/Files/images/novinki_lteraturi/2013-02-22 08-11-47_0225.jpg
Грасс Г. Бляшаний барабан: Роман / Гюнтер Грасс; пер. з нім. О. Логвиненка; передмова Д. Затонського; худож.-оформлювач А.П. Езрова.-Харків: Фоліо, 2012.-955с.-(Б-ка нобелівських лауреатів).

Роман видатного німецького письменника, нобелівського лауреата Гюнтера Грасса «Бляшаний барабан» - перша частина епічної, так званої «данцизької», трилогії. До неї також входять повість «Кіт і миша», що була надрукована у видавництві «Фоліо» у 2008 році,Ю та роман «Собачі роки». Побудований в традиційному жанрі роману виховання, «Бляшаний барабан» вражає незвичністю головного героя. Юний Оскар у три роки перестає рости на знак протесту проти життя дорослих. Погляд «Знизу» дозволяє уявити людей та предмети в незвичайно-гротескному вигляді, спростувати усталені думки, задуматися про те, що відбувається.

/Files/images/novinki_lteraturi/2013-02-22 08-19-31_0232.jpg
Гюнтекін Р.Н. Пташка співуча: Роман / Р.Н. Гюнтекін; Переклад В.М. Верховеня; худож.-оформлювач Є.В. Вдовиченко.-Харків: Фоліо,2012.-506с.-(Карта світу).

«Пташка співуча» (1922) – перший і найвідоміший роман Гюнтекіна, який відразу приніс йому популярність і майже протягом століття залишається улюбленим у читачів багатьох країн. І справді, не може не захопити доля юної примхливої дівчинки Фаріде, в якій прокидається перше почуття до Кямрана і яка під впливом ревнощів різко змінює свою долю: стає вчителькою початкової школи в гірському селі. Відтепер її життя - це низка неочікуваних поворотів, пригод та переживань. Кохання та зрада, біль та радість, сльози та надія на щастя – такі вічні теми, яким присвячений цей роман, визнаний класикою світової літератури.

/Files/images/novinki_lteraturi/2013-02-22 08-13-30_0227.jpg

Еко У. Таємниче полум’я цариці Лоани: ілюстрований роман / У. Еко; пер. з італ. Ю.В. Григоренко.-Харків: Фоліо, 2012.-412с.

«Людей нагородили пам’яттю як тимчасовим напівзасобом, затичкою, бо для них час спливає дуже стрімко і що минуло – те минуло без вороття. А я мав привілею смакувати все з самого початку…» - так каже про себе Джамбатиста Бодоні на прізвисько Ямбо, шістдесятирічний букініст з Мілана. Він утрачає пам’ять після інсульту, не може згадати свою родину, минуле і навіть власне ім’я, та при цьому пам’ятає все, що колись читав. Щоб знайти втрачене минуле, Ямбо їде до маєтку, де проминуло його дитинство. Він шукає себе самого серед старих газет та книг, дитячих журналів та коміксів, та йому не вдається повернути спогади. Ямбо вже готовий припинити пошуки, та тут він знаходить… Але не будемо розкривати всіх таємниць, читач має розкрити їх сам, дійти до кінця, як, урешті-решт, дійшов до кінця Ямбо...

/Files/images/novinki_lteraturi/2013-02-22 08-10-18_0224.jpg
Зюскінд П. Голуб / П. Зюскінд; пер. з нім. І.С. Андрієнко-Фрідріх; худож.-оформлювач Є.В. Вдовиченко.-Харків: Фоліо, 2012.-159с.-(Карта світу).

Звичайний птах – голуб, що раптово залетів до маленької кімнатки на сьомому поверсі, зруйнував усталене життя Йонатана Ноеля. Він загнаний, він знесилений, він у відчаї, він навіть здатен на самогубство, він може відмовитися від усього, навіть від самого себе…

/Files/images/novinki_lteraturi/2013-02-22 08-16-39_0229.jpg
Несбьо Ю. Червоногрудка: Роман / Ю. Несбьо; Переклад В.М. Верховня; Худож.-оформлювач О.Г. Жуков.-Харків: Фоліо, 2012.-542с.-(Карта світу).

