не тільки високі державні нагороди Польщі, але й польське видання його вибраних творів з нагоди 80-річчя автора. Справі польсько-українського порозуміння Богдан Осадчук присвятив усе своє життя. Дуже багато його сповідань стали дійсністю. Остаточне втілення мрій усіх тих, хто працював для майбутнього, тепер залежить від нас.

Центральна бібліотека Потоцкий, В.П. Битва за украиские земли/В.П. Потоцкий.-Х.: ИД «ШКОЛА», 2010.-160с.-(Исторический архив: Маленькие тайны великой истории).

Эта книга рассказывает о наиболее важных сражениях, происходивших на украинской земле с древнейших времен до ХХ века. Только самые интересные факты и непредвзятые комментарии к ним. Без цензуры, без идеологии, без искажений и недомолвок. Для широкого круча читателей.

Центральна бібліотека Бойко О.Д. Нариси з новітньої історії України (1985-1991рр.) Навчальний посібник.-К.:Кондор, 2010 р.-357с.

Посібник знайомить читачів з різними підходами до оцінки модернізаційних процесів 1985-1991 рр., з альтернативними концепціями та моделями виходу з кризи. Висвітлено низку сюжетів, що з недостатньою повнотою викладені в навчальній та науковій літературі або ж узагалі раніше не були предметом вивчення, органічно поєднано матеріали численних історичних джерел та результати сучасних наукових досліджень. Призначено для студентів вищих навчальних закладів, науковців, учителів, усіх, хто цікавиться новітньою історією України.

Центральна бібліотека Корнієнко, О.М. Нариси військової історії України. Сумський слобідський козацький полк 1659-1765 рр. / О.М. Корнієнко.-К.:Наш час, 2008.-488с.-(Сер. «Невідома Україна»).

Книгу присвячено малодослідженій сторінці історії одного з п’яти слобідських полків. Утворенні на засадах полково-сотенного устрою та козацького самоврядування, слобідські полки були автономними формуваннями у складі Московської держави, що безпосередньо підпорядковувалися царському уряду.

Центральна бібліотека

Центральна бібліотека Івченко А.С. Україна.-Харків: Клуб сімейного дозвілля,2010.-223с.

"Україна / Ukraine" – альбомне видання і чудовий подарунок тим, хто хоче якнайбільше довідатися про велике минуле України та її яскраве сьогодення, про багату колекцію культурних пам'ятників і мальовничих пам'яток природи.

У книзі представлено близько 400 об'єктів, що мають історичну й культурну цінність. Унікальні авторські фотографії, підготовлений висококласними фахівцями текст українською та англійською мовою роблять видання цікавим як для жителів країни, так і для іноземних громадян, що бажають познайомитися з Україною.

Центральна бібліотека Семененко, В.И. Кто такие украинцы? Что такое Украина? / В.И. Семененко.-Х.: ИД «Школа», 2010.-160с.-(Исторический архив: Маленькие тайны великой истории).

Читателям предлагается картина эволюции самого названия «Украина», его неоднозначная трактовка, версии происхождения этноса, украинского языка. Рассматриваются особенности возникновения символики, семейных и прочих традиций. Только самые интересные факты и непредвзятые комментарии в ним. Без цензуры, без идеологии, без искажений и недомолвок. Для широкого круга читателей.

Центральна бібліотека Остафійчук В.Ф. Історія України: сучасне бачення.-К.:Знання-Прес, 2007.-424с.

Ця книга – одна із вдалих спроб осмислення історичного поступу українського народу з прадавніх часів до сьогодення без міфів і фальсифікацій.

Центральна бібліотека

Центральна бібліотека Велика ілюстрована енциклопедія України

Стільки відомостей про свою Батьківщину всього в одній книжці юний читач отримує вперше.
Україна - одна з найбільших європейських держав - постає на її сторінках у всій своїй красі та величі. Дитина має знати і про величну історію своєї країни, і про творців її величі - видатних людей багатьох поколінь українців, і про її найцінніший здобуток - незнищенні духовні скарби... Видання щедро ілюстроване й стане окрасою книжкової полиці кожного українця.

