Фестиваль європейського кіно відкрито

20 липня 2018 року Пункт європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс», який діє на базі Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС», разом із кінодистриб'юторською компанією «Артхаус Трафік» на замовлення Представництва ЄС в Україні відкрили другий Фестиваль європейського кіно в нашому місті. Даний фестиваль створений з метою розвитку кіноклубного руху в Україні, популяризації мистецтва кіно та ознайомлення українців з призерами, новинками й хітами європейського кінематографа. Першою стрічкою в рамках другого Фестивалю європейського кіно стала драма з Діане Крюгер «На межі» – від зірки німецького кіно Фатіха Акіна, лауреат премії «Золотий глобус» за найкращий іншомовний фільм. Відгуки глядачів свідчать, що фільм не розважальний, серйозний, але захоплюючий та змушує задуматися. Відвідувачі залишилися задоволені кінострічкою та бездоганною грою Діане Крюгер. Друга стрічка, яку переглянули жовтоводці, – «До побачення там, нагорі». Це франко-канадський драматичний фільм 2017 року, поставлений режисером Альбером Дюпонтелем за однойменним романом-бестселером П'єра Леметра 2013 року. Фільм був номінований у 13-ти категоріях на здобуття французької національної кінопремії «Сезар» 2018 року та отримав п'ять нагород, зокрема, за найкращу режисерську роботу.

Стороженко, А. Фестиваль європейського кіно відкрито : [Кіноафіша] // Жовтоводські вісті. – 2018. – 27 липня. – С. 2.
Запрошуємо на перегляд європейського кіно

Із 12 липня в Україні розпочався другий Фестиваль європейського кіно. Захід відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні і кінодистриб’юторської компанії «Артхаус Трафік», який пропонує ближче познайомитися з найкращими фільмами останніх років, знятими у країнах ЄС. Проект створено з метою популяризації європейського мистецтва кіно. До Фестивалю європейського кіно долучився і Пункт європейської інформації, що діє на базі Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС», який запрошує глядачів на безкоштовні кіноклубні покази. Цього разу будемо переглядати лауреата премії «Золотий глобус» за найкращий іншомовний фільм – драму «На межі» з Діане Крюгер від зірки німецького кіно Фатіха Акіна. Кінопоказ заплановано на 20 липня о 20.30 на майданчику біля Центральної бібліотеки, а за несприятливої погоди чекаємо на глядачів у читальній залі.

Центральна бібліотека. Запрошуємо на перегляд європейського кіно : [Кіноафіша] // Жовтоводські вісті. – 2018. – 20 липня. – С. 3.
ВЕЧІР ФРАНЦУЗЬКОЇ КОМЕДІЇ У БІБЛІОТЕЦІ

22 червня 2018 року Пункт європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс», що діє на базі Центральної бібліотеки м. Жовті води (Дніпропетровська обл.), влаштував для громади міста вечір французької комедії просто неба на майданчику біля книгозбірні. Французькі комедії – в прямому сенсі слова класика жанру. Вони були популярні мало не з часів зародження кінематографа, який, до речі, з'явився саме у Франції завдяки спритним братам Люм'єр. Ще з початку XIX століття французькі режисери смішили публіку: першопрохідцями в цій справі були знаменитий кінодіяч Жорж Мельєс і легендарний комік Макс Ліндер. З роками жанр розвивався, удосконалювався, і в підсумку сформувалося таке самобутнє явище як французька комедія. Вечірній кінопоказ відбувся у дружній компанії та веселій атмосфері. Комедія з цікавим сюжетом, неповторним шармом і тонким гумором справила гарне враження на глядачів. Центральна бібліотека і надалі запрошує жовтоводців на майбутні кіноперегляди, які будуть проходити один раз на два тижні.

ВЕЧІР ФРАНЦУЗЬКОЇ КОМЕДІЇ У БІБЛІОТЕЦІ [Електронний ресурс] : [Громадський європейський майданчик] // https://eulib.ula.org.ua/pro-proekt/anonsi-podiji/item/830-vechir-frantsuzkoi-komedii-u-bibliotetsi
Кіно просто неба

Днями у вуличному кінотеатрі жовтоводці дивились французьку стрічку. 22 червня Пункт європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс», що діє на базі Центральної бібліотеки, влаштував для громади міста вечір французької комедії під відкритим небом на майданчику біля книгозбірні. «Французькі комедії – класика жанру. Вони були популярні мало не з часів зародження кінематографа, який, до речі, з'явився саме у Франції завдяки спритним братам Люм'єр. Ще з початку XIX століття французькі режисери смішили публіку: першопрохідцями в цій справі були знаменитий кінодіяч Жорж Мельєс і легендарний комік Макс Ліндер. З роками жанр розвивався, удосконалювався, і в підсумку сформувалося таке самобутнє явище як французька комедія» - розповіли працівники бібліотеки. Кінострічка з цікавим сюжетом, неповторним шармом і тонким гумором справила гарне враження на глядачів. Центральна бібліотека і надалі запрошує жовтоводців на майбутні кіноперегляди, які будуть проходити один раз на два тижні за умови сприятливої погоди.

Кіно просто неба // Жовті Води. – 2018. – 29 червня. – С. 2.
Вечір французької комедії в бібліотеці

22 червня 2018 року Пункт європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс», що діє на базі Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС», влаштував для громади міста вечір французької комедії просто неба на майданчику біля книгозбірні. Французькі комедії – в прямому сенсі слова класика жанру. Вони були популярні мало не з часів зародження кінематографа, який, до речі, з’явився саме у Франції завдяки спритним братам Люм’єр. Ще з початку XIX століття французькі режисери смішили публіку: першопрохідцями в цій справі були знаменитий кінодіяч Жорж Мельєс і легендарний комік Макс Ліндер.З роками жанр розвивався, удосконалювався, і в підсумку сформувалося таке самобутнє явище як французька комедія. Вечірній кінопоказ відбувся у дружній компанії та веселій атмосфері. Комедія з цікавим сюжетом, неповторним шармом і тонким гумором справила гарне враження на глядачів. Центральна бібліотека і надалі запрошує жовтоводців на майбутні кіноперегляди, які будуть проходити один раз на два тижні за умови сприятливої погоди)

