КНИЖКОВІ НОВИНКИ ВЕСНИ 2019

Запрошуємо всіх бажаючих, небайдужих до читання, ознайомитися з новими надходженнями книг в наших бібліотеках.

/Files/images/2019/tsb/valya_vistavka1/Батченко.jpg Бутченко, Максим.

Художник войны [Текст] / М. Бутченко. - Х. : Фолио, 2015. - 187 с.

Это история современной Украины, показанная сквозь призму судеб маленьких людей, которые участвуют в военном противостоянии на Донбассе. В центре произведения реальная история двух братьев: Антона, который не стал художником, как мечтал, а вынужден был зарабатывать деньги в шахте. В сердце — нереализованный талант, вокруг — нищета и тяжелый быт. И когда начинается война, он находит себя в «ополчении». Другой брат, Сергей, — полная Антонова противоположность, он материально обеспечен, живет за границей и поддерживает официальную украинскую власть. Смогут ли они найти общий язык в мире, где сталкиваются ненависть и любовь, справедливость и жестокость, жизнь и смерть?

/Files/images/2019/tsb/valya_vistavka1/Вилар 1.jpg Вилар, Симона.

Огненный омут [Текст] : роман / С. Вилар. - Х. : Клуб Семейного Досуга, 2018. - 368 с. - (Нормандская легенда)

Завоевателя-викинга и хрупкую красавицу с огненно-рыжими волосами — язычника и христианку, варвара и принцессу — связывает всепобеждающая любовь. О таком чувстве слагают песни и саги, но оно так редко встречается в жизни…

.

.

.

/Files/images/2019/tsb/valya_vistavka1/Вилар2.jpg Вилар, Симона.

Лесная герцогиня [Текст] : роман / С. Вилар. - Х. : Клуб Семейного Досуга, 2018. - 400 с. - (Нормандская легенда)

Необычная судьба рыжеволосой красавицы Эммы разлучает ее с теми, кто ей дорог. Однако и в бедной хижине, и в герцогском дворце она верна себе и своей любви. И еще не знает, что ей предстоит новая встреча с человеком, который стал проклятием и счастьем всей ее жизни…

.

.

/Files/images/2019/tsb/valya_vistavka1/Гілберт.png Гілберт, Елізабет.

Їсти, молитися, кохати [Текст] / Е. Гілберт ; пер. з англ. Я. Винницька. - Львів : Вид-во Старого Лева, 2017. - 416 с.

«Їсти, молитися, кохати» - надзвичайно щира розповідь жінки про духовне переродження і позитивні зміни у житті. Автор книги на власному прикладі довела, що навіть після найбільших криз можна не лише відновитися, а й відкрити в собі нові грані, можливості та рівні переживань. Героїня її роману - письменниця Ліз – розчарована у сімейному житті та зневірена в особистому щасті. Жінка втрачає головне: сенс та смак до життя. Аби набратися сил та повернутися до життя, Ліз вирішує подорожувати. На її шляху три країни: Італія, Індонезія та Індія. Там вона вчиться їсти зі смаком, молитися з відкритим серцем та кохати, наче вперше.

.

.

/Files/images/2019/tsb/valya_vistavka1/Захарченко.jpg Захарченко, Олена.

Третя кабінка - Лос - Анджелес [Текст] : романи / О. Захарченко. - К. : Нора-Друк, 2018. - 240 с.

Почалося все з альбому малюнків. Героїня цієї книжки знала, що альбом, мальований загиблим у тюрмах НКВС бабусиним братом, безслідно зник. Коли він раптом потрапляє їй до рук, за дивних обставин, виникає багато питань. Хто зберігав його досі? Хто ці люди, що намальовані в альбомі? Кожна відповідь ставить нові запитання і відкриває нові таємниці. Розкуркулення 20-х років, розстріли і арешти «ворогів народу» в 1934-39, українсько-польська різанина 1943, прихід «совітів» на Західну Україну, війна, табори військовополонених, втеча слідом за німцями на Захід, переслідування КГБ в 70-х роках, еміграція — це історія членів однієї української родини на тлі історії України ХХ століття.

.

/Files/images/2019/tsb/valya_vistavka1/Ілюха.jpg Ілюха, Юлія.

Неболови [Текст] : збірка оповідань / Ю. Ілюха ; авт. передм. Л. Денисенко. - Х. : Віват, 2016. - 240 с.

