СУЧАсНІ КНИГИ СУЧАСНІЙ БІБЛІОТЕЦІ!

Пропонуємо вам топ 15 книжок для натхнення, які надійшли безкоштовно від Українського інституту книги. Вони відвернуть вашу увагу від новин і подарують позитивні емоції.

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_0903.JPG Вайт, Карен.Будинок на вулиці Тредд [Текст] / К. Вайт ; пер. О. Гладкий. - Х. : Віват, 2020. - 432 с. - (Художня література).

Героїня успадковує будинок на вулиці Тредд та відкриває, що він густо населений привидами, які мешкають в ньому багато століть. Усі вони вже багато років тримають у собі безліч таємниць і отримавши таку чудову слухачку, починають звіряти їх жінці. І все б добре, якби серед цих духів не знайшовся той, що хоче вбити Мелані. Та, на щастя, серед них є й захисник нової господарки дому. Нехай вас не дивує те, що разом із таємницями привидів будинку Мелані з’ясує й кілька сімейних секретів, які так багато всього пояснять! Однак, ви нізащо не подумайте, що книга Карет Вайт розгортається довкола похмурого будинка з духами, а отже, є страшною та гнітючою книгою про привидів — аж ніяк! Мелані потрапляє у пікантні ситуації, з яких мусить вибратися, а її подруга ще та жартівниця та безпосередність. Звісно, не обійшлося у книзі й без любовної лінії та невеличкого геппіенду.

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_0904.JPG Волш, Розі. Сім щасливих днів [Текст] : роман / Р. Волш ; пер. Ю. Максимейко. - Х. : Віват, 2020. - 320 с. - (Художня література).

Сара тільки-но розлучилася, і доля одразу звела її з Едді. Спонтанне знайомство переросло у щире та сильне почуття, яке стало взаємним. Здається, таке трапляється лише у мелодрамах. Дивовижний тиждень разом, обіцянки та плани на спільне майбутнє.Хепіенд? Прощання перед відпусткою і, як гадала Сара, коротка розлука. Едді обіцяв потелефонувати з аеропорту. День, другий, тиждень — дзвінка немає. Кинув, захворів, загинув — Сара перебрала всі можливі варіанти. Друзі радили забути. Але кохання неможливо видалити із серця, як номер з телефона. Жінка береться шукати правду. Але є речі, про які ліпше не знати. Особливо про тих кого ми любимо…

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_0905.JPG Грін, Джон. В пошуках Аляски [Текст] : роман / Дж. Грін ; пер. В. Назаренко. - К. : КМ-Букс, 2020. - 288 с.

Майлзу Голтеру набридло безпечне домашнє існування. Все його життя - це повна відсутність подій, а його одержимість останніми словами видатних людей ще більше змушує його прагнути отого "великого можливо" (як сказав Франсуа Рабле). Він готовий до подорожі, до божевільної втечі. Й тоді на його шляху постає Аляска Янг. Прегарна, розумна, кумедна, сексуальна, саморуйнівна, збентежена й неймовірно приваблива Аляска Янг. Вона сама - ціла подія. Вона затягує Майлза у свій світ, у "велике можливо", вона краде його серце. Відтепер ніколи вже не буде, як раніше.

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_0906.JPG Гувер, Коллін. Покинь, якщо кохаєш... [Текст] : роман / К. Гувер ; пер. І. Гнатковська. - Х. : Віват, 2018. - 352 с.

Яскравий і дещо мелодраматичний сюжет роману виявляється вдалою ширмою, за якою поміщено міркування про актуальні суспільно-психологічні проблеми, одна з яких — насильство в сім’ї. Головна героїня Лілі, прототипом якої частково постає сама авторка,втрачає тата й знову поринає в спогади про непросте дитинство. Будинок її батьків, шанованих і пристойних громадян, ніколи не був затишним сімейним гніздечком, адже Лілі з мамою жили в постійному напруженні через агресивний характер тата. Нарешті дівчина готова ступити на власний шлях і збудувати свою родину. Однак їй не вдасться знайти спокій, поки вона не здолає всіх тіней минулого й не наважиться розірвати зачароване коло.

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_0907.JPG Гуменюк, Надія. Корона на одну ніч [Текст] : роман / Н. Гуменюк. - Х. : Клуб Сімейного Дозвілля, 2020. - 320 с.

Передвоєнна Польща. Неподалік від Варшави, на заміській віллі «Ванесса», відбувся конкурс краси. Увечері на ньому коронували переможницю, а вранці у готелі «Континенталь» її знайшли мертвою. В газетах — жодної згадки ні про загадкову смерть дівчини, ні про її тріумфальну перемогу. Хто й чому заблокував інформацію? І хто посягнув на юне життя? Заздрісна суперниця? Колишній наречений? Дефензива, яка дізналася, хто вона насправді — ця дивовижна красуня з маленького провінційного волинського містечка?.. Таємні товариства і неймовірні історії кохання, карколомні повороти долі батька Софії, спричинені війнами та революцією, пригоди його однофамільця й суперника — графа Неродова, розвідника, подвійного агента й міжнародного авантюриста.

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_0908.JPG Джіо, Сара. Фіалки в березні [Текст] : роман / С. Джіо ; пер. з англ. Т. Скрипник. - Х. : Віват, 2020. - 320 с. - (Художня література). –

Успішна молода письменниця Емілі Вілсон вирушає з Нью-Йорка на острів Бейнбридж, щоб навідати двоюрідну бабусю Бі. Дівчина пережила розлучення та творчу кризу, тож сподівається, що за межами мегаполісу зуміє опанувати свої думки й почуття. Однак життя на березі океану вже не таке безтурботне, яким здавалося в дитинстві під час канікул. Деякі мешканці острова неначе перебувають у мовчазній змові. Емілі захоплюється новим знайомим Джеком, але бабуся Бі всіляко виказує щодо цього невдоволення.

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_0909.JPG Квінн, Кейт. Мережа Аліси [Текст] : роман / К. Квінн ; пер. В. Ярмольчук. - Х. : Віват, 2019. - 496 с. - (Художня література). –

У цьому романі йдеться про сміливість і незламність жінок, їхню жертовність заради країни та вірних друзів, а ще про подвійні стандарти, з якими вони стикались у Першій та Другій світових війнах. Двох зламаних, але водночас відважних жінок пов’язує жорстока боротьба за життя та один спільний ворог. Жахіття війни не знищили їх, а натомість зробили сильнішими. Тепер героїні ладні на все, щоб помститися ворогу й повернути собі надію на майбутнє. Ця книжка — мандрівка у складні й небезпечні часи, коли сильні жінки намагалися налагодити своє життя в повоєнні роки й, перебираючи своє минуле, дошукатися в ньому істини.

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_0917.JPG Кемерон, Брюс. Обіцянка собаки [Текст] : роман / Б. Кемерон ; пер. з англ. Ю. Підгорна. - Х. : Клуб Сімейного Дозвілля, 2020.

Кажуть, усі собаки потрапляють до раю. Особливо такі, як Бейлі. Він прожив чимало життів і нарешті може спочити. Та Ітан, перший господар Бейлі, знов відправляє його на землю. Врятувати ще одну родину. Виконати свою останню обіцянку людям. Тут без жертв не обійтися: Бейлі має забути свої попередні життя та втратити спогади про Ітана. Віддати найдорожче заради щастя чужої родини. Однак собача любов здатна творити великі дива. І Бейлі готовий до своєї останньої подорожі.