Вечір французької комедії в бібліотеці [Електронний ресурс]. - Желтые Воды: Новости, События, Комментарии. Интернет газета г. Желтые Воды. - Текстові дані. - Режим доступу: https://www.mnenie.dp.ua/2018/06/26/vechir-francuzkoї-komediї-v-biblioteci/ (дата звернення: 26.06.2018). - назва з екрану.
ПЕРЕМОЖЦІ ЄВРОВІКТОРИНИ 2018

Координатор Пункту європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс», який діє на базі Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС», разом зі своїми користувачами взяли участь у Євровікторині 2018 від Представництва ЄС в Україні та увійшли до 100 найкмітливіших учасників, отримали електронні сертифікати і цінні сувеніри. Трішки інформації про Євровікторину: вікторина проходила в п’ять етапів з січня по квітень 2018 року. За правильні відповіді отримували бали, а 100 учасників, які здобули найбільше балів у своїй віковій категорії – отримали флешки від Представництва ЄС в Україні. Взагалі у вікторині взяло участь 34310 учасників. Але це ще не все! Учасники могли отримувати валюту вікторини – квізкоін, яку можна було обміняти на численні сувеніри від Представництва ЄС – прапор ЄС, рефлектори на зап’ястя, браслети, еко-ручки, м’ячик-антистрес, блокноти та книги «Відкрий для себе Європу». Усі без винятку учасники, які пройшли 5 раундів гри, отримали електронний сертифікат про участь у Євровікторині і дізналися ще більше нових вражаючих фактів про ЄС. А 100 найуспішніших, серед яких і користувачі Центральної бібліотеки, отримали цінні призи від Представництва Європейського Союзу в Україні – флешки. То ж у 2019 році разом з Пунктом європейської інформації заходьте на сайт і розпочинайте гру – ми віримо, що на вас чекає успіх.

Стороженко, А. ПЕРЕМОЖЦІ ЄВРОВІКТОРИНИ 2018 [Електронний ресурс] : [Громадський європейський майданчик] // https://eulib.ula.org.ua/pro-proekt/anonsi-podiji/item/824-peremozhtsi-yevroviktoryny-2018
ЄВРОПА В ОБ’ЄКТИВІ!

До Дня Європи в Україні Пункт європейської інформації (ПЄІ) «Євроінтеграційний імпульс», який діє при Центральній бібліотеці КЗК «Жовтоводська ЦБС», та бібліотека-філія №3 організували та провели travel-марафон «Галопом по Європі» для учнів 3 класу ЗОШ №8. Координатор ПЄІ ознайомила юнацтво з історичними витоками започаткування Дня Європи на континенті та зокрема в Україні. А за допомогою медіа-інформаційного колажу «Європростір», мультимедійної подорожі «Знайомтесь: Європа» та виставок «Безвіз у бібліотеці» і «Euro-trip» бібліотекарі познайомили присутніх з традиціями, звичаями та культурними цінностями народів, що входять до європейської спільноти. Діти поринули у вир захоплюючих та неординарних звичок європейських народів, побували на просторах Франції, Іспанії, Італії Німеччини й Польщі, зазирнули до повсякденного життя європейців та віртуально відвідали визначні історичні пам’ятки. Впродовж travel-марафону працівники бібліотеки не оминули і теми літературного надбання видатних письменників, презентувавши до перегляду розроблену слайд-виставку «Літературна Європа». Також координатор представила школярам послуги, які надаються в Пункті європейської інформації: супровід у вивченні іноземних мов, допомога та консультації щодо отримання біометричних паспортів, запис до електронної черги на отримання закордонного паспорта, клуб європейського кіно, надання інформації про діючі європейські освітні програми та гранти, забезпечення матеріалами ро євроінтеграційні процеси в Україні. Доречною в цей день стала настільна гра «Подорож Європою», де перед гравцями постало цікаве завдання – відвідати якомога більше європейських міст та подолати найдовший маршрут Європою. Насамкінець всі охочі випробувати себе зі знання німецької мови, взяли участь у картковій грі «Яка тварина тут живе?», яку надав бібліотеці Goethe-Institut в Україні. Закінчили захід словами, що діти – майбутнє України. Тож їхніми знаннями, працею, здобутками потрібно підносити українську культуру, досягненнями прославляти її і впевнено крокувати до Європи.

Стороженко, А. Європа в об’єктиві! [Електронний ресурс] : [Громадський європейський майданчик] // https://eulib.ula.org.ua/pro-proekt/anonsi-podiji/item/818-yevropa-v-obiektyvi
БібліоІгроFest у бібліотеці

28 квітня Пункт європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс», який діє на базі БібліоМедіаЦентру Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС», долучився до відзначення Міжнародного дня настільних ігор. Тут провели флешмоб «БібліоІгроFest». Активними учасниками заходу стали старшокласники НВК №6 «Перспектива», учасники гуртків патріотичного виховання «СОКІЛ-ДЖУРА» та «Євроклуб», на чолі з Євгеном Глазиріним. Цього дня бібліотека запропонувала присутнім широкий асортимент настільних ігор. Майбутнім мільйонерам, які ще не заробили свій перший мільйон, але мають велике бажання, приглянулася гра «Менеджер». Цікава та захоплива настолка у жанрі економічної стратегії, мета якої полягає в отриманні максимального прибутку шляхом вкладення стартового капіталу. Кожен гравець намагався отримати найбільший капітал та водночас розорити своїх колег. Гра є вдалим трампліном для шаленого зльоту в кар’єрі майбутніх підприємців. Користувачам, які бажали весело та цікаво провести час припала до душі карткова гра «UNO», яка на сьогоднішній день є однією з найбільш захоплюючих настільних ігор. Партія протікає дуже швидко, головне – мати хорошу реакцію, спостерігати за гравцями і постійно орієнтуватися в ігровій ситуації. Залежно від обраної модифікації правил, у грі особлива увага може приділятися або блефу, або самій стратегії. Вже стало доброю традицією, що учасники патріотичного виховання «СОКІЛ-ДЖУРА» змагалися за право об’єднати українські землі, завдяки настільній грі «Українська революція 1917-1921 років» та одночасно випробувати свої знання з історії України і підготуватися до ЗНО. А учасники гуртка «Євроклуб» взяли участь у грі «Подорож Європою», яку нещодавно отримала бібліотека. Перед гравцями постало цікаве завдання – відвідати якомога більше європейських міст та подолати найдовший маршрут Європою. Для цього потрібно було збирати квитки на різні види транспорту. Поціновувачі традиційних настільних ігор взяли участь у шахових партіях. Окрім цього, координатор ПЄІ запропонувала учасникам флешмобу віртуальний екскурс «Game турніри», інформкоктейль «Ігровий форсаж» та матеріали з книжкової виставки «Цікавий free time»

