Жовті Води на сторінках порталу "Дніпрокультура"

З початку 2017 року співробітники Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки започаткували портал «ДніпроКультура»– просвітницький проєкт, присвячений культурі Придніпров’я загалом і сучасної Дніпропетровської області зокрема.

На Порталі «ДніпроКультура» розміщуються матеріали про цікаві культурно-мистецькі події краю, видатних діячів творчих професій, публікуються нариси з історії Дніпропетровщини, розповіді про пам’ятки культури та природи, театри, музеї, бібліотеки. Окремо можна почитати про мистецьке та літературне життя регіону.

Гарною новиною стало те, що бібліотеки КЗК "Жовтоводська ЦБС" долучилася до проєкту та готують матеріали про наше місто та видатних діячів краю.

Портал "ДніпроКультура"

Ніна Фесенко: «Горджуся я, що українка» wym-1698650206368
Зоя Сербул: методист за життєвим призначенням wym-1683114925869
Кокіна Владилена Яківна wym-1654590230591

Ірина Серба: вишивання – більше, ніж просто творчість wym-1622636249691

Дмитро Ярошенко: його покликання театр і кіно wym-1618833039075

Жовтоводські легенди. Назва міста Жовті Води пов’язана з назвою річки Жовта, яку в народних піснях ще називали Золотий Брід...

Літопис Жовтих Вод: від рудників до Уранограду. Історія міста Жовті Води тісно пов’язана з відкриттям покладів залізної та уранової руд, створенням промислового центру з переробки урану...

Пам’ятники Парку Слави м. Жовті Води. В пам’ятниках Парку Слави м. Жовті Води відображено подих історії від пращурів до сьогодення.

Палій Віра Данилівна. Ініціатор та організатор Територіального Бібліотечного Об’єднання в місті Жовті Води.

Центральна бібліотека КЗК «Жовтоводська ЦБС». В ній все особливе – і колектив, і жага інноваційної діяльності, і трепетне ставлення до її величності Книги та Читача.

Острів творчості й талантів. У літературно-музичному салоні Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС» зібралися художники свого життя, які черпають у ньому натхнення.

Дитяча бібліотека КЗК «Жовтоводська ЦБС». Індивідуальний уважний підхід до кожного читача – ось головний пріоритет дитячої бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС».

Жовтоводський історичний музей ім. Ю.І. Пригожина. Жовтоводський музей є справжньою культурологічною родзинкою міста, скарбом, який минулі покоління залишили нам у спадок.

КЗК «Палац культури» м. Жовті Води. Він неперевершена архітектурна окраса міста, ним захоплюються туристи. Він залишається у пам’яті, а на зустріч з ним йдуть, як на свято.

Ворфлик Анатолій Васильович. Поет Анатолій Ворфлик був чутливим до голосів світу, небайдужим до днів минулих і сьогодення нашої землі.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.