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_0910.JPG Кундера, Мілан. Безсмертя [Текст] : роман / М. Кундера ; пер. Л. Кононович. - Львів : Старого лева, 2020. - 360 с.

Інтелектуальний роман одного із найвизначніших письменників сучасності Мілана Кундери, книга про свободу й непереборний страх смерті, двозначність учинків та відвертість із собою, бажання залишити по собі слід і водночас знищити всі сліди. Грайливий відрух руки немолодої жінки в басейні, наче помах крилець метелика, починає цей роман, міксуючи долі героїв і переплітаючи життя вигаданих персонажів із життями класиків світової літератури. Безсмертя можна означити єдиним помахом руки, але хтозна, чи той жест не сфальшований, підсвідомо не вкрадений у когось.

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_0911.JPG Маршалл, Лора. Запит на дружбу [Текст] / Л. Маршалл ; пер. Д. Березіна. - Х. : Віват, 2019. - 384 с. - (Художня література).

Це почалося ще в школі. До класу Луїзи пришла загадкова й потайна Марія. Між дівчатами виникла приязнь, і вони стали подругами. А потім трапилося дещо, про що хотілося б ніколи не згадувати. Те, що зникло назавжди, померло разом з Марією… Та одного дня вже доросла Луїза отримує сповіщення: Марія Вестон хоче стати вашим другом на Facebook. Але цього не може бути. Бо Марії не може бути. Давно забуті жахіття та старанно приховані секрети. І та ніч у далекому минулому, що назавжди пов’язала двох дівчат моторошною таємницею. Якщо Марія жива, Луїза втратить усе: роботу, сина і навіть власне життя.

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_0912.JPG Райлі, Люсінда. Будинок орхідей [Текст] / Л. Райлі ; пер. І. Серебрякова. - Х. : Віват, 2019. - 576 с. - (Художня література).

Джулія Форрестер — відома піаністка, яка живе мрією про гарний будинок у Провансі. Вона щаслива й успішна, аж тут у її житті стається жахлива трагедія. Джулія повертається до Англії, туди, де була щаслива в дитинстві, — у Вортон-парк. Але теперішній власник маєтку Кіт Кроуфорд мріє якомога швидше його продати. Ані Джулія, ані Кіт не знають, що їхні долі нерозривно пов'язані. Під час ремонту, розпочатого Кітом, знаходять щоденник, написаний у 1940-х роках дідусем Джулії, який понад усе любив орхідеї. Про що йдеться на його сторінках? В історії двох сімей, розорених війною, Джулія виявить темні секрети, що змінять її життя…

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_0913.JPG Роздобудько, Ірен. Шості двері [Текст] : роман / І. Роздобудько. - 3-тє вид. - К. : Нора-Друк, 2020. - 192 с.

У ранньому дитинстві вона намалювала на стіні двері й несподівано… увійшла в них. Відтоді життя багато разів намагалося зламати її: сповнена трагедійними подіями юність, загибель кращого друга, невдалий шлюб, зрада подруги, врешті – кар’єра і гроші, які не стали для неї ознакою успіху. В найскладніші миті життя вона малювала на стіні двері й проживала ще одне коло реальності, яка не відступає від нас навіть у снах…

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_0914.JPG Сімсон, Грем. Два кроки назустріч [Текст] : роман / Г. Сімсон, Е. Буйст ; пер. Ю. Костюк. - Х. : Віват, 2019. - 320 с. - (Художня література)

Розгублена й пригнічена, після смерті чоловіка Зої вирушає з Лос-Анджелеса до містечка Клюні у Франції, до своєї університетської подруги, і потрапляє на Каміно-де-Сантьяґо — Дорогу святого Якова, популярний паломницький маршрут. У Мартіна є чіткий план і меркантильний інтерес на Каміно, до того ж він має купу нерозв’язаних проблем. «Дорога змінить вас», — сказав один досвідчений паломник. Ці двоє зустрінуться на ній і пройдуть свої такі різні шляхи, щоб зрештою все зрозуміти й знову навчитися любити…

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_0915.JPG Фітцек, Себастіан. Пасажир № 23 [Текст] / С. Фітцек ; пер. А. Куйбіда. - Х. : Віват, 2019. - 352 с. - (Художня література).

Дія психологічного детективу «Пасажир № 23» відбувається у відкритому морі — місці, ніби створеному для досконалого злочину. Дружина та син детектива Мартіна Шварца вирушили в круїз на лайнері й зникли. П’ять років по тому невідома жінка, пасажирка того самого судна, повідомляє, що знає дещо про його сина, який, можливо, залишився живий. Мартін вирушає в подорож як агент під прикриттям і дізнається, що на круїзних лайнерах щороку зникають двадцять три людини. І серед них — маленька дівчинка, яка щезла на тому самому лайнері й знову з’явилася. З іграшкою його сина в руках…

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_0916.JPG Фукс, Ксенія. Фукс, Ксенія. 12 сезонів жінки [Текст] : новели / К. Фукс. - Чернівці : Книги - XXI, 2020. - 240 с.

«12 сезонів жінки» можна назвати романом, якщо вважати, що головна героїня – це сучасна жінка. 12 новел, об’єднаних між собою головними персонажами, але не пов’язаних хронологічно, присвячені соціальним та психологічним проблемам, з якими стикається сучасна жінка. Кар’єра або дитина? Як протистояти насиллю? Як визначити власну сексуальну ідентичність? Чи дійсно кохання та війна крокують поряд одне з одним? Ці та інші запитання ставлять собі 12 героїнь книжки.

Читайте і насолоджуйтесь!

БАРВИСТИЙ ЗОРЕСВІТ КАЗКОВОГО ДИТИНСТВА

Немає кращого вихователя і психолога, ніж якісна дитяча література! Покоління за поколінням зростали на її чудових зразках. Пропонуємо вам серію книжок, отриманих в подарунок від Українського інституту книги (УІК), що допоможуть вашій дитині навчитися добру, позбавитися зайвих страхів, шкідливих звичок, розвинути чуйність і доброзичливість.

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_7847.JPG Беднарек, Юстина. Дуся і Поросятко Гав. Перший день у садочку [Текст] / Ю. Беднарек ; пер. Б. Антоняк ; худож. М. Курчевська. - Львів : Урбіно, 2020. - 36 с. : іл.