КЗК «Жовтоводська ЦБС». БібліоІгроFest у бібліотеці [Електронний ресурс]. - Телекомпанія «Жовті Води». - Текстові дані. - Режим доступу: http://www.jovtivody.tv/biblioigrofest-u-centralnij-biblioteci/ (дата звернення: 30.04.2018). - назва з екрану.
«Шалений мікс» в Центральній бібліотеці

12 квітня в Пункті європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс», який діє на базі Центральної бібліотеки провели ігротеку «Шалений мікс» для старшокласників НВК №6 «Перспектива» на чолі з Євгеном Глазиріним. Сьогодні бібліотекарі запропонували користувачам знову відірватися від комп’ютерів та спробувати свою силу розуму у настільних іграх. Як не дивно, бажаючих було чимало. Учасникам «Євроклубу» стало до вподоби випробувати нову гру «Подорож Європою». Перед гравцями постало цікаве завдання – відвідати якомога більше європейських міст та подолати найдовший маршрут Європою. Для цього потрібно було збирати квитки на різні види транспорту. Окрім цього, учасники здійснили цікавий віртуальний екскурс «Безвіз Європою» та взяли участь у інформаційному експресі «Європейський коктейль». А учасники гуртка патріотичного виховання «СОКІЛ-ДЖУРА» грали у вже добре знайому їм настільну гру «Українська революція 1917-1921 років». Школярі засобами гри доторкнулися до одного з найбільш важливих, складних і драматичних періодів буття українського народу в ХХ ст. – Української революції 1917-1921 рр. та випробували свої знання з історії України. Дана гра стала відмінним практичним додатком для підготовки до ЗНО та цікавим доповненням до навчального процесу.

Шалений мікс в Центральній бібліотеці[Електронний ресурс].- Телекомпанія «Жовті Води».- Текстові дані.- Режим доступу: http://www.jovtivody.tv/shalenij-miks-v-centralnij-biblioteci/ (дата звернення: 12.04.2018).-назва з екрану.
Подорожуйте Європою, граючи у гру

Пункт європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс», який діє на базі Центральної бібліотеки, отримав настільну гру «Подорож Європою». В бібліотеці говорять: якщо ви полюбляєте подорожувати, об’їхали всю Європу, або хочете це зробити, якщо цікавитесь географією та любите проводити час у колі друзів, тоді ця гра саме для вас. Перед гравцями стоїть цікаве завдання — відвідати якомога більше європейських міст та подолати найдовший маршрут. Для цього потрібно збирати квитки на різні види транспорту. Летіти літаком? Їхати автобусом? Чи, може, велосипедом? Варіантів багато, а мета одна — прокласти якомога довші маршрути, подорожуючи містами Європи. Той хто набере більше балів стає переможцем. Окрім цього, на гравців чекає цікавий віртуальний екскурс від координатора Пункту. Тож жовтоводців запрошують в гості у бібліотеку, щоб весело та корисно провести дозвілля.

Подорожуйте Європою, граючи у гру : [Культура] // Телекомпанія Жовті Води. – 2018. – 6 квітня. – С. 2.
#EULIB: Чудова новина!

Пункт європейської інформації “Євроінтеграційний імпульс”, який діє на базі Центральної бібліотеки КЗК “Жовтоводська ЦБС”, отримав настільну гру “Подорож Європою”. Якщо Ви полюбляєте подорожувати, об’їхали всю Європу, або хочете це зробити, якщо цікавитесь географією та полюбляєте проводити час у колі друзів, тоді ця гра саме для Вас! Перед гравцями стоїть цікаве завдання — відвідати якомога більше європейських міст та подолати найдовший маршрут. Для цього потрібно збирати квитки на різні види транспорту. Летіти літаком? Їхати автобусом? Чи, може, велосипедом? Варіантів багато, а мета одна — прокласти якомога довші маршрути подорожуючи містами Європи. Той хто набере більше балів стає переможцем! А крім цього, на Вас чекає цікавий віртуальний екскурс від координатора Пункту. Тож чекаємо всіх у гості, щоб весело та корисно провести дозвілля.

#EULIB: Чудова новина! [Електронний ресурс]. - Желтые Воды: Новости, События, Комментарии. Интернет газета г. Желтые Воды. - Текстові дані. - Режим доступу: https://www.mnenie.dp.ua/2018/04/01/eulib-chudova-novina/ (дата звернення: 01.04.2018).-назва з екрану.
Здоровий спосіб життя: модно, престижно, корисно!

22 березня 2018 рокув Пункті європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс» спільно з Відділом обслуговування Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС», в рамках Тижня дитячої та юнацької книги була проведена трибуна сміливих гіпотез «Бути здоровим? Легко!» для учнів 9 класу ЗОШ №12. Здоровий спосіб життя – змістовний напрямок діяльності сучасної бібліотеки. Тому Центральна бібліотека сприяє реалізації Глобальних цілей сталого розвитку ООН до 2030 р. шляхом публічного доступу до інформації про здоров’я і популяризації здорового способу життя. Протягом заходу бібліотекарі наголосили, що здоров’я– це одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя, це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб, фізичних дефектів, це психологічне, соціальне і духовне благополуччя. Також було зазначено, що поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб, та ознайомлено з особливо небезпечним ВІЛ і його кінцевою стадією СНІД, з шляхами зараження та засобами лікування, профілактики і методами застереження від вірусу. Під час трибуни сміливих гіпотез присутні мали й можливість переглянути мультимедійне інфо «Здоровий спосіб життя: модно, престижно, корисно!»,wellness-розвідку «СНІД: секретні матеріали», медіа-огляд «Зірки – жертви смертельної хвороби» та матеріали з книжкової виставки «Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати». Молодь приймала і активну участь у тренінг-дискусії «Чи існує формула здоров’я?» та відповідаючи на питання вікторин «Про СНІД – міф чи реальність»і «Туберкульоз: що потрібно знати» показала неабияку обізнаність. А представник Жовтоводського місцевого благодійного фонду «Промінь» – психолог Олена Гаєвська, ознайомила школярів зі статистичними показниками поширеності ВІЛ-інфекції в Україні, зазначивши, що Дніпропетровщина займає одне з перших місць по ним. Окремо було представлено цифрові дані по нашому місту, які свідчать, що в Жовтих Водах з’явилися перші ознаки розвитку епідемії ВІЛ/СНІДУ. Наприкінці заходу учасники отримали інформаційні листівки-пам’ятки, плакати та взяли участь у фото-квесті «Квітка життя», де біла ромашка символізує чисті легені та боротьбу з туберкульозом. Сьогодні сучасний світ відкриває перед нами великі можливості, ми поспішаємо жити, не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя. Лише здорова людина відчуває себе повноцінною особистістю, тож будьте здорові та живіть повним життям).