«Неболови» — це коли читаєш про когось, а подумки зізнаєшся собі у тому, що так ретельно приховувалося у глибині свідомості. Авторка жодного разу не заграє з читачем, а вже з перших рядків рішуче змушує його зняти рожеві окуляри. «Сірий» — це не лише назва оповідання-флагмана цієї збірки, а й колір того настрою, який опанує вами під час читання дванадцяти оповідань.

.

.

/Files/images/2019/tsb/valya_vistavka1/Кобен.jpg Кобен, Гарлан.

Твоя перша остання брехня [Текст] : роман / Г. Кобен ; пер. з англ. О. Оксенич. - Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2017. - 320 с.

За штурвалом свого «чорного яструба» у небі Багдада пілот Майя Стерн не раз вступала у двобій зі смертю й перемагала. Прикривати інших — це те, що вона вміла найкраще. Та, здається, смерть вирішила взяти реванш на рідній землі… Чотири місяці тому було жорстоко вбито Майїну сестру, а тепер просто на її очах застрелено коханого чоловіка. Що б там не думали слідчі, Майя знає: вона — єдине, що поєднує ці дві смерті. Та одного дня, перевіряючи відеозапис із прихованої камери спостереження, жінка побачить, як з маленькою донечкою бавиться… її померлий чоловік. Що це — правда, у яку неможливо повірити? Ілюзія, створена знесиленим розумом? Чи чиясь небезпечна гра, у якій Майя мусить зробити крок і не схибити? Маленький крок, котрий допоможе поглянути на минуле під іншим кутом — і побачити неймовірну правду…

.

/Files/images/2019/tsb/valya_vistavka1/кокотюха.jpg Кокотюха, Андрій.

Темні таємниці [Текст] : роман / А. Кокотюха. - Х. : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 288 с. -

Піщане — селище з поганою славою. А все тому, що в його околицях вже давно зникають люди, і найчастіше — молоді. Одного разу поліція знаходить там само тіло 26-річного Євгена. Це шокує Ольгу, адже Євген був хлопцем її доньки Яни, з ним вона втекла з дому. Ольга відчуває, що донька в небезпеці, та поліція не квапиться шукати дівчину. Тому Ольга звертається до колишнього правоохоронця Вадима Чотара. Його вже давно цікавлять дивні події, що відбуваються поблизу Піщаного, особливо в зачиненому старому пансіонаті… Ольга і Вадим заглиблюються у пошуки Яни, але хтось навмисне збиває їх зі сліду. Той, хто боїться, що вони розкриють усі темні таємниці Піщаного…

.

/Files/images/2019/tsb/valya_vistavka1/М ураками.jpg Муракамі, Харукі.

Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі [Текст] : роман / Х. Муракамі ; пер. О. Зарубанна. - Х. : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 304 с.

Вони були натхненні та яскраві, що відбивалося навіть у їхніх іменах. Розумник Червоний, який надихав усіх на перемогу. Синій — капітан команди з регбі, що вчив не перейматися поразками. Сором’язлива піаністка Біла — красуня з обличчям японської ляльки. Чорна — іронічна комедіантка-інтелектуалка. І невиразної барви Цкуру. П’ятеро шкільних друзів — мов п’ять пальців однієї руки. Серед них головний герой почувався щасливим. Адже він мав мрію. Та одного дня без пояснення причин друзі викреслили Цкуру зі свого життя Шістнадцять років він будував залізничні станції для інших, бо на тій єдиній, у рідному місті, його більше ніхто не чекав. Тепер він знайде їх, аби нарешті загоїти рану, що досі болить, аби завершити свою прощу, заповнити порожнечу всередині, змести пісок з руїн дружби. Аби дізнатися, що ж трапилося 16 років тому…

.

/Files/images/2019/tsb/valya_vistavka1/пиколт.jpg Пиколт, Джоди.

Цвет жизни [Текст] : роман / Дж. Пиколт ; пер. с англ. В. Михалюк. - Х. : Клуб семейного досуга, 2017. - 496 с.

В новой истории от непревзойденной Джоди Пиколт - сложная тема расовой дискриминации. Боль и сострадание, несправедливость и неожиданная доброта, безысходность и ярая борьба за право жить наравне. Роман захватывает с первых страниц, невозможно оторваться!Рут Джефферсон работает медсестрой в больнице. Ее и без того сложная жизнь перевернулась с ног на голову после ужасного случая - смерти новорожденного мальчика. Накануне родители запретили Рут прикасаться к малышу. Клиника заменила медсестру, но сейчас есть сомнения: выполнила ли женщина приказ? Ее обвиняют в умышленном убийстве, дело передают в суд. Рут понимает, что причина в цвете ее кожи. Борьба обретает новый смысл. Как справиться? Как выжить и доказать свою невиновность?