Дуся і Поросятко Гав. Перший день у садочку Магдалена-Феліція, яку всі звуть Дусею, зовсім не впевнена, що хоче йти до садочка! А позаяк усім відомо, що сміливості додають мʼякі забавки, то мама шиє для донечки гарненького затишного друга. Свинку в штанцях у квіточку! Спершу Дуся дуже здивована, адже вона чітко (ну, може, трішечки позіха-а-а-аючи) казала, що хоче песятко! Не поросятко! Та щойно Поросятко Гав зʼявилося на світі, – відразу стало зрозуміло: вони з Дусею будуть нерозлучними! У садочку Дуся знайомиться з Монікою, яка кусається, Йоасею, котра боїться забруднити платтячко й Томеком, який замість іграшки приніс… чайник! Та чайник чудово підійде, щоб влаштувати хатку для Поросятка Гава, а наш плюшевий герой зазнає там неймовірних пригод… Гарненько поміркувавши, Дуся вирішує, що, мабуть, піде до того садочка ще раз…

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_7848.JPG Берджис, Стефані. Дракон із шоколадним серцем [Текст] / С. Берджис ; пер. з англ. Д. Березіна ; худож. Ф. Гартас. - Х. : Віват, 2020. - 288 с. : іл. -

Перед вами чарівна й наснажлива пригода, сповнена добра й справжньої дружби, заради якої варто долати всі перешкоди. Усі знають, що дракони люті й могутні. Юна Авантюрина вважає себе саме такою, але дорослі родичі не відпускають її саму з печери. Тож якось рішуче дитинча крадькома тікає з печери — і тут-таки потрапляє в пастку. Запашний трунок підступного мага перетворює войовничу драконку на беззахисну дівчинку. І вже немає гострих іклів, широких крил і вогню, що вивергається з пащі. Байдуже, наскільки сильнішою за людей була Авантюрина, — тепер вона одна з них. Неймовірні пригоди чекають попереду, адже тепер у її житті, окрім слабкого тіла, є нове пристрасне захоплення — шоколад.

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_7849.JPG Вебб, Голлі. Детектив Мейзі Хітчінз, або Справа про розлите чорнило [Текст] / Г. Вебб ; пер. Ю. Підгорна. - К. : Форс Україна, 2020. - 176 с. -

В учениць школи-інтернату, куди переїхала подруга Мейзі Хітчінз Еліс, почали таємниче зникати улюблені речі — щонайдорожчі й наймиліші серцю… Хто ж вона — крадійка, яка занадилася до товариства юних леді? Захоплива історія про відновлення справедливості шляхом прикриття. Начувайтеся, злодії! Мейзі Хітчінз накладає грим і одягає перуку.

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_7850.JPG Гаврош, Олександр. Музей пригод [Текст] : фантастична повість / О. Гаврош ; худож. А. Босенко. - Х. : Фоліо , 2018. - 122 с. : іл. - (Машина часу). -

Героям фантастичної повісті Олександра Гаврошавдалося знайти загадковий портал переміщення у часі: він – у нещодавно виявленій потайній музейній кімнаті, куди будь-що-будь вирішив потрапити письменник-початківець Мирон Клаповух. Задля втілення своїх планів він, оманою й хитрістю, намагається залучити до них головну героїню – юну берегиню Музею раритетів Яну Приймак... До кімнати потрапляє і Роман Лук'янович, директор музею... А там є дивне крісло-гойдалка: якщо в нього сісти і розкрутитися, то... опинишся у XVII столітті! Де чекають дивовижні пригоди і знайомство з мешканцями Києво-Печерської лаври тих часів, з самим Памвою Бериндою! Чи всі повернуться у сьогодення, чи прихоплять на згадку «пам'ятку з минулого» – дізнаєтеся, прочитавши цю цікаву книжку.

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_7851.JPG Генлон, Еббі. Дорі та реальна справжня подруга [Текст] / Е. Генлон ; пер. з англ. М. Пухлій. - К. : КМ-Букс, 2020. - 160 с. : іл.

Дорі йде до школи. Старші брат і сестра, Люк і Вайолет, попереджають, що вигадану подружку Мері їй слід залишити вдома, а ще краще залишити вдома геть усю свою уяву! Дорі рішучо налаштована поводитися як "нормальна доросла дівчинка, що ніколи не встрягає в халепи", але в перший же день знайомиться з новою подружкою, дівчинкою з такою самою нестримною уявою та стилем. От як тільки переконати брата з сестрою, що вона все це не вигадує?

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_7852.JPG Дал, Роальд. Джеймс і гігантський персик [Текст] / Р. Дал ; пер. з англ. В. Морозов. - 9-те вид. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2020. - 224 с. : іл.

...Так сталося, щомаленький Джеймс мусить жити разом зісвоїми злющими тітоньками— тіткою Шкваркою ітіткою Шпичкою, які постійно коверзують ізнущаються знього. Проте одного дня стається щось надзвичайне, іжиття Джеймса тайого тітоньок докорінно змінюється... Якзавжди, динамічна, тривожна йбезмежно весела повість одного знайпопулярніших англійських письменників незалишає місця байдужості...

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_7853.JPG Деніелс, Люсі. Цуценя уникає лиха [Текст] / Л. Деніелс ; пер. І. Гула. - Х. : АССА, 2020. - 128 с. - (Історії порятунку). -

Добрі та захоплюючі історії з серії «Історії порятунку» навчають дітей ставитися до тварин зі співчуттям, повагою та любов'ю. До ветеринарної лікарні «Ковчег» потрапляє травмоване цуценя, якому конче необхідна коштовна операція. Перед Семом та Амелією, які дуже люблять тварин і зголосилися допомагати в лікарні, стоїть непросте завдання: відшукати власника собачки та зібрати кошти на лікування. Аби врятувати цуценя, друзям доведеться виявити неабияку кмітливість. Адже в цій справі важлива кожна хвилина!

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_7854.JPG Лофтінг, Х'ю. Історія доктора Дуліттла, його життя вдома і дивовижні пригоди в далеких країнах [Текст] / Х. Лофтінг ; пер. з англ. Н. Куровська. - Львів : Апріорі, 2020. - 184 с. : іл. - (Літературна скарбничка). -

Доктор Медицини Джон Дуліттл був чудовим лікарем. У своєму помешканні він тримав безліч тваринок і навчився розуміти їхню мову. Гарна слава про незвичайного лікаря докотилась аж до далекої Африки, і Доктор Дуліттл помандрував туди на запрошення своїх чотирилапих друзів лікувати мавпочок. У цій подорожі він пережив багато небезпечних пригод, і завжди його виручали вірні друзі – звірята.

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_7855.JPG Ментен, Тоска. Мій братик мумія і гробниця Ахнетута [Текст] : повість / Т. Ментен ; пер. з нідерл. І. Коваль. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2019. - 248 с. - (Мій братик мумія).

Думмі щасливий! Після непростих випробовувань він разом із Клаасом та Хоосом летить до рідного Єгипту, щоб розшукати гробницю свого батька, фараона Ахнетута. Зазнавши купу найкумедніших пригод, вони розпочинають пошуки. Однак за чотири тисячі років Єгипет зовсім змінився, і знайти гробницю неможливо. До того ж Думмі з Хоосом раптом опиняються в жахливій небезпеці... Цю неймовірно дотепну серію книжок про пригоди мумії Думмі називають найчитабельнішою серію у європейській дитячій літературі останнього десятиліття.

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_7856.JPG Поттер, Беатрікс. "Кролик Пітер" та інші історії [Текст] : збірка казок / Б. Поттер ; пер. М. Пухлій ; худож. Б. Поттер. - К. : КМ-Букс, 2020. - 272 с. : іл.