Стороженко, А. Здоровий спосіб життя: модно, престижно, корисно! [Електронний ресурс].- Желтые Воды: Новости, События, Комментарии. Интернет газета г. Желтые Воды. -Текстові дані.- Режим доступу: https://www.mnenie.dp.ua/2018/03/26/zdorovij-sposib-zhittya-modno-prestizhno-korisno/#more-74501 (дата звернення: 26.03.2018).-назва з екрану.
УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКИЙ РІК МОВ

22 лютого 2018 року в Пункті європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс», який діє на базі Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС» (Дніпропетровська обл.), провели євро-session «Німеччина – країна взірцевого порядку». На даний захід завітали старшокласники НВК №6 «Перспектива», учасники гуртка «Євроклуб», на чолі з керівником Є. Глазиріним. Євро-session було приурочено до Українсько-німецького року мов і з метою поглиблення існуючої співпраці між установами освіти та культури обох країн та започаткування нових довгострокових партнерських стосунків і проектів. Працівники бібліотеки презентували присутнім розроблені: інформпазли «Серце Європи», відеоролик «У вирі німецьких традицій» та мультимедійний круїз «Deutschland: країна мрії», які багатогранно ознайомили юнаків та дівчат з країною Європейського Союзу – Німеччиною. А завдяки медіа-палітрі «Deutsch: лінгвістичний аспект» читачі дізналися, що на сьогодні німецька мова – перша найпоширеніша мова у Європі і друга за популярністю іноземна в Україні. Поспілкуватися та попрактикуватися користувачі мали змогу взявши участь у віртуальній шпаргалці «Світ німецької мови» та інтерактивній сторінці «Унікальність німецької». Також до уваги присутніх було представлено книжкову панораму «Deutsch ist einfach» («Німецька – це легко»), де були зібрані роздатковий матеріал наданий Goethe-Institut в Україні та посібники, які допоможуть опанувати іноземну мову. З не менш змістовною частиною виступив Євген Глазирін, який підготував презентацію про грантову співпрацю Німеччини та України, озвучив реальні проекти втілені в м. Жовті Води завдяки фінансовій та технічній підтримці Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Захід довів, що Центральна книгозбірня міста має достатньо матеріалів для вивчення німецької мови, то ж запрошуємо всіх бажаючих завітати до Пункту європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс» для полегшення свого навчання.

Стороженко, А. УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКИЙ РІК МОВ [Електронний ресурс] : [Громадський європейський майданчик] // https://eulib.ula.org.ua/pro-proekt/anonsi-podiji/item/804-ukrainskonimetskyi-rik-mov
6 лютого – День безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету відзначається у другий вівторок лютого. Ідея святкування належить Єврокомісії (січень 2004 року), яка була підтримана європейськими некомерційними організаціями European SchoolNet та Insafe. В цьому році День безпечного Інтернету відзначається під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення кращого цифрового досвіду. Тому Пункт європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс», який діє на базі БібліоМедіаЦентру Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС», підготував для своїх користувачів пораду «NETетикет у соціальних мережах»:

1. Ретельно вибирайте, з ким дружити. Прийняття запиту на додавання в друзі людини, про яку ви нічого не знаєте, просто безглуздо. Друзі формують базову групу будь-якої соціальної мережі, саме тому вибір друзів повинен бути максимально вибірковим. Пам´ятайте, що ви можете бути добродушним і не проти познайомитися з ким завгодно, проте мотиви незнайомих вам людей, яких ви додаєте в друзі, можуть відрізнятися від ваших.

2. Не поєднуйте особисте і професійне. Завжди намагайтеся зробити так, щоб особисті і професійні облікові записи були різними. Очевидно, що ви не хочете, щоб всі ваші колеги по роботі були в курсі всього, що відбувається у вашому особистому житті. А друзів навряд чи зацікавлять ваші професійні справи. Отже, краще всього використовувати дві різні соціальні мережі або, принаймні, два різних облікових записи для особистого і професійного користування.

3. Коментуйте з розумом. Коментування або ведення блогу - невід´ємна частина будь-якої соціальної мережі. Необхідно особливу увагу приділити своїм коментарям, так як кожен у вашому списку друзів дізнається вашу думку. Не слід залишати коментарі, які можуть образити когось іншого, загалом будьте добріші і поблажливіші до «друзів ваших».

4. Будьте уважні, коли ділитесь зображеннями або публікуєте їх в соціальних мережах. Якщо на зображенні інша людина, перш ніж публікувати таке зображення, запитайте дозвіл. Якщо фотографія є недоречною, її не слід публікувати. Публікуючи свої і чужі фотографії, потрібно бути дуже уважним.

5. Не публікуйте запис, коли ви втомлені, злі або засмучені. Буває так, що ви заявите про свої почуття чи ненависть до якоїсь людини, і потім шкодуєте про це.

6. Поважайте рішення іншої людини, коли вона відмовляє на ваш запит щодо додавання в друзі. Якщо хтось відмовляє вам у дружбі, не приймайте це близько до серця. Це рішення іншої людини, і ви повинні поважати його. Пам´ятайте, що ви також можете відмовити будь-кому в дружбі, так що це просто рішення, яке слід поважати.