Занурившись у справу про нелегальну торгівлю зброєю, детектив Харрі Холе натрапляє на дуже підозрілу оборудку: хтось за великі гроші придбав гвинтівку з оптичним прицілом. Хто він і на кого збирається полювати? Відповіді немає, а зброя між тим вже діє, вбивства йдуть одне за одним, і «мисливець», схоже, вважає себе непереможним. Харрі іноді здавалося, що він ганяється за привидом. Страшно навіть уявити, хто може стати наступною жертвою. Убивцю слід зупинити за будь-яку ціну, і Харрі вже знає, як це зробити…

/Files/images/novinki_lteraturi/2013-02-22 08-18-29_0231.jpg
Селінджер Дж. Дев’ять оповідань / Дж. Селінджер; Пер. з англ.. Ю.В. Григоренко, А.О. Івахненко; худодж.-оформлювач Г.В. Кісель.-Харків: Фоліо, 2012.-223с.-(Карта світу)

Назва абсолютно неоригінальна й невигадлива. І тому – загадкова. От уже майже шістдесят років критики, філософи й читачі намагаються розгадати таємницю – чому дев’ять, чи є в цьому якийсь зашифрований зміст, написана невидимим чорнилом таємниця. Що не дивно, адже Джером Д. Селінджер – і сам найбільша загадка світової літератури, людина, яка в розквіті років і кар’єри відійшла від метушні цього світу. А може, і не треба шукати пояснень. У «Чудовому дні для рибки-бананки», «Незадовго до війни з ескімосами», «Тедді» і інших оповіданнях кожний знайде щось своє, побачить себе в дитинстві, відчує те, що почував, переходячи з дитинства – світу щирих почуттів, у дорослий світ, де панують жорсткі рамки правил і умовностей…

/Files/images/novinki_lteraturi/2013-02-22 08-17-41_0230.jpg
Селінджер Дж.Д. Ловець у житі: роман / Дж. Д. Селінджер; пер. з англ.. О.П. Логвиненко; худож.-оформлювач Є.В. Вдовиченко.-Харків; Фоліо, 2012.-317с.-(Карта світу).

Хто він, Голден Колфілд? Бунтар? Ні. Філософ, який дав світові якесь нове вчення? Ні. Він просто 17-річний хлопчина, який утік зі школи. Він бачить світ та суспільство такими, якими вони є насправді. І тому з тих пір, коли вперше був опублікований роман Джерома Д. Селінджера «Ловець у житі», Голден Колфілд є героєм для багатьох поколінь молоді, яка не хоче жити в рамках, що ставлять дорослі…

/Files/images/novinki_lteraturi/2013-02-22 08-15-50_0228.jpg

Памук О. Музей невинності: Роман / Пер. з тур. О.Б. Кульчинського та Г.В. Рог; Худож.-оформлювач О.Г. Жуков.-Харків: Фоліо, 2012.-671с.

«Музей невинності» - останній, «вихований» роман Орхана Памука. Завдяки перекладацько-редакторській команді видавництва «Фоліо» український читач одним із перших отримує змогу ознайомитися з інтелектуальним бестселером, що зьявився в Туреччині наприкінці 2008 р. Найтонше лезо азійської меланхолії та європейської іронії – фірмовий стиль автора – прочиняє перед «читачем щасливого 21 століття двері «у цнотливу», «невинну» епоху. Щастя й кохання – чи є вони? Орхан Памук розмірковує над цим питанням разом з головним героєм роману Кемалем Басмажди закоханим у дівчину Фюсун. Насолоджуємося…

/Files/images/novinki_lteraturi/2013-02-22 08-09-28_0223.jpg
Перес-Реверте А. Фламандська дошка: Роман / А. Перес-Реверте; Пер. з ісп. С.Ю. Борщевського; Худож.-оформлювач Д.О. Самойленко.-Харків: Фоліо,2012.-442с. – (Карта світу).

Роман Артуро Переса-Реверте «Фламадська дошка» відкриває читачеві світ антикварів і колекціонерів, у якому старовинна картина фламандського художника XV століття Пітера ван Гюйса є ключем до розгадки жорстоких злочинів, що скоєні в наші дні: за кожну програну фігуру в шаховій партії заплачено людським життям. Злочини тривають, і все яснішим стає жахливий задум убивці…

/Files/images/novinki_lteraturi/2013-02-22 08-08-27_0222.jpg

Перес-Реверте А. Шкіра для барабана: Роман / А. Перес-Реверте; Пер. з ісп. О.Є. леська; Худож.-оформлювач Д.О. Самойленко.-Харків: Фоліо, 2012.-606с.-(Карта світу).

У комп’ютер Папи Римського проникає хакер і залишає повідомлення про церкву, яка «Вбиває, щоб захистити себе». Для розслідування цієї справи Ватикан відряджає до Севільї емісара Лоренцо Кварта. Отець Кварт занурюється у хитросплетіння церковної політики й великого бізнесу,намагаючись знайти відповіді на вельми складні запитання. Чому через невеличкий клаптик землі у центрі Севільї, де знаходиться церква, зіткнулися у жорсткому двобої бідний священик і архієпископ, успішний банкір і красуня із знатної андалуської родини? Які темні пристрасті ховаються за стінами храмів і під величними ризами церковників? Чому кохання так заволодіває серцем людини, що перед ним меркнуть і обітниці, й обов’язок, і моральні принципи, які здавалися такими непохитними…

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.