Завзятий, сміливий, навіть дещо зухвалий кролик Петрикнедарма став одним із улюблених казкових героїв усього світу. Втім, поряд із ним казки Беатрикс Поттер населяє безліч інших, не менш цікавих персонажів: наївна та нетерпляча качка Дзвінка, милий, але незграбний котик Хома, чотирилапі комерсанти Імбир і Маринад... Далеко не всі вони — позитивні персонажі, але кожен переживає неймовірні пригоди, з яких можна чимало дізнатися про таємне життя тварин. Кому вигідна ворожнеча між лисом і борсуком? Які відмінності між міськими та сільськими мишами? Чим завершилося чаювання киці й собачки? Відповіді на всі ці запитання (та багато інших) містяться у повному зібранні казок авторки.

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_7857.JPG Стовелл, Луї. Дракон у бібліотеці [Текст] / Л. Стовелл ; пер. з англ. К. Міхаліцина ; худож. Д. Орту. - К. : Маміно, 2020. - 224 с. : іл. -

Кіт обожнює гасати надворі, лазити по деревах, бруднити одяг і саму себе. А от сидіти з книжкою — це так нуууууудно… Точно не для неї! Принаймні було. Поки двоє найкращих друзів не затягнули її до звичайної незвичайної бібліотеки, де ростуть книгодерева і мешкають… Цссс! Візьміть до уваги: в бібліотеці не можна галасувати, але інколи можна врятувати світ.

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_7858.JPG Тараторіна, Світлана. Оця Марія звірів малювала [Текст] / С. Тараторіна, худ. Н. Левицька. - К. : Видавництво, 2020. - 68 с. : іл

«Оця Марія звірів малювала» — 68 сторінок захопливої історії про неймовірні пригоди маленької художниці із селища Болотня. Марія переживає важку хворобу, через що її світ змінюється. Здається, не варто чекати на щось хороше. Але у Марії є фарби та величезне бажання малювати. Із темного лісу за Марією спостерігають фантастичні звірі. Вони знають її таємницю, про яку сама дівчинка ще навіть не здогадується. Це книжка про те, що мрії рятують. І не лише нас, а й усе навколо. Що недуга не стане на заваді наполегливості. Що уява може все.

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_7859.JPG Треверс, Памела. Мері Поппінс у парку [Текст] : казкова повість / П. Треверс ; пер. В. Панченко ; худож. А. Джанік'ян. - К. : Рідна мова, 2019. - 256 с. : іл. - (Невигадані історії про доброту).

Яка вона, ідеальна няня? Може, та, яка тебе розуміє, навіть коли вередуєш, а коли потрапляєш у халепу — завжди рятує? Чи та, на дні народження якої можна танцювати з власною тінню? А може, та, яку слухаються Лев і Одноріг? Мері Поппінс — саме така няня! Вона строга і добра водночас, з нею завжди весело, вона розповідає такі цікаві й повчальні історії, яких ніхто у світі ще не чув! І тільки вона будь-яке свято робить яскравим і незабутнім! Пориньте в дивовижні пригоди Джейн, Майкла, близняток і їхньої няні — неперевершеної Мері Поппінс!

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_7860.JPG Томсон, Джеймі. Темний лорд. Юнацькі роки [роман]. Кн.1 / Дж. Томсон ; пер. з англ. Н. Куровська. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2020. - 336 с. - (Темний лорд).

На одній з автомобільних стоянок міста Білощитфілда знаходять знесиленого підлітка, який, до того ж, іще й втратив пам’ять. Насправді ж він усе чудово пам’ятає, а втратив лише страхітливу подобу і силу, а також майже всі магічні здібності, і змушений перебувати в личині звичайного підлітка. Бо ніякий він не Томмі Ллойд, а достеменний Темний Лорд, не здатний приховати потойбічної посмішки, від якої дорослих аж мороз продирає. Історію про Темного Лорда написав британський письменник і автор численних комп’ютерних ігор Джеймі Томсон. Свого часу він отримав премію імені Роальда Дала, тому можете бути певні: книжка про Томмі Ллойда/Темного Лорда не так нажене на вас страху, як добряче розсмішить.

Чекаємо поціновувачів читання в нашій книгозбірні.

ПРИХОДЬТЕ! ЧИТАЙТЕ! РОЗВИВАЙТЕСЬ!

#Український_інститут_книги#КЗК_Жовтоводська_ЦБС

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/photo5231245909008954503.jpgНаша читачка зі стажем Марина Михайлівна Полінник прочитала надзвичайну книгу Тома Флетчера "Різдвозавр та Зимова Відьма", яку подарував Український інститут книги Центральній бібліотеці Жовтих Вод. Вона радить її прочитати усім, кого вабить чаріаний світ фентезі. Прочитавши її ви, ви потрапите із головним героєм Вільямом до майбутнього, познайомитеся з Різдвозавром та відправитеся з ним рятувати друзів зі Снігового ранчо. А ще на вас чекає зустріч з Зимовою Відьмою! Вас зацвкавило? То швидше приєднуйтесь до цих фантастичних пригод у часі!!!#Український_інститут_книги#Програма_поповнення_фондів_бібліотек#Відділ_обслуговування #КЗК_Жовтоводська_ЦБС

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/photo5226704805727155588.jpgЧи може бути таке, що праця з історії є цікавішою за пригодницький роман? Авжеж. І в цьому ви самі можете переконатися! Адже книга Н. Дейвиса від Українського інституту книги захопить і зацікавить кожного, хто любить історію.#Український_інститут_книги#Програма_поповнення_фондів_бібліотек#Відділ_обслуговування #КЗК_Жовтоводська_ЦБС

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/photo5231350710505943722.jpgПодарунки від Українського Інституту Книги користуються великим попитом серед молодих читачів Жовтоводської Центральної бібліотеки. Зокрема, роман культового французького письменника Бернара Вербера "Скриня Пандори", у якому розповідається незвичайна подія у житті вчителя історії - він потрапляє у глибоке минуле і бачить світ до Великого потопу. А от герой англійського класика ХХ сторіччя Джорджа Орвелла вирушає в уявну і реальну мандрівку до свого щасливого дитинства, до витоків свого не дуже щасливого дорослого життя.#Український_інститут_книги#Програма_поповнення_фондів_бібліотек#Відділ_обслуговування #КЗК_Жовтоводська_ЦБС

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/photo5231350710505943507.jpg"Безсмертя" - інтелектуальний роман одного із найвизначніших письменників сучасності Мілана Кундера, який отримала Центральна бібліотека завдяки УІК. Книга про свободу й непереборний страх смерті, двозначність учинків та відвертість із собою, а також бажання залишити по собі слід.#Український_інститут_книги#Програма_поповнення_фондів_бібліотек#Відділ_обслуговування #КЗК_Жовтоводська_ЦБС

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/photo5226704805727155585.jpgХочеш приєднатися до надзвичайних та фантастичних пригод диких і вільних котів? Тобі допоможе Український інститут книги, який подарував Центральній бібліотеці світовий бестселер Е. Гантера "Захід". Чотири Клани котів. Чотири потужні стихії. Чотири армії вояків, які живуть за законами честі та братерства. Приєднуйся до них - пригоди починаються!!!!#Український_інститут_книги#Програма_поповнення_фондів_бібліотек#Відділ_обслуговування #КЗК_Жовтоводська_ЦБС