7. Вказуйте вірні базові відомості. Завжди надавайте вірні базові відомості, де і коли це потрібно. Це особливо важливо в професійній мережі, в якій люди зв´язуються з вами в залежності від вашої базової інформації. Також це дуже навіть може вам стане в нагоді, якщо ви з якихось причин втратили доступ до свого аккаунту, ну або його хтось зламав і вам знадобиться підтвердити, що саме ви його справжній та законний власник.

8. Не ставайте залежним від соціальних мереж. Останній, але не менш важливий пункт полягає в тому, що ви повинні уникати залежності від соціальних мереж. Соціальні мережі можуть бути частиною вашого життя, але не всім життям, хоча таке сьогодні часто зустрічається.

Потрібно розуміти, що соціальні мережі просто дозволяють робити певні речі більш ефективно. Загалом, таких правил дотримуватися нескладно.

Жовтоводська Центральний бібліотека. 6 лютого – День безпечного Інтернету [Електронний ресурс].- Телекомпанія «Жовті Води».- Текстові дані.- Режим доступу: http://www.jovtivody.tv/6-lyutogo-den-bezpechnogo-internetu/ (дата звернення: 06.02.2018).-назва з екрану.
Різдвяний майстер-клас у бібліотеці

14 січня 2018 року в читальній залі Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС» відбувся різдвяний майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки в рамках Року відновлення і реставрації культурної спадщини, який мав назву - «Хай ангел торкнеться вас ніжно крилом, зігріє вам серце Різдвом». До бібліотеки завітали дорослі та діти, небайдужі до відродження народної творчості. Тут по-справжньому панував святковий настрій. Упродовж заходу бібліотечні працівники розповідали про історію української іграшки, використання її як оберега від лиха, зла й хвороб, про різновиди народних ляльок-мотанок. Найцікавішою частиною для учасників зустрічі став саме майстер-клас із виготовленню різдвяного ангела. Усі отримали чимало позитивних емоцій та родинні обереги, які вони зробили власними руками. А провела майстер-клас відома в Жовтих Водах майстриня з декоративно-прикладного мистецтва Любов Іванівна Маляренко. Вона ознайомила з технікою виготовлення з тканини іграшкового різдвяного ангела, розповіла про те, як його використовують у побуті українці. Неабиякий інтерес викликала мультимедійна панорама «ТОП-10 різдвяних атрибутів країн Європи», розроблена та проведена координатором Пункту європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс», що діє на базі БібліоМедіаЦентру Центральної бібліотеки. До заходу працівники бібліотеки оформили розгорнуту книжкову виставку «Різдвяна лялька-мотанка – оберіг родини і душі історія», на якій представили видання з історії створення та виготовлення найвідомішої в Україні іграшки.

Центральна бібліотека. Різдвяний майстер-клас у бібліотеці : [Громада] // Жовтоводські вісті. – 2018. – 19 січня. – С.2.
Жовтоводці вчилися виготовляти родинні обереги

Різдвяний майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки відбувся у Жовтих Водах 14 січня в рамках Року відновлення і реставрації культурної спадщини.Навчала майстерності створення ляльок відома у місті майстриня з декоративно-прикладного мистецтва Любов Іванівна Маляренко. «Хай ангел торкнеться вас ніжно крилом, зігріє вам серце Різдвом» – таку назву мав цікавий захід, який було організовано у читальній залі Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС». На нього завітали дорослі та діти, читачі книгозбірні, небайдужі до відродження народної творчості. Тут панував по-справжньому святковий настрій. Впродовж заходу всі присутні змогли почути розповідь бібліотечних працівників про історію української іграшки, про використання її як оберега від лиха, зла й хвороб, про різновиди народних ляльок-мотанок. Найцікавішою частиною заходу для учасників став саме майстер-клас по виготовленню різдвяного ангелу, під час якого усі його учасники отримали чимало позитивних емоцій та задоволення. На згадку їм залишились не лише незабутні враження, а й родинні обереги, які вони зробили власними руками. Любов Маляренко ознайомила з технікою виготовлення з тканини іграшкового різдвяного ангела та його використанням у побуті українців. Неабиякий інтерес викликала мультимедійна панорама «ТОП-10 різдвяних атрибутів країн Європи», розроблена та проведена координатором Пункту європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс», що діє на базі БібліоМедіаЦентру Центральної бібліотеки. До заходу працівники бібліотеки оформили розгорнуту книжкову виставку «Різдвяна лялька-мотанка – оберіг родини і душі історія», на якій представили усі видання з історії створення та виготовлення найвідомішої в Україні іграшки.

Жовтоводці вчилися виготовляти родинні обереги [Електронний ресурс].- Желтые Воды: Новости, События, Комментарии. Интернет газета г. Желтые Воды. -Текстові дані.-Режим доступу: https://www.mnenie.dp.ua/2018/01/15/zhovtovodci-vchilisya-vigotovlyati-rodinni-oberegi/#more-72698 (дата звернення: 15.01.2018).-назва з екрану.
Історична гра в Центральній бібліотеці

Гарна новина для тих, хто любить вивчати історію рідної держави або просто проводити вільний час з користю. Жовтоводська центральна бібліотека отримала настільну гру «Українська революція 1917-1921 років» від Інституту національної пам’яті. Працівники бібліотеки вже протестували інтелектуальну історичну розвагу, а слідом за ними учні 10-11 класів НВК №6 «Перспектива». Втім, грати у цю гру можуть люди будь-якого віку. Як зазначають автори, вона розрахована на гравців від 14 років і «до нескінченності». Та найбільше користі принесе учням старших класів. За словами бібліотекарів, настільна гра стане відмінним практичним додатком для підготовки до ЗНО з історії. «Тож чекаємо на молодь для випробування своїх знань, отримання цікавої та корисної інформації, а також на вчителів історії, для яких гра стане доповненням до навчального процесу» - кажуть працівники книгозбірні. Гра побудована за стандартною схемою: є ігрове поле і є 88 клітинок-ходів, по яких рухаються гравці і вирішують різні завдання. Ігрове поле - оглядова карта українських земель Степана Рудницького, яка умовно поділена на 6 регіонів: Київщина-Лівобережжя, Волинь, Галичина, Поділля, Південь і Схід. Грати можуть до трьох учасників чи команд. Також потрібен ведучий. Перемагає той, хто відповість на найбільше запитань щодо кожного з шести регіонів – вважатиметься, що цей гравець чи команда «об’єднали українські землі». Всі відповіді є у правилах – їх перевіряє ведучий. Зрештою, складність деяких питань компенсує виданий спеціально для гри історичний посібник, який входить до комплекту. А ще там можна знайти широковідомі та малозначні факти: від створення Центральної Ради до Другого Зимового походу, про перемоги та поразки, здобутки та прорахунки її провідників. До періоду Української революції 1917-1921 рр за допомогою гри доторкнулися учні НВК №6 «Перспектива». Молоді люди відмітили – готуватися до ЗНО їм тепер буде набагато легше. Адже грати полюбляють всі.