Центральна бібліотека Супруненко В.П. Ми – українці. Енциклопедія українознавства. У 2 кн.: - Дніпропетровськ: ВАТ «Дніпрокнига», 1999. Кн.1.-412с.:іл.

Ця книга є спробою представити для широкого загалу національну своєрідність українців, їх духовну спадщину, світогляд, традиційно-побутову культуру. Світосприймання, філософія та мораль наших предків, свята та обряди, господарська діяльність і побут були тісно пов’язані з навколишнім світом. Відтворена у народознавчих новелах цілісна етнологічна картина України від найдавніших до наших часів допоможе відчути пращурівський корінь, осягнути багатство і самобутність живих джерел етносу, представникам якого насамперед і призначена ця книга. Приваблюють яскрава, образна мова автора, насичена прислів’ями та приказками, його ліризм, оптимістичне світосприймання, м’який лагідний гумор. Видання розраховано на вчених, педагогів, лекторів, працівників культурно-освітніх закладів, студентів та школярів.

Центральна бібліотека Душею завжди з Україною. Пропам’ятний збірник на пошану українського правника і політолога Володимира-Юрія Даниліва.-Київ – Торонто, 2003.-544с.

Збірник наукових праць присвячений пам’яті відомого правника і політолога, активного громадського патріота Володимира – Юрія Даниліва. Науковці незалежної України розглянули різноманітні проблеми, якими цікавився Володимир-Юрій Данилів, зокрема його пошуки в царині політології, якою він займався у повоєнні роки.

Центральна бібліотека

Центральна бібліотека Литовченко С.Д. Історія земель Українських.-Х.: Фактор, 2008.-200с.:іл. – (серія «Україна. Учора, сьогодні, завтра»).

Книга, яку ви тримаєте в руках, розповість про історію нашої Батьківщини, перегорне сторінки славетних перемог і гірких поразок, великих сподівань і розчарувань, крізь які пройшов український народ, щоб здобути свою незалежність.

Центральна бібліотека Гуркіна Г.О., Сердюк О.В. Замки та фортеці України.-Харків: «ТОРСІНГ ПЛЮС», 2008.-95с.:іл.

Гортаючи сторінки цієї книжки, ви дізнаєтеся про славетних королів, могутніх лицарів, сміливих вояків; про те, як вони воювали та захищали свої землі. Ви дізнаєтеся про те, де в Україні будували дерев’яні фортеці, а де зводили величезні муровані замки; як взагалі розвивалася фортифікаційна архітектура.

Центральна бібліотека Гетьмани України: Богдан Хмельницький. – Харків: Промінь, 2004.-64с.:іл.

Книга присвячена тим, хто з сивої давнини боровся за незалежність України – людям, які вражають своїм сильним духом, відданістю батьківщині. Перед читачем серед багатьох інших постануть історичні постаті гетьманів Михайла Дорошенка, Івана Сулими і талановитого державного діяча і дипломата, який відбудував державу в Україні, що триста років була під пануванням Литви і Польщі, - Богдана Хмельницького. на читача чекає багато цікавих історій, які хвилюють своєю щирістю і проникливістю. Для дітей шкільного віку.

Центральна бібліотека Старовинні українські легенди / Уклад. Т.С. Жабська, худож. С.В. Овчаренко . -.: Веста: Видавництво «Ранок», 2006.-80с.:іл.

Унікальне, чудово ілюстроване літературно-художнє видання дає змогу ознайомитися з легендами та переказами різних етнографічних регіонів України, відчути неповторні народні інтонації, живу розмовну мову, глибинні моральні та естетичні почуття, а також іскрометний гумор українського народу. В яскравих художніх образах відтворено характерні особливості українського побуту, одягу, оздоблень, зброї та ритуальних предметів. Видання призначене для широкого кола читачів.

Укладач, розробка, дизайн

Безрукава К.М. редактор КЗК "Жовтоводська ЦБС"

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.