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/photo5210750037309633383.jpgОбирайте своїм онукам книги від Українського інституту книги і ви не пожалкуєте про це!!!Вибір нашої читачки - захоплююча детективна повість С. Стівенсон "Агата Містері. Убивчий круїз". Приєднуйтеся до головної героїні та її кузена, які подорожують світом та розгадують найзаплутаніші таємниці. В компанії юної міс Марпл та студента "школи детективів" тобі буде дуже цікаво, митобі обіцяємо!#Український_інститут_книги#Програма_поповнення_фондів_бібліотёк#Відділ_обслуговування #КЗК_Жовтоводська_ЦБС

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/photo5210750037309633366.jpgВсім, хто зацікавлений у вирішенні проблем сучасної спеціальної педагогіки та психології книга "Психолого - педагогічний супровід навчання дітей з інтелектуальними порушеннями" від Українського інституту книги стане добрим помісчником у роботі. А книга С. Вікарі, відомого італійського науковця "У нас дитина з аутизмом" надасть практичні рекомендації, слушні поради, які допоможуть скорегувати й адаптувати дитину до соціуму, а це - найголовніше. Велика подяка за такі необхідні та цінні книги від бібліотеки та вдячних читачів Українському інституту книги!!!#Український_інститут_книги#Програма_поповнення_фондів_бібліотёк#Відділ_обслуговування #КЗК_Жовтоводська_ЦБС

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/photo5210893575116665543.jpgЛюбителям фантастичних романів Жовтоводська Центральна бібліотека пропонує книгу американського майстра жахів Стівена Кінга "Кінець зміни" та новий роман українських фантастів Марини та Сергія Дяченків "Олена й Аспірин", у якому головний герой Олексій Гримальський рятує дівчинку від хуліганів. Та дівчинка виявляється прибулицею з іншого світу, яка шукає свого зниклого брата...#Український_інститут_книги#Програма_поповнення_фондів_бібліотёк#Відділ_обслуговування #КЗК_Жовтоводська_ЦБС

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/photo5210750037309633355.jpgНаших найменших читайликів знову запрошує до казки Український інститут книги!!! На цей раз їх чекає знайомство з мохнатим та кликастим жителем лісу, якого звуть Груффало. Буде дуже цікаво!!!#Український_інститут_книги#Програма_поповнення_фондів_бібліотёк#Відділ_обслуговування #КЗК_Жовтоводська_ЦБС

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/photo5210893575116665544.jpgЮні читачі Жовтоводської Центральної бібліотеки із задоволенням знайомляться з новими надходженнями. Серія "Сучасна європейська підліткова книга" знайомить із романами Анни Лачиної "Останні канікули" та Барбари Космовської "Буба". В них розповідається про відкриття світу дорослих, пошуки дружби, перше кохання, гіркоту поразок та маленькі й великі перемоги над собою.#Український_інститут_книги#Програма_поповнення_фондів_бібліотёк#Відділ_обслуговування #КЗК_Жовтоводська_ЦБС

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/photo5208498237495947870.jpgТи любиш казки? Якщо так, то Український інститут книги запрошує тебе до неї!!! А для цього обери книгу Джулії Дональдсон " Груффалятко" та вирушай разом з маленьким лісовим чудовиськом - дитинчам шукати Велику Страшну Мишару. Тобі сподобається!!!#Український_інститут_книги#Програма_поповнення_фондів_бібліотёк#Відділ_обслуговування #КЗК_Жовтоводська_ЦБС

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/photo5206337654197695420.jpgВи можете говорити легко та красиво? А бажаєте стати приємним співрозмовником? Вам допоможе Український інститут книги, який подарував Центральній бібліотеці корисну та повчальну книгу К. Флемінг ' Говорити легко та невимушено. Як стати приємним співрозмовником".Мистецтво красиво розмовляти - секрет вашого особистого успіху. Адже, усе починається зі слова. Тож нехай це буде легко, невушено та вишукано!!! #Український_інститут_книги#Програма_поповнення_фондів_бібліотёк#Відділ_обслуговування #КЗК_Жовтоводська_ЦБС

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/photo5204169228289159810 (1).jpgХочеш стати генієм за 40 днів? Це легко разом з книгою Гаррет Мур "Прокачай свій мозок" від Українського інституту книги!!!Ти - це твій мозок. І він чекає, коли ти зможеш використати весь його потенціал. Отож, не зволікай, а влаштуй 40-денний марафон з "мозкового штурму" разом з персональним тренером, автором книги Гарет Мур!!! #Український_інститут_книги#Програма_поповнення_фондів_бібліотёк#Відділ_обслуговування #КЗК_Жовтоводська_ЦБС

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/photo5206239698878574961.jpgЧитачі Центральної бібліотеки продовжують знайомство з новими надходженнями.Пем Муньйос Раян "Відлуння" - книга американського письменника- це історія про кохання, людяність, красу і музику, що розгорнулася на тлі Другої світової війни і об'єднала кілька поколінь дітей з різних куточків світу. Роберт Галбрейт - псевдонім славнозвісної Джоан Роулінг. Її нова книга "Крах лиходія" - це захоплюючий детектив, в якому веде слідство досвідчений у кримінальних справах Кормон Страйк.#Український_інститут_книги#Программа_поповнення_фондів_публічних_бібліотек#Центральна_бібліотека_КЗК_Жовтоводська_ЦБС

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/photo5201716690293994599.jpgБудьте завжди на стилі - обирайте для читання сучасні новинки від Українського інституту книги!!!#Український_інститут_книги#Программа_поповнення_фондів_публічних_бібліотек#Центральна_бібліотека_КЗК_Жовтоводська_ЦБС

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/photo5201716690293994601.jpgЗроби вірний вибір - обери найкращі книжкові відання від Українського інституту книги!!А саме, корисний порадник А. Чольвінської-Школік "Як витримати дорослих і не з їхати з глузду". Він допоможе вам і запропонує багато цікавого.#Український_інститут_книги#Программа_поповнення_фондів_публічних_бібліотек#Центральна_бібліотека_КЗК_Жовтоводська_ЦБС

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/178618361_1901717563338230_3431160635398975692_n.jpgНаші маленькі читайлики обирають для читання новинки від Українського інституту книги.Прочитайте книгу К. Міхаліциної «Хто росте у лісі», яку отримала Центральна бібліотека від Українського інституту книги. Це звичайна історія про те, як буркотливий барсук і бешкетні білки рідний ліс рятували.#Український_інститут_книги#Програма_поповнення_фондів_бібліотёк#Відділ_обслуговування #КЗК_Жовтоводська_ЦБС

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/172049527_1901717153338271_394751332989237586_n.jpgЖиви наповну - читай сучасні книжкові видання від Українського інституту книги!!!М. Кофтан " Історія брехні. Як ми обманюємося" розповість вам хто і як творить брехню, а головне - як її розпізнати та не піддатися на зловмисні впливи. Якщо ви бажаєте дізнатися про карпатське мольфарство як складову світової магічно-шаманської культури, то книга Г. Бердник "Знаки карпатської магії" саме для вас. З нею ви відяините двері у містичний світ. #Український_інститут_книги#Програма_поповнення_фондів_бібліотёк#Відділ_обслуговування #КЗК_Жовтоводська_ЦБС