Історична гра в Центральній бібліотеці // Жовті Води. - 2017. - 15 грудня. - С.2.
Хелловін в Центральній бібліотеці

Нині це свято стає все більш популярним у країнах Європи, а зокрема і в Україні. Відзначили його і в Жовтих Водах, але не тільки веселими посиденьками в розважальних закладах. В Центральній бібліотеці відкрилася виставка «Жахливо-моторошні цікавинки». Хелловін святкують в ніч з 31 жовтня на 1 листопада напередодні Дня всіх святих. Це одне із найдавніших свят у світі, яке веде свою історію від стародавніх традицій кельтів Ірландії та Шотландії. До цієї події в рамках програми Пункту європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс», на базі Центральної бібліотеки представили книжкову виставку «Жахливо-моторошні цікавинки» для любителів «полоскотати» нерви. Гостей виставки знайомили зі «страшною» літературою, захоплюючими повістями та оповіданнями про злих духів, чаклунів, відьом, привидів, перевертнів та вампірів. Тож клієнти бібілотеки в цей день не сумували, поринувши в світ «страшилок».

Хелловін в Центральній бібліотеці // Жовті Води.-2017.-3 листопада.-С.2.
Sprechen Sie Deutsch?

21 вересня 2017 року в Пункті європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс», який діє на базі Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС», відбулася мовна студія «Sprechen Sie Deutsch?». На засідання завітали учні 8 класу СЗШ №12. Захід було приурочено до українсько-німецького року мов. Мета зазначеного проекту – поглиблення існуючої співпраці між установами освіти та культури обох країн та започаткування нових довгострокових партнерських стосунків і проектів. Координатор Пункту європейської інформації презентувала присутнім інформпалітру «Перлина Європи», відеоролик «Німеччина в об’єктиві» та мультимедійний бан «Країною замків», які багатогранно ознайомили юнаків та дівчат з країною Європейського Союзу – Німеччиною. Завдяки медіа-каскаду «Guten Tag, Germany!» читачі дізналися, що на сьогодні німецька мова – перша найпоширеніша мова у Європі і друга за популярністю іноземна в Україні. А поспілкуватися та попрактикуватися читачі мали змогу взявши участь у інтерактивній хвилині «Перевага Deutsch над іншими нудними мовами світу» та мовній розминці «Обережно: німецька!». Також до уваги присутніх було представлено роздатковий матеріал від Goethe-Institut в Україні, перелік безкоштовних on-line-сервісів та книжкову виставку «Вивчати німецьку – цікаво і сучасно», які допоможуть їм опанувати німецьку мову. Запрошуємо всіх бажаючих завітати до Пункту європейської інформації для полегшення свого навчання)

Стороженко, А. Sprechen Sie Deutsch? // Жовтоводські Вісті. – 2017. – 6 жовтня. – С.3.
Ми – українці, ми – європейці!

1 вересня у Пункті європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс», який діє на базі Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС», учні 8-го класу ЗОШ №12 здійснили інфотур «Європа – наш цивілізований вибір» в рамках першого уроку 2017-2018 навчального року. Нинішній світ є полем розмаїття культур, міжнаціональних інтересів, співдружністю народів у багатоетнічному суспільстві. Важливо, щоб саме сьогодні відбувався міжкультурний діалог, рівноправним учасником якого є Україна. Одним із таких шляхів є знання традицій, культури, історії інших країн, а головним пріоритетом - інтеграція до європейської спільноти. У День знань координатор Пункту європейської інформації представила до уваги юнаків та дівчат змістовну інформацію про історію та структуру, суспільно-політичні рухи та цінності Європейського Союзу, а розроблений медіа-box «Вивчай Європу – змінюй Україну» став значним поштовхом у роздумах над майбутнім. Не залишили байдужими школярів інформаційний кейс «Європейський Союз очима українців» та інтерактивна вікторина «Багатолика Європа». Наприкінці заходу всі присутні взяли участь у відкритому мікрофоні «Я громадянин України – європейської держави», підсумком якого стало твердження: Україна зможе по праву вважатися такою, коли в кожного її громадянина будуть європейська свідомість, європейське мислення, європейське бачення, європейська поведінка і … європейський рівень життя. Також потрібно пам’ятати, що Україна не зможе увійти до Європейського Союзу, допоки українське суспільство не почне інтегруватися в європейську систему цінностей.

Стороженко, А. Ми – українці, ми – європейці! // Жовтоводські Вісті. – 2017. – 8 вересня. – С.3.

В Жовтих Водах провели правороз’яснювальий семінар для ветеранів АТО

11 липня 2017 року в БібліоМедіаЦентрі, який діє на базі Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС», пройшов правороз’яснювальий семінар «Зустріч для ветеранів АТО», який було організовано за сприяння Жовтоводської міської ради та Агенції сталого розвитку. Правовими експертами виступила ГО «Правозахисна група «СІЧ» та Жовтоводське бюро правової допомоги, які проводять безоплатні юридичні консультації для осіб, чиї права порушені, з різних правових питань. Місією організацій є сприяння утворенню такої моделі взаємовідносин між суспільством та державою, за якої кожному громадянину України буде гарантовано дотримання його прав, свобод і повагу до гідності. Протягом зустрічі розглядалися проблеми отримання житла для учасників бойових дій, гарантії національного законодавства, програми ініційовані урядом. Учасникам АТО були надані вичерпні відповіді щодо питань отримання земельної ділянки та подолання складнощів проходження ВЛК. До заходу працівники бібліотеки презентували присутнім друковані матеріали, які стануть у нагоді ветеранам АТО. Наприкінці семінару відбулося обговорення індивідуальних питань від учасників зустрічі. Завдяки даному правороз’яснювальному заходу присутні детальніше дізнались про систему безоплатної правової допомоги та отримали інформаційні матеріали про захист прав учасників АТО.

