Розпорядженням голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації № р-23/0/3-16 від 20.01.2016 р. було створено робочу групу з реформування бібліотечної галузі в Дніпропетровській області, яка запропонувала низку заходів щодо поетапного реформування роботи публічних бібліотек області з метою підвищення ефективності їх діяльності.

Одним із головних завдань є реалізація роботи зі створення електронних каталогів на фонди кожної публічної бібліотеки Дніпропетровської області.
З метою реалізації цього завдання науково-методичний центр для публічних бібліотек області – Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія (КЗК «ДОУНБ») розробила регіональний проект «Електронний каталог».

Мета регіонального проекту: Створення електронних каталогів на книжкові фонди публічних бібліотек області та перехід на систему корпоративної каталогізації з формування зведеного краєзнавчого каталогу статей із періодичних видань «Дніпропетровщина» та розміщення цих ресурсів на сайті ДОУНБ: www.libr.dp.ua та сайті КЗК "Жовтоводська ЦБС".

Електронний каталог

Пошук по електронним каталогам бібліотек області

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.