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/176582826_1898559703654016_6495154575359698356_n.jpgНаші маленькі читайлики обирають для читання новинки від Українського інституту книги.Фото Всесвітньовідомий комікс Д. Стілтон «Льодовиковий період» запрошує вас до цікавої подорожі у світ мамонтів та шаблезубих тигрів. Отже, одягайся тепліше і приєднуйся до цієї подорожі і ти не пожалкуєш! #Український_інститут_книги#Програма_поповнення_фондів_бібліотёк#Відділ_обслуговування #КЗК_Жовтоводська_ЦБС

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_8963.JPGГовард Філіпс Лавкрафт – відомий американський письменник, один з тих, які не потребують особливих рекомендацій, по праву посідаючи місце Патріарха літератури «химерного, потойбічного та жахливого».Інститут Української книги пропонує прихильникам жанру Повне зібрання прозових творів письменника. Вже в наявності в бібліотеці Т.2 та Т.3 #Український_інститут_книги #программа_поповнення_фондів_бібліотек

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_8962.JPGІнститут Української книги дарує юному читачеві добірку книг Аніели Чольвінської-Школик.Світ хлопців для тебе таємниця? Мрієш про велике кохання? Порадник для дівчат підкаже – «Як витримати хлопців і не з їхати з глузду»! Світ дорослих для тебе – самі джунглі? Твоя родина нестерпна, а батьки – просто космос? Порадник підлітка «Як витримати дорослих і не з їхати з глузду» допоможе тобі збагнути, як полюбити власну родину, як лишитися собою і не відставати від інших. Вчителі доводять тебе до шалу? З однокласниками важко знайти спільну мову? Порадник підлітка «Як витримати у школі і не з їхати з глузду» підкаже як вмовити вчителя перенести контрольну та організувати цікаву екскурсію… #Український_інститут_книги #программа_поповнення_фондів_бібліотек

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_8964 (1).JPGДопомога в вивченні та вдосконаленню іноземних мов! І знов подарунок від Українського інституту книги! «Практичний польсько – український правописний словник для середнього рівня» Ярмолюк М. «COLLINS: як говорити англійською. Розбираємося з нюансами слововжитку». Ці видання мають на меті допомогти вивчати польську мову кожному бажаючому, та студентам будь-якого віку правильно використовувати окремі слова та вирази англійською, за найточнішої предачі сенсу сказаного. #Український_інститут_книги #программа_поповнення_фондів_бібліотек

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/photo5406676579813274360.jpgІнститут Української книги пропонує серію книг «Таємниці історії»: «Невідома Україна», «Загадкова Україна», «Козацька Україна», «Скарби та реліквії України». Гортаючи сторінки цих книжок, читач помандрує визначними місцями, України, побуває в містах, церквах, соборах, монастирях, які дихають історією, відвідає давні замки та фортеці, дізнається про непересічні витвори ювелірного мистецтва, скульптури й архітектури, ознайомиться зі знахідками із стародавніх могил та курганів. Читач дізнається дуже багато нового та цікавого про найважливіші події пов язані з історією українського козацтва, його ментальністю та морально-етичним кодексом, як створювалися власні збройні сили України, про таємниці стародавнього Трипілля та ще багато захопливого та нерозгаданого в Стародавній Україні.#Український_інститут_книги #программа_поповнення_фондів_бібліотек

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/73a7dd85-b661-4ae7-be00-897ba52f6d89.jpgСвоєрідною родзинкою нових надходжень від Українського інституту книги стали книги письменниці Ірини Вовк. Ми представляємо користувачам добірку з трьох книг «Іловайськ», « Дебальцеве», «Донецький аеропорт», в які увійшли 155 спогадів родичів загиблих військовослужбовців. Ці видання – документальні свідчення того, як родини українських героїв переживають трагедії сучасної війни.#Український_інститут_книги #программа_поповнення_фондів_бібліотек

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/Слайд1.JPG

#Український_інститут_книги #программа_поповнення_фондів_бібліотек #відділ_комплектування #КЗК_Жовтоводська_ЦБС

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_5846.JPGРіздвяна тема від Українського Інституту Книги.Знайомтесь: «Найкращі різдвяні історії» - до цієї збірки увійшли скорочені перекази творів відомих казкарів і письменників. Варто розгорнути цю книжку і все навколо сповниться різдвяним духом. Усі герої казок прагнуть, аби Різдво, старе-добре Різдво, стало для всіх мешканців планети справжньою доброю казкою… Ким насправді є загадкова Зимова Відьма? Чи вдасться Вільямові разом із Різдвозавром і Брендою змінити хід подій, щоб врятувати своїх друзів? Щоб дізнатися про це - читайте нову захопливу книжку Тома Флетчера «Різдвозавр та Зимова Відьма». Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. #Український_інститут_книги #программа_поповнення_фондів_бібліотек

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_5847.JPGУкраїнський Інститут Книги дарує новинку від видавництва Ранок - «Звіродухи». Це - цикл романів-бестселерів за версією New York Times, про світ Ердас, де діти щойно досягнуть повноліття, проходять через особливий обряд. Велика доля чекає на тих, хто зуміє викликати духів Полеглої Четвірки. Один спалах - та життя чотирьох дітей із різних куточків Ердасу змінюється назавжди – від тепер вони поєднані зі звіродухами…Відкрий захопливий світ Ердасу разом із відважними героями та їхніми звіродухами! #Український_інститут_книги #программа_поповнення_фондів_бібліотек

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/162476152_1868303116679675_103256389732299488_o.jpgАксельсон К. - американська дитяча письменниця. Займалася в Нью Йорку модельним бізнесом, потім в Парижі вивчала мистецтво, а також написала та проілюструвала свою першу книгу. Коротко працювала із Джоном Гал яно. А її досвід роботи в модельному бізнесі та захоплення книгами Агати Крісті спонукали її написати підліткову детективну серію книг «Модель під прикриттям». Отже, пропонуємо прочитати дарунок від Українського Інституту Книги - «Модний злочин».16-річна Аксель має всі можливості стати успішною моделлю: у неї довгі ноги і родинні зв язки у світі високої моди. Проте дівчину цікавить зовсім інше – робота детектива і розкриття таємниць. Канікули, Париж, Тиждень моди… Та от, заради справи розслідування гучного злочину їй таки доведеться стати Моделлю під прикриттям. #Український_інститут_книги #программа_поповнення_фондів_бібліотек

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_5740.JPGХочемо познайомити вас з новими нашими виданнями, які ми отримали у подарунок від Українського інституту книги. Сер Стів Стівенсон - нове ім я на небосхилі сучасної дитячої літератури. Не дивлячись на те, що писати він почав порівняно нещодавно, книги цього автора користуються величезною популярністю у дітей з різних країн. Однією з новинок ми можемо з Вами поділитися:Цикл книг «Дівчинка – детектив Агата Містері».Наділена дивовижним відчуттям і феноменальною пам яттю, Агата Містері мріє стати письменницею в майбутньому, а поки що вона подорожує світом зі своїм простакуватим кузеном Ларрі, студентом школи детективів, поки що вона – чудовий детектив! Разом вони розгадують найзаплутаніші таємниці. А допомагають їм відданий Мажордом, капосний сибірський кіт і сила-силенна дивакуватих родичів.#Український_інститут_книги#программа_поповнення_фондів_бібліотек#відділ_комплектування

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/IMG_5741.JPGЦентральна бібліотека пропонує цікаві видання ,які отримала у подарунок від Українського інституту книги:Стівен Гокінґ – прославлений англійський учений, найгеніальніший фізик від часів Енштейна, людина – легенда. Здобув популярність завдяки дослідження чорних дір і теорії виникнення Всесвіту в результаті Великого вибуху. Ученим, дослідникам космічного простору й тим, хто просто зачаровано дивиться в зіркове небо, намагаючись збагнути походження Всесвіту. На вас чекають книги «Про Всесвіт коротко», «Теорія всього». #Український_інститут_книги #программа_поповнення_фондів_бібліотек

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/158308605_1860876117422375_8248838186616392057_o.jpgУкраїнський інститут книги пропонує читачеві три кіноромана, книговерсії фільмів:- «Де ти поділась, Бернадетт?» Марії Семпл - теплий, сумний і водночас веселий, трохи ексцентричний і навіть шалений… Дуже дотепний та неймовірно смішний роман, який значно виграє завдяки нестандартній формі. Нині за романом зняли фільм, який з явився на екранах у 2018 році, із Кет Бланшетт, Крістен Віг та Біллі Крудапом у головних ролях.- «Дружина доглядача зоопарку» - Діана Акерман розповідає про героїчне подружжя Жабінських, власників Варшавського зоопарку, які під час Другої світової війни переховували у зруйнованих вольєрах людей, які втікали чи то від облав, чи то із єврейського гетто, і таким чином врятували близько трьохсот життів. Читайте книгу – дивіться фільм.- Бестселер «P.S. Я кохаю тебе» Сесілії Ахерн – сучасна історія про те, як любов перемагає смерть. Роман перекладено пів сотнею мов, а кінофільм «Р.S. Я кохаю тебе», створений компанією «Warner Brothers», тріймфально крокує екранами всього світу.#Український_інститут_книги#программа_поповнення_фондів_бібліотек#відділ_комплектування

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/158654850_1859893817520605_6499222766605405100_o.jpgЦентральна бібліотека пропонує цікаві видання ,які отримала у подарунок від Українського інституту книги:Серія книг Олексія Кононенка «Українська міфологія: Фольклор, казки, звичаї, обряди. Божества і духи. Зброя, ритуали, обереги. Символіка» розповість Вам про чарівний світ української міфології, багатство фольклору, ознайомить з різними видами діяльності людини того часу. Міфи, легенди, вірування, пошануваня тварин та рослин, створення тотемів та амулетів… Ці знання переходять із століття в століття, від покоління до покоління. Ви дізнаєтесь про історію слов янських племен, про багатства народних обрядів, ритуалів та оберегів, а також про різні види зброї та обладунків наших далеких предків. Занурюючись в українську міфологію Ви несете крізь віки ці знання.#Український_інститут_книги#программа_поповнення_фондів_бібліотек#відділ_комплектування

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/e4ea01d9-4ecc-4dd6-aa37-bb3a566d073b.jpgТакі чудові книги з`явилися у нас завдяки Українському інституту книги.«Як?», «Чому?» - Здається, ці запитання дітлахи не втомляться ставити ніколи. Звісно, всі батьки бажають давати своїм малюкам правильні, дотепні, а головне – вичерпні відповіді, і чудовим помічником у цій справі стане книжка від Nationaal Geographic! Понад 300 яскравих ілюстрацій, що напевно зацікавлять вашу дитину. А захопливі досліди, ігри та поради допоможуть розширити світогляд малюка і забезпечать усій родині приємне дозвілля!«Про світ» - Мершій розгортай цю книжку і вирушай у навколосвітню подорож! Понад 200 неймовірних світлин, короткі та інформативні тексти, прості речення, добірка дивовижних фактів до кожної теми, запитання на закріплення, поради до користування книжкою. Все це та багато іншого надихнуть тебе на читання!#Український_інститут_книги#программа_поповнення_фондів_бібліотек#відділ_комплектування

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/156158020_1854332904743363_46988505775603297_o.jpgЦентральна бібліотека пропонує цікаві видання ,які отримала у подарунок від Українського інституту книги:Мирослав Дочинець – це великий автор, книгами якого зачитуються багато людей. Працює в філософсько – психологічному напрямку. Його книги можуть зачепити за живе будь-якого читача, бо кожен в якомусь з героїв впізнає себе або до болю знайому ситуацію.«Жінки, які премогли» - це реальні історії про реальних жінок. Історії служіння меті ті мрії. Історії духовного пошуку. А нерідко й духовного подвигу. Немає секрету щастя і хисту. Немає загадки долі. Є загадка любов. І ці люди все життя розгадували її. І служили їй – любові до людини, до Бога, до природи, до ремесла, до мистецтва…«Діти папороті» - Ця книга - про жало війни в серці, про любов і кохання, про муки і радість творчості та служіння науці, про Дім, у якому живе душа, про мову птахів, про дикі черешні, прадавні як світ трави і вино першого тиску… В книзі тісно переплітаються декілька сюжетних ліній - війна на Сході України, кохання, життя простих і дуже мудрих людей Закарпаття.#Український_інститут_книги#программа_поповнення_фондів_бібліотек#відділ_комплектування

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/156387387_1853665348143452_7062526442723663658_o.jpgХочемо вам презентувати дуже круті книги, які ми отримали в подарунок від Українського інситуту книги.Іван Ющук.Хто не вчив українську мову за підручниками професора Івана Ющука, той насправді не був у школі. Мовознавець усе своє життя присвятив боротьбі за утвердження українського, за популяризацію державної мови серед молоді, за чистоту слова, за розвиток національної культури. Пропонуємо два навчальних посібника:«Мова – найбільший скарб» - навчальна книга.Чи можна уявити сучасне людство чи навіть будь-яку людську спільноту без мови? Чи можна недбало ставитись до мови свого суспільства? Звернімо увагу й на те, що всі мови різні й кожна з них пристосована насамперед до природних умов і менталітету народу, який її виплекав протягом тисячоліть. Мова зробила світ людей таким, яким він є. Мова так само конче потрібна людині, як і повітря.У статтях збірника йдеться про походження й історичний розвиток української мови.«Я вивчу українську мову. Я выучу украинский язык» - посібник містить відомості та практичні завдання з фонетики, лексики, словотвору, морфології, правопису, синтаксису і стилістики української мови, а також загальні відомості з української літератури.#Український_інститут_книги#программа_поповнення_фондів_бібліотек#відділ_комплектування