Стороженко, А. В Жовтих Водах провели правороз’яснювальий семінар для ветеранів АТО [Електронний ресурс].- Желтые Воды: Новости, События, Комментарии. Интернет газета г. Желтые Воды. -Текстові дані.-Режим доступу: https://www.mnenie.dp.ua/2017/07/12/v-zhovtix-vodax-proveli-pravorozyasnyuvalij-seminar-dlya-veteraniv-ato/ (дата звернення: 12.07.2017).-назва з екрану.
Уперше в Жовтих Водах - кінотеатр під відкритим небом

25 червня 2017 року до Міжнародного дня молоді Пункт європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс», який діє при Центральній бібліотеці КЗК «Жовтоводська ЦБС», разом із кінодистрибуторською компанією «Артхаус Трафік» на замовлення Представництва ЄС в Українівідкрили Фестиваль європейського кіно в нашому місті. Даний фестиваль створений з метою розвитку кіноклубного руху в Україні, популяризації мистецтва кіно та ознайомлення українців з призерами, новинками й хітами європейського кінематографа. Першою стрічкою в рамках Фестивалю європейського кіно стала «Казка казок» – італійське фентезі, яка розповідає про світ величних замків, де правлять королі і королеви, де живуть прекрасні принцеси і хоробрі принци, світ чаклунів і фей, страшних монстрів, старих праль і придворних. Усі дійові особи – герої цієї вільної інтерпретації відомих казок Джамбаттиста Базиле. Вечірній кінопоказ відбувся під відкритим небом у теплій невимушеній атмосфері, його охорону забезпечили добровольці з Жовтоводської громадської організації «Козацький полк Жовтоводський». Значну допомогу в проведенні перегляду надали представники Молодіжної ради, що діє при виконкомі місьради. Також було використано мультимедійну техніку цієї організації, придбану за кошти Бюджету участі-2017. Даний захід поклав початок для заснування стаціонарного кіноклубу на базі Центральної бібліотеки. Далі буде…

Уперше в Жовтих Водах – кінотеатр під відкритим небом // Жовтоводські Вісті. – 2017. – 30 червня. – С.3.
«Безвізовий режим» в Пункті європейської інформації

«Світ схожий на книгу, і той, хто знає тільки свою країну, пройшов у ній лише першу сторінку» Фужере де Монброн

До Дня Європи у Пункті європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс», який діє при Центральній бібліотеці КЗК «Жовтоводська ЦБС», був організований та проведений євро-експрес «Зоряне сяйво країн Європи» для учнів 11 класу ЗОШ №12. Європу, зазвичай, називають колискою сучасної цивілізації. Ми всі сьогодні хочемо бути ближче до Європи, до її європейських цінностей. Але яка ж ця Європа? Що ми можемо перейняти у неї, та що можемо їй запропонувати? Ці питання активно обговорюються молоддю протягом заходу. Координатор ПЄІ ознайомила юнацтво з історичними витоками започаткування Дня Європи та зазначила, що Україна – це єдина держава не член ЄС, у якій в наш час на державному рівні відзначається цей день. А за допомогою мультимедійної подорожі «Далека і близька Європа», відео-круїзу «Навколо Європи» та виставки ЄвроЛітераТуру «Країнами Європи» бібліотекарі познайомили присутніх з традиціями, звичаями та культурними цінностями народів, що входять до європейської спільноти. Поки «безвізовий режим» впроваджується, у Центральній книгозбірні міста всі запрошені вже поринули у вир захоплюючих та неординарних звичок європейських народів, побували на просторах Франції, Іспанії, Італії Німеччини й Польщі, зазирнули до повсякденного життя європейців та віртуально відвідали визначні історичні пам’ятки. Упродовж євро-експресу працівники бібліотеки не оминули і теми літературного надбання видатних письменників, презентувавши до перегляду розроблену слайд-виставку «Літературна Європа». Також актуальною подією стало долучення Пункту європейської інформації та Центральної бібліотеки до загальноміського відзначення Дня Європи, яке проходило на території Дитячого парку. Бібліотекарі презентували громаді Жовтих Вод розгорнуту книжково-ілюстративну виставку «Україна – ЄС: крок назустріч», яка багатогранно розкрила процеси імплементації Угоди про асоціацію «Україна–ЄС» в нашій країні та місті. В рамках заходу було проведено інформаційний коктейль «Європа: вчора, сьогодні, завтра» та promotion-акцію «Дізнайся про Європу більше», які популяризували інформаційно-довідкові матеріали про ЄС, європейські цінності та діяльність ПЄІ. Наприкінці дня всі бажаючі мали змогу взяти участь в інтерактивній міні-вікторині «Багатолика Європа» та експрес-опитуванні «ПЄІ. Погляд користувача». Комплекс заходів довів громаді міста, що відзначення Дня Європи в Україні – це крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи, та що в цей день жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

«Безвізовий режим» в Пункті європейської інформації [Електронний ресурс] : [Все про Європу у бібліотеках: Громадський європейський майданчик] // https://eulib.ula.org.ua/pro-proekt/anonsi-podiji/item/757-bezvizovyi-rezhym-v-punkti-ievropeiskoi-informatsii
Мистецтво макіяжу: наука на всі часи

Візаж та макіяж завжди мали значне місце в світовій історії та культурі. Мистецтвом візажу людство користується з незапам'ятних часів. Макіяж кожного сторіччя дуже цікавий, прекрасний та пізнавальний. І саме тому, 12 квітня в Пункті європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс», який діє при Центральній бібліотеці КЗК «Жовтоводська ЦБС», провели майстер-клас «Європейський make-up» для учениць 8-9 класів ЗОШ №12. Поняття краси завжди змінювалося з плином часу. Кожна історична епоха створювала свій ідеал. Він залежав від клімату, політичних і економічних умов, від моральних установок, релігії, від особливостей побуту різних прошарків суспільства. Завдяки змістовній розповіді працівників бібліотеки, мультимедійному міксу «Мake-up різних народів світу» та книжковій інсталяції «Beauty-тенденції 2017» дівчата ознайомилися з цікавими фактами з історії косметики та мистецтва макіяжу, етапами та особливостями їх розвитку застосування від свого виникнення до наших днів, канонами краси народів світу. Оригінальним доповненням до заходу став покроковий майстер-клас від візажиста Маргарити Кушнерук, яка ознайомила присутніх з азами, техніками, нюансами та секретами нанесення денного та вечірнього європейського макіяжу. Демонстрація майстерності супроводжувалася професійними коментарями та порадами щодо безлічі аспектів, які потрібно враховувати для створення ідеального мейк-апу. Ось у такий незвичайно-цікавий спосіб у Пункті європейської інформації доторкнулися до світового мистецтва.