.

/Files/images/2019/tsb/valya_vistavka1/Талан 1.jpg Талан, Світлана.

Матусин оберіг [Текст] : роман / С. Талан. - Х. : Клуб семейного досуга, 2018. - 288 с.

Олеся рано стала сиротою. Листи — ось і все, що лишилося їй від мами. Дівчинка живе лише цими листами. Тільки вони і подруга Карина допомагають Олесі пережити труднощі: пияцтво батька, жорстокість мачухи, ненависть зведеного брата. Одного разу Олеся приїздить із Кариною до Сєвєродонецька і там зустрічає Ігоря. Два серця єднаються в танці кохання. Але настає буремний 2014 рік, Ігор йде добровольцем в АТО... Чи зустрінуться закохані знову? Доля наготувала їм випробування часом та відстанню. Та справжнє кохання здатне подолати все…

.

.

/Files/images/2019/tsb/valya_vistavka1/талан2.jpg Талан, Світлана.

Спокута [Текст] : роман / С. Талан. - Х. : Клуб семейного досуга, 2017. - 304 с.

Що робити, коли життєва стежина веде нас до труднощів та незгод? Як їх долати? Як витримати баланс і пережити негаразди? Ця книга — про найдорожчих, про найрідніших, про найближчих — сім’ю. Вчинки наших батьків і дідів мають безпосередній вплив на наше сьогоднішнє життя. Часто діти несуть хрест заміть своїх батьків і, опиняючись у скрутних ситуаціях, змушені спокутувати гріхи рідних. Книга про сімейні зв’язки, складні взаємини, переплетіння доль, надію на краще майбутнє і силу любові.

.

.

/Files/images/2019/tsb/valya_vistavka1/Фолетт.jpg Фолетт, Кен.

Вушко голки [Текст] : роман / К. Фолетт ; пер. з англ. Т. Івченко. - Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2017. - 349 с.

Англія, Друга світова війна, 1944 рік. Британська розвідка веде справжнє полювання на німецького шпигуна Голку. Він — невловний і нещадний. Його завдання — дізнатися, чи справді у південно-східній частині Англії вже готові до дій потужні військові сили, що будь-якої миті можуть завдати нищівного удару по гітлерівській Німеччині. Чи вдасться Голці розкрити план британців? Чи зможе суперагент обкрутити круг пальця англійську контррозвідку?

.

.

/Files/images/2019/tsb/valya_vistavka1/Френсіс.jpg Френсіс, Мішель.

Дівчина мого сина [Текст] : роман / М. Френсіс ; пер. з англ. Г. Литвиненко. - Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2017. - 384 с.

Лаура Кавендіш мала все, що потрібно для щастя. Успішна кар’єра на телебаченні, розкішний будинок у престижному районі Лондона, вілла на Лазурному березі і син Даніель — її надія, її гордість, сенс її життя… Зваблива, розумна, амбітна Черрі — нова подружка сина — ідеально пасувала до цієї досконалої картини. На думку багатьох, але не Лаури… Чому всі просять її відпустити сина і не втручатися в його життя? Чому більше ніхто не бачить за гарним личком хижу мисливицю за грішми? Чому лише Лаура знає: ця дівчина прийшла, щоб забрати в неї все? Що поряд із її сином є місце лише для однієї з них… Тієї, хто вціліє.

.

/Files/images/2019/tsb/valya_vistavka1/крепостная.jpg Шевяхова, Валентина.

Крепостная. Без права на любовь [Текст] : роман / В. Шевяхова, Т. Пристаецкая, О. Кржечевская. - Х. : Клуб Семейного Досуга, 2019. - 400 с.

Юная Катерина красива, умна и волею своей крестной матери воспитана как барышня благородных кровей. Но для всего мира она лишь чужая собственность, крепостная самого богатого помещика в Нежине, Червинского. Случайная встреча с пылким и благородным дворянином Алексеем Косачем стала для девушки самым счастливым событием в жизни. Но стоит ли Катерине мечтать о большем, если хозяйский сын Григорий готов на все, лишь бы заполучить такую красивую игрушку в свое безраздельное пользование, а за малейшее непослушание строптивую девицу могут продать, обменять, проиграть в карты или просто убить? И готов ли будет Алексей бороться за свою избранницу, когда узнает, что она — никто, просто имущество без прав на желания, мечты и… любовь.

НЕХАЙ НАШІ НОВИНКИ ПРИНЕСУТЬ ВАМ ПРИЄМНІ ВРАЖЕННЯ!!!

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.