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/155864576_1852753001568020_8518527919371756865_o.jpgТакі чудові книги з`явилися у нас завдяки Українському інституту книги.Пропонуємо добірку книг для дівчат – підлітків. «Обережно: хлопці!», «Дівчаче дозвілля на всі 100%», «Психологія для дівчат».«Обережно: хлопці!» - Про що ми будемо говорити? Начебто про світ хлопців. Та насправді про твій світ. Про твоє життя. Про твою особисту історію. Що робити, коли відбуваються зміни з тілом і душею? Коли виникає безліч запитань, про які ти соромишся запитати в батьків, а у твоїй голові замість формул літають флюїди кохання? Ця книга істотно полегшить життя і підліткам і батькам, а також порадить, навчить, підкаже.«Дівчаче дозвілля на всі 100%» - Жартома кажуть: «Тиждень нагороджується неділею». А ти нагороди свою повсякденну зайнятість – дозвіллям. Як зробити це з користю та радістю? Чим займатися у вільний час і як його спланувати? Які розваги обрати з друзями чи як що ти сама? На ці та інші питання ти знайдеш відповідь тут, а також багато ідей для самореалізації та творчого прояву твоєї особистості.«Психологія для дівчат» - Характер у тебе, звісно янгольський… Це просто у твоїх близьких та друзів слабкі нерви)). Цією фразою ми відкриваємо один із секретів успішного спілкування. Як зрозуміти оточення і себе в ньому? Який тип характеру і темпераменту властивий тобі та твоїм друзям? Як стати цікавим співрозмовником і спілкуватися вільно й невимушено? У цій книзі читачі знайдуть не тільки відповіді на подібні питання, а й різноманітні тести та корисні поради від досвідчених психологів.#Український_інститут_книги#программа_поповнення_фондів_бібліотек#відділ_комплектування

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/154188717_1849175135259140_5087797359602369044_o.jpgЦентральна бібліотека пропонує цікаві та корисні видання з українського народознавства,які отримала у подарунок від Українського інституту книги:«Українська народна лялька» О.С. НайденУ книжці використано здобутки сучасної археології, фольклористики, етнології, культурології та філософії з метою якомога повнішого розкриття образу української народної ляльки, висвітлення її семантичних прообразів та історичних прототипів, визначення її місця і ролі в українській іграшковій культурі.«Українське народне вбрання» З. ВасінаУ книзі в яскравих образах українська художниця й дослідниця Зінаїда Васіна відтворила автентику українського вбрання представників всіх верств населення, виявила характерні особливості крою костюмів, їх оздоблення й декорування. Книга стане для читача, перш за все для підростаючого покоління, невичерпним джерелом пізнання глибини й краси української культури.«Звичаї нашого народу. Страви української кухні»Із цієї книжки ви довідаєтесь про найбільші свята – як церковні, так і світські – та обрядові дійства, характерні для них; про страви, якими наші пращури частували гостей і про які нині пам ятають лише старожили. А також книга розповість про прикмети, які наші прабатьки, багаторічно спостерігаючи за природою, передавали з уст в уста від покоління до покоління.#Український_інститут_книги#программа_поповнення_фондів_бібліотек#відділ_комплектування

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/153401745_1847405522102768_8830490701227582544_o.jpgТакі чудові книги з`явилися у нас завдяки Українському інституту книги.«СПРАВА ДЛЯ КВЯТКОВСЬКОГО»Юрген Баншерус став дитячім письменником не відразу. Спочатку він викладав для дорослих, був журналістом і редактором видавництва. Але, гарненько поміркувавши, Юрген написав свою першу книжку для дітей і став вільним письменником. Книги цього автора переведені на 25 мов і мають величезну кількість премій і нагород.Всі хто обожнює детективні історії, будуть раді прочитати чотири новинки від видавництва «РАНОК», написані Ю. Баншерусом. Серія «СПРАВА ДЛЯ КВЯТКОВСЬКОГО» - це насправді захоплюючі пригоди з таємними невідомими, яких повинен знайти детектив разом з тобою, юний читачу! Отже, давайте швидше читати серію «СПРАВА ДЛЯ КВЯТКОВСЬКОГО» і нарешті з,ясуємо, чи вистачить Квятковському сміливості і винахідливості в розслідуванні чергової дивної справи.#Український_інститут_книги#программа_поповнення_фондів_бібліотек#відділ_комплектування

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/151811423_1846563435520310_8028443525951929163_o.jpgЦя книга з`явилася у нас завдяки Українському інституту книги. Сергій Тримбач. «КІНО НАРОДЖЕНЕ УКРАЇНОЮ». Ця книжка - не лише про кіностудію імені О. Довженко, вона про все українське кіно. Ювілей кіностудії став приводом оприлюднити матеріали, появи яких давно чекала Україна. Ці матеріали охоплюють період від становлення українського кіноина межі ХІХ-ХХ ст.(а починалось воно не в Києві, а в Одесі) до сучасної доби, коли відбувається справжнє відродження і оновлення кінематографу України.#Український_інститут_книги#программа_поповнення_фондів_бібліотек#відділ_комплектування

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/151829229_1842425992600721_6685385574145293385_o.jpgПродовжуємо вас знайомити з книжковими новинками від Українського інституту книги.Олег Кудін «Ліна Костенко».Ліна Костенко сучасна українська письменниця і поетеса, яскравий представник покоління «шістдесятників», лауреат великої кількості літературних премій і нагород. Її твори знайшли шлях до свого читача, назавжди оселилися у його серці і стали класикою української літератури. Ліна Костенко «Скіфська одіссея»Герой поеми –балади молодий Грек з Ольвії – два з половиною тисячоліття тому рушив у плавання Дніпром-Борисфеном у напрямку майбутнього Києва, пізнаючи грецький і скіфський світи Припонтиди. А це був і час народження Європи серед мурів Афін. У поемі, написаній іскрометно й іронічно, постає багатостолітня – реальна й міфічна – стихія творення України на стику західної і східної цивілізацій, а сама Україна бачиться як невід’ємна частина середземноморської культури.Для широкого читацького загалу.#Український_інститут_книги#программа_поповнення_фондів_бібліотек#відділ_комплектування

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/151567058_1842332245943429_5158532942531495023_o.jpgСьогодні хочемо познайомити вас з серією книг Сари Джіо, яку нам подарував Український інститут книги.#Український_інститут_книги#программа_поповнення_фондів_бібліотек#відділ_комплектування

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/151386086_1841664012676919_5935750926741618005_o.jpgПродовжуємо знайомити вас з новими виданнями, які ми отримали у подарунок від Українського інституту книги.#Український_інститут_книги#программа_поповнення_фондів_бібліотек#відділ_комплектування

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/151194579_1840853846091269_6676074576019495054_o.jpgЦентральна бібліотека демонструє вам нову серію книг Джоджо Мойєс. За такі чудові видання ми дякуємо Українському інституту книги.#Український_інститут_книги#программа_поповнення_фондів_бібліотек#відділ_комплектування

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/150410480_1840742319435755_1654164583094517453_o.jpgПродовжуємо знайомити вас з новими виданнями, які ми отримали від Українського інституту книги.#Український_інститут_книги#программа_поповнення_фондів_бібліотек#відділ_комплектування

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/148737034_1837504786426175_8622973832322163861_o.jpgЖовтоводська Центральна бібліотека отримала в подарунок від Українського інституту Книги нові видання. Запрошуємо ознайомитися з деякими з них.#Український_інститут_книги#программа_поповнення_фондів_бібліотек#відділ_комплектування

/Files/images/2021/tsb/nov_vidannya/148097864_1836723546504299_6491035855362299275_o.jpgЖовтоводська Центральна бібліотека отримала в подарунок від Українського інституту Книги нові видання. Запрошуємо ознайомитися з деякими з них.#Український_інститут_книги#программа_поповнення_фондів_бібліотек#відділ_комплектування

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.