Мистецтво макіяжу: наука на всі часи»:[Місто] // Жовтоводські Вісті. -2017. -28 квітня. – С.3.
Їм у віках судилося безсмертя…


16 лютого з нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні в Центральній бібліотеці КЗК «Жовтоводська ЦБС» відбувся героїчний хронограф «Небесній Сотні шана й молитва за чисті душі, що злетіли в небо» для учнів 11 класу ЗОШ №3. На шляху до незалежності український народ часто втрачав своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку борців за гарне майбутнє нашої держави стали і герої Небесної Сотні – патріоти, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській, полягли за честь, волю, право бути Українцями та за свою Батьківщину. Упродовж заходу працівники бібліотеки нагадали всім присутнім хроніку трагічних подій Євромайдану, а скорботну картину доповнювали документальні відеокадри, мультимедійно-патріотична презентація «Вічно живим – вічна пам'ять» та виставка-інсталяція «Небесна сотня: герої не вмирають». Вагомою складовою героїчного хронографу стало знайомство учнів з Владиславом Дутчаком – головою Національного Корпусу, безпосереднім учасником подій Революції Гідності. Його змістовна доповідь про героїзм простих людей була насичена цікавими коментарями й супроводжувалася фотосвітлинами буремних подій зими 2014 року та фотографіями наших земляків, які брали в них участь, а потім захищали на Сході кордони нашої держави. Наприкінці заходу бібліотекарі закликали присутніх згадати у молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє, а також не бути байдужими і завжди виборювати своє право жити у вільній країні.

Стороженко, А. Їм у віках судилося безсмертя…[Електронний ресурс].- Телекомпанія «Жовті Води».-Текстові дані.-Режим доступу: http://www.jovtivody.tv/їm-u-vikax-sudilosya-bezsmertya/#more-22737 (дата звернення: 17.02.2017).-назва з екрану.
Love is…

12 лютого в Пункті європейської інформації, який діє в Центральній бібліотеці КЗК «Жовтоводська ЦБС», був проведений бібліомікс «Love is…» присвячений Дню закоханих. Протягом заходу керівник центру за допомогою медіа ряду ознайомила присутніх з незвичайними традиціями та звичаями святкування цього дня в різних країнах світу, а також з визначними місцями, які зможуть зміцнити кохання. Креативним доповненням бібліоміксу стала інтерактивна виставка «Побачення з книгою наосліп», де були представлені видання загорнуті в подарункову обгортку з коротенькою анотацією. Кожен учасник імпровізованого книжкового побачення залишився задоволений своїм вибором. До зустрічі психолог ЦСССДМ Жанна Вовк-Черемуш запропонувала присутнім психологічну добірку матеріалів на встановлення комунікації, спільної взаємодії та на зближення зі співрозмовником, а тьютор Христина Білоус провела ігровий міні-тренінг «Познайомимось?», метою якого було навчити присутніх легко та з задоволенням встановлювати контакт з оточуючими, знайомитися та спілкуватися, весело, цікаво та змістовно проводити час, знаходячи при цьому нових знайомих. Тренінг довів учасникам: воїнам АТО на чолі з Віктором Гайдаєнко та жінкам, які входять до громадської організації «Українська Софія» на чолі з Ганною Орел, що підтримка взаємних стосунків залишається однією з головних складових нашого життя.

А. Стороженко,
бібліотекар з питань автоматизації та євроінтеграції
Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС»

Стороженко, А. Love is…»?: [Суспільство] // Жовтоводські Вісті.-2017.-17 лютого.-С.3.
Що таке «безпечний Інтернет»?

День безпечного Інтернету відзначається у другий вівторок лютого. Ідея святкування належить Єврокомісії (січень 2004 року), яка була підтримана європейськими некомерційними організаціями European SchoolNet та Insafe. Цей день запроваджено з метою популяризації більш безпечного і більш відповідального використання онлайн-технологій і мобільних телефонів, особливо серед дітей і молодих людейв усьому світі. Цьогорічною темою дня обрали така: «Будь зміною: об’єднаймося для створення кращого Інтернету». Саме тому 7 лютого в БібліоМедіаЦентрі, який діє при Центральній бібліотеці КЗК «Жовтоводська ЦБС», здійснили віртуальну подорож «Безпечна Інтернет-країна», тим самим обговоривши шляхи безпечного використання Інтернету, питання Інтернет-етики, загрози протизаконного контенту. Школярі переглянули рекламні ролики, які донесли інформацію про загрози, що підстерігають дітей і підлітків в Інтернеті, а також взяли участь в інтерактивних іграх, які навчають захисту в Інтернет-просторі. Наприкінці заходу присутні отримали цікаву змістовну пам’ятку «Безпека дітей в Інтернеті».

А. Стороженко , бібліотекар з питань автоматизації та євроінтеграції

Стороженко, А. Що таке «безпечний Інтернет»?: [Місто] // Жовтоводські Вісті.-2017.-10 лютого.-С.10.

Центральна бібліотека

Центральна бібліотека стала одною з переможниць у конкурсі "Все про Європу"// Жовті Води.-2016.-12 лютого.-С.5.

Центральна бібліотека

Хеллоуїн у бібліотеці // Жовтоводські вісті.-2014.-31 жовтня.-С.2.

Центральна бібліотека

Система вищої освіти в країнах Європи // Жовтоводські вісті.-2014.-23 травня.-С.8


Центральна бібліотека

Безпечний Інтернет // Жовтоводські вісті.-2012.-9 березня.-С